Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Własnie stalem sie szczesliwym posiadaczem Edycji Specjalnej i od wczoraj pykam sobie w Jade Empire. :faja: Wrazenia? Swietny watek fabularny, genialny klimat, super system walki, ekstra system dialogow - wielka gra :!: Od dawien dawna nie gralem w tak dobra gre - brawa dla panow z BioWare! Na pewno napisze recenzje tej gry, a co do oceny to sie jeszcze wstrzymam, bo musze ofcorz cala gre ukonczyc. :] W tej chwili 9+/10, a moze dobrnie do 10? :D
ps Yeti, tez jestem ciekawy czy zrobia sequel (OBY!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 16:27, szymonsen napisał:

No i to prawda! ;) Chociaż po dłuższym czasie grania zaczyna mnie nudzić! Wg. mnie za mało
walki i za łatwo! (Gram na najwyższym poziomie trudności jeśli chodzi o walkę...) Przynajmniej
dla mnie...

To znaczy na Jadeitowym Mistrzu? Ja gram na nim i jednej walki nie moge przejść, Cesarskiej Potyczki na arenie, macie jakiś dobry sposób na demona słonia nie zużywający skupienia, bo Czerwony Minister jest na to za słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam "Złodziej Ducha" działał na demony, a potężny atak tego stylu paraliżował. Ewentualnie magia "Okruch Lodu" - zamrozisz i tłuczesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 17:57, Fumiko napisał:

O ile dobrze pamiętam "Złodziej Ducha" działał na demony, a potężny atak tego stylu paraliżował.
Ewentualnie magia "Okruch Lodu" - zamrozisz i tłuczesz...

O ile pamiętam to magia na nie nie działa. A Złodzieja Ducha spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 12:26, Geglash napisał:

Mnie nie rajcują dalekowschodnie klimaty. Powiem więcej - nie lubię ich.


Lepsze średniowieczna Europa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedzieć jak się nazywają 2 ścieżki w tej grze? To chyba są: ścieżka otwartej dłoni i ściśniętej pięści, ale chcę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 10:23, Dominik000 napisał:

Czy ktoś mi może powiedzieć jak się nazywają 2 ścieżki w tej grze? To chyba są: ścieżka
otwartej dłoni i ściśniętej pięści, ale chcę się upewnić.

Mniej więcej. Ścieżka Otwartej Dłoni jest dobra, Ścieżka Zaciśniętej Pięści zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:24, bitelz90 napisał:

Hej, przeszłaś gre na poziomie Jadeitowy Mistrz ?? :>

Niestety nie :(

Dnia 05.05.2007 o 13:24, bitelz90 napisał:

Tak się zastanawiam, czy odkryłaś
te 3 ukryte postacie w grze ?? :>

A możesz powiedzieć o nich coś więcej? Nigdy o tym nie słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:24, bitelz90 napisał:

Hej, przeszłaś gre na poziomie Jadeitowy Mistrz ?? :> Tak się zastanawiam, czy odkryłaś
te 3 ukryte postacie w grze ?? :>

Ukryte postacie??
Napisz coś więcej o tym to może troche sie napoce by przejść na Jadeitowym Mistrzuniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:25, Magwisienka napisał:

> Hej, przeszłaś gre na poziomie Jadeitowy Mistrz ?? :>
Niestety nie :(
> Tak się zastanawiam, czy odkryłaś
> te 3 ukryte postacie w grze ?? :>
A możesz powiedzieć o nich coś więcej? Nigdy o tym nie słyszałam...

No bo w tym menu towarzyszy są kontury postaci, które mogą nam towarzyszyć i kilka pól jest pod znakiem zapytania. I w czasie gry udało mi się odkryć jedno i tam pojawiła się postać tego demona w ciele dziewczynki. Zostały mi dwa, albo 3 pola pod znakiem zapytania i nie wiem właśnie, jak odkryć te postacie. Jedno pole jest wolne pod tymi postaciami nie biorącymi udział w walce, czyly pod tym naszym pilotem ważki i tym sklepikarzem naszym podręcznym no i jeszcze dwa wolne pola w tych postaciach, które moga nam towarzyszyć w czasie walk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te trzy postacie to :

Demon - Dobry, znajdujemy go w okolicach tamy obok lądowiska...
Demon - Zły, nie pamiętam dokładnie, ale chyba jak coś tam gdzieś zrobisz, alebo będziasz miał zły charakter, to on wtedy też...
Trzeci to RĘKA ŚMIERCi (tak, tak, można go mieć w teamie :))
Należy ZATRZYMAĆ jego duszę, wtedy do nas dołączy... Niestety jest za to dość dużą punktów zaciśniętej pięści... Ale jeżeli ktoś gra właśnie tą ścieżką, to kompan obowiązkowy :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:52, MindzuR napisał:

Demon - Zły, nie pamiętam dokładnie, ale chyba jak coś tam gdzieś zrobisz, alebo będziasz miał
zły charakter, to on wtedy też...

Trzeba pogadać z dziewczynką od dobrego demona pare razy to się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaaaaaa, tak myślałem, że to może być coś związanego z charakterem postaci. A tego demona złego to pewnie można dostać, jak się wykona zadanie dla tego gościa w lądowisku, bo on zleca zadanie tylko dla postaci kroczącej ścieżką zaciśniętej pięści. A z tą ręką śmierci to też fajnie, ja byłem dobry, więc uwolniłem jego duszę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:52, MindzuR napisał:

Demon - Zły, nie pamiętam dokładnie, ale chyba jak coś tam gdzieś zrobisz, alebo będziasz miał

Pokaże się po rozmowie z Dzikim Kwiatem w Cesarskim Mieście. Bo w jej duszy są dwa demony - Dobry, Chai Ka i zły, którego imienia nie pamiętam... ;)
Jaki jest wasz ulubiony towarzysz? Bo ja chodzę przez prawie cały czas z Chai Ka... Groźny to on nie jest (jak większość towarzyszy :/ ), ale fajnie wygląda... Na początku towarzyszyła mi Gwiazda Zaranna w trybie wsparcie, bo zużywałem dużo Chi...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najczęściej towarzyszyła Lisica. Ma dość mocne ataki i dobrze się sprawdza w walce. Teraz, gdy zaczęłam przechodzić grę po raz drugi, towarzyszy mi Niebo na zmianę z demonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 14:02, szymonsen napisał:

Jaki jest wasz ulubiony towarzysz?


Mnich z Lamentu. W trybie wsparcia :D

A tak na poważnie to staram się mieć ich w miarę "po równo" bo fajne komentarze rzucają, a nie chcę poprzegapiać. No i mam duży sentyment do Roztropnego Zu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować