Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2007 o 15:23, gorn63 napisał:

Mam pytanie:
Opłaca się kupić EK tej gry???


Raczej nie - podstawowa edycja jest równie świetnie "wypasiona". W tym EK Jade Empire nie ma nic szczególnego BTW i jest o jakieś 20-30 złotych za drogie pod względem tego, co oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Jade Empire na pewno warto kupić natomiast to czy warto kupić EK zależy już od Ciebie. Za 30 złotych więcej (pod warunkiem że masz 80 wPLN do obniżenia ceny kolekcjonerki) dostajesz latawiec, podkładkę pod mysz, 5 kolekcjonerskich kart i eleganckie pudełko, ja kupiłem EK i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi pomóc bo nie mogę przejść jednej misji w Jade Empire muszę znaleźć jakiś statek od emperor? czy coś w tym stylu mój brat w to gra i nie może przejść. Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie instaluje słuchając wspaniałego soundtracku z gry :) Na szczęście utworów jest bardzo dużo bo instalacja bardzo się wlecze :P Ale jestem cierpliwy :) Dodatki dołączone do gry są wspaniałe i to w podstawowej edycji. Ładnie wykonany poradnik, extra plakat, super wyglądające tekturowe pudełko, no i oczywiście soundtrack! Może instrukcja pozostaje lekko w tyle, ale przy takim poradniku nie robi to różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś podać szczegóły? Co to za misja, gdzie i o jaki statek chodzi?

PS: w opakowaniu z oryginalną grą jest też poradnik, może tam się doczytacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytaj poradnika! Zepsujesz sobie zabawę z grania. Znaczy czytaj tylko jak się zatniesz i góra pół strony naprzód. Inaczej zaspojlujesz sobie najfajniejsze zakręty akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:23, Fumiko napisał:

Nie czytaj poradnika! Zepsujesz sobie zabawę z grania. Znaczy czytaj tylko jak się zatniesz
i góra pół strony naprzód. Inaczej zaspojlujesz sobie najfajniejsze zakręty akcji...



Właśnie zauważyłem :) Przeczytałem tylko pierwsze strony z poradami, ale opisów przejścia nie będę tykał :)
Gra instalowała sie jakieś 45 minut potem zdążyłem pograć niecała godzinę, ale teraz wracam do zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 13:45, NFSU2.00 napisał:

Mam pytanie gdzie można znaleźć trzecią część stylu żelaznej dłoni czy jakoś tam?

Dostaniesz ją po zostaniu mistrzem Areny w Cesarskim Mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zadanie które teraz mam to jest od razu po tym jak będziemy walczyć z takim demonem w którego się zamienia Wild Flower (Dziki Kwiat) i dalej nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zamknąć tamę (jeśli kroczysz ścieżką otwartej dłoni) albo zabrać jadeitowe serce aby na zawsze została otwarta (ścieżka zaciśniętej pięści). Jeśli zamkniesz tamę obszar ruin z którego tu przybyłeś zostanie na zawsze zalany więc lepiej ukończ wszystkie związane z nim questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy wy też tak macie, że załóżmy na początku, jak chcecie przejść do "dwóch rzek" czy coś takiego, to nie raz macie zamknięte drzwi ? Czy tylko ja tak mam ? Dziś jak chciałem wejść z powrotem do Mistrz''a Li to miałem zamknięte drzwi i musiałem się troszkę pomęczyć, zanim otworzyły się. Też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdarzyło mi się nic takiego. Może poszukaj jakichś patchy nowych bo chyba jakieś błędy masz... U mnie na kompie w ogóle było minimum błędów, ze 3 razy raptem mi kamera ni stąd ni z owąd na podłogę zjechała, ale poza tym to nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy - w pobocznej misji z cudzoziemcem (w cesarskim mieście), po zakończeniu rozmowy rozpoczyna się walka..., ale u mnie się nie za bardzo chce rozpocząć. Facet stoi na ziemi która jest pokryta tekstórką w kolorze nieba, najwyraźniej ma mnie gdzieś i nie chce się bić, a ja mogę tylko w trybie swobodnego celowania do niego podejść , ale i tak go nie mogę uderzyć - mój kumpel ma taki sam problem, dlatego zaoyuję: jest jakaś łatka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować