Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 18:05, adamtrojnar napisał:

> Mnie nie rajcują dalekowschodnie klimaty. Powiem więcej - nie lubię ich.

Lepsze średniowieczna Europa :)


No pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam taki problem gram w Jade Empire i doszedłem do 3 rozdziału ale nie mogę przejść bo jak chce stoczyć walkę z mistrzynią brązowej ligi Qui mówi ze mam pogadać ze Szczęściarzem Cho ale nie wiem gdzie on jest proszę o szybka pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że nie:( Kilka postów wcześniej masz podane minimalne wymagania tej gry lepiej je sobie przejrzyj).
Przykro mi to stwierdzić ale konfiguracja którą podałeś jest już mocno przestarzała na dzisiejsze czasy, albo będziesz musiał kupić sobie całkowicie nowego kompa albo pozostanie Ci granie w starsze gry (co też może być niezłą zabawą - polecam ostatnio wydaną przez CDP Sagę Baldur''s Gate).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:24, Zero512 napisał:

Hej mam taki problem gram w Jade Empire i doszedłem do 3 rozdziału ale nie mogę przejść bo
jak chce stoczyć walkę z mistrzynią brązowej ligi Qui mówi ze mam pogadać ze Szczęściarzem
Cho ale nie wiem gdzie on jest proszę o szybka pomoc.


Szczęściarz Cho... o ile sie nie mylę to jest w kolejnej komnacie. Tej która wcześniej jest zamknięta. Teraz możesz do niej wejść tam czeka on na ciebie. O ile to on, ale zdaje sie, że tak.

Chlorofil ---> Niestety nie.


Karharot ----> Nie mów o oficjalnych wymaganiach minimalnych!! To jest ściema! Ta konfigóracja wystarcza na gre z max detalami. Wystarczy 256 ram, procek koło 1,4 i karta z shaderami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem - nie mogę dojść do dwóch rzek (czyli na samym początku pierwsze nowe wczytywanie) bo pojawia się defekt "błąd podczas wczytyqwania". Tak samo nie mogę wczytać zapisanych gier. Co może być problemem? Mój komputer spełnia wymagania gry.

Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:48, Pawelec3 napisał:

hejka jak wchodziłby "JE" na takim sprzęcie ( 3GH, Ge Force 7300 GT, 512 MB RAM) ???? i czy
opłaca sie tę grę kupić????


Na max detalach bez najmniejszych przycięć. A czy warto przekonasz się czytajac kilka poprzednich postów :) Jeśli lubisz dobre RPG i szybką akcje to nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam tą grę dostałem od dziadka z ameryki :)
sprzedałem ją :) bo przeszedłem nie dodałem jej do kolekcji bo sam nie wiem nie zależało mi na niej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo spoko.Tylko musze powiedziec ze najtrudniej mi bylo rozprawic sie nie z tym bossem na koncu(nie bede mowil kto zeby nie popsuc komus frajdy)tylko z demonami przed ostatecznym bossem(2 slonie i 2 byki)i z klonami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 11:17, marcin1930 napisał:

Mam duży problem - nie mogę dojść do dwóch rzek (czyli na samym początku pierwsze nowe wczytywanie)
bo pojawia się defekt "błąd podczas wczytyqwania". Tak samo nie mogę wczytać zapisanych gier.
Co może być problemem? Mój komputer spełnia wymagania gry.

Pomocy!!


Ja Ci raczej nie odpowiem na to pytanie... Zapytaj się raczej w pomocy technicznej lub w ostateczności e-mailem do CDP....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:34, legenda27 napisał:

Ja Ci raczej nie odpowiem na to pytanie... Zapytaj się raczej w pomocy technicznej lub w ostateczności
e-mailem do CDP....


O nareszcie jakaś odpowiedź! ;p No ale trudno, trzeba będzie tak zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 09:17, marcin1930 napisał:

O nareszcie jakaś odpowiedź!


W tym temacie możesz zawsze i wszędzie na mnie liczyć.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem tą gierke dwa razy i musze powiedzie że jest jednym z lepszych jeśli nie najlepszym action RPG. Ciekawe czy wyjdzie dwójka jeśli tak to czy będzie ona na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:58, NFSU2.00 napisał:

Przeszedłem tą gierke dwa razy i musze powiedzie że jest jednym z lepszych jeśli nie najlepszym
action RPG. Ciekawe czy wyjdzie dwójka jeśli tak to czy będzie ona na PC?

wyjdzie (jesli się nie mylę już jest robiona) Ale najpierw konsole dłuuuugo póżniej PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować