Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Jeden już masz... I musisz wybrać tą drogę, żeby zdobyć pozostałe dwa. Nie wiem gdzie są, bo ja używałem żelaznej pięści. Na pewno ich nie przeoczysz! Ja żelazną pięść znalazłem bez problemu!
Pozdro! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 18:39, szymonsen napisał:

Jeden już masz... I musisz wybrać tą drogę, żeby zdobyć pozostałe dwa. Nie wiem gdzie są, bo
ja używałem żelaznej pięści. Na pewno ich nie przeoczysz! Ja żelazną pięść znalazłem bez problemu!
Pozdro! ;)

wlasnie ja ciagle znajduje zelazna piesc,ktora juz mi sie troszke znudzila xD.Mam nadzieje ze znajde zwoje zmiji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 18:41, Darth Moul napisał:

> Jeden już masz... I musisz wybrać tą drogę, żeby zdobyć pozostałe dwa. Nie wiem gdzie
są, bo
> ja używałem żelaznej pięści. Na pewno ich nie przeoczysz! Ja żelazną pięść znalazłem bez
problemu!
> Pozdro! ;)
wlasnie ja ciagle znajduje zelazna piesc,ktora juz mi sie troszke znudzila xD.Mam nadzieje
ze znajde zwoje zmiji

by go dostać trzeba pominąć Arenę a raczej pominąć ostatnią ligę. Ostatni zwój żmiji jest pod koniec Twierdzy Lotosu (praktycznie wtdy gdy jest już finał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie...Jade Empire jest na tyle dobre ze warto kupic? Zastanawiam sie nad tym, ale jest jeszcze sporo innych sprawdzonych tytulów. Nie chce zmarnowac kasy na przecietnego rpg''a ktorego przejde raz i odloze na polke;) To jak to wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jade Empire ma ładną grafikę, dobrą oprawę dźwiękową no i co najważniejsze świetną fabułę. Gra wieloma elementami przypomina KotORa, różni się głównie klimatem (to oczywiste - w końcu to świat o zupełnie innych realiach) i tym że walki są zręcznościowe a nie turowe.
Moim zdaniem warto w tę grę zagrać, tym bardziej że teraz można ją całkiem tanio kupić w Platynowej Kolekcji.
Ja kupiłem EK i nie żałuję - już mam za sobą dwa przejścia tej gry i jestem pewien że jeszcze do niej wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra naprawdę znakomita. wersja lite KotORa, szkoda tylko, że jest tak mało róznego rodzaju przedmiotów, tylko te wkurzające kule;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 11:32, Mr-Achilles napisał:

Witam.

Przepraszam serdecznie, jeśli to już było, ale mam pewną sprawę...
Mianowicie - zaobserwowałem w grze trzy błędy. Pierwsze dwa wydają się być winą twórców, a
trzeci - tłumaczy.
1. Kiedy już pokonam Obcokrajowca (Sir Roderic von Macapupki) w debacie, to mam jeszcze stoczyć
z nim bój fizyczny, to wiadomo. Inna sprawa, że kiedy się zgodzę na pojedynek i się niby przeniesiemy
na plac boju, to zamiast tego lądujemy gdzieś pod ziemią (w dole widzę wodę, w górze - pourywane
fragmenty otoczenia), a moja postać się zawiesza i nie mogę zrobić nic, tylko wczytać stan
gry. I tak za każdym razem. Szukałem jakiegoś patcha, ale żadnego nie uświadczyłem - nie wierzę,
że ktoś nie mógł tego wcześniej odkryć, jeśli nie wystąpiło to tylko u mnie.



Żeby móc z nim walczyć musisz przed walka wejść w opcje dzwienku i wyłączyć podgłos,jak już go pokonasz możesz włączyć go z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę - kilku fanów Jade''a by się tu znalazło (chociaż niby temat martwy ;P) Do rzeczy:
"Rusza projekt Jade Empire Site! Pierwsza polska strona fanowska gry szuka rekrutów! Potrzebujemy grafików, informatyków, redaktorów... - właściwie każda para rąk się przyda..." W tym wątku szukam redaktorów:
Fani JE! Łączmy się! Kolektyw.gram.pl, sława (:D) i nabyte doświadczenie czekają! Pamiętaj!
Jade Project NEED YOU!
I Ty zaciągnij się do projektu. Pozdrawia:
Redaktor naczelny - Demrenfaris ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:23, Mac Cry napisał:

Mam okazję kupić JE za niewielkie pieniądze, a do tego EK. Nie wiem czy warto. Polecacie mi
tą grę? Jaka ona jest?

Jest lepsza od KotORa - wystarczy. Epicka opowieść, nietuzinkowi bohaterowie, genialny system walki. Wiedźmin się chowa. Kupuj ;)

PS Qba - jak grałeś to się zapisuj do redakcji - migiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 23:02, Mac Cry napisał:

Lepsza od KotORa? To poważny zarzut :) Chyba się skuszę :P

Pewien redaktor nazwał ją "KotORem - wersja lajt" Może to i fakt, ale widowiskowość starć w JE bije wszystko, co widziałem w RPG na głowę. Ktoś powie - nie o to wszakże w RPG chodzi. OK, ale jak dodamy do tego jedna z najlepszych fabuł w historii gier (dla mnie tylko Torment był lepszy) to wychodzi nam gra doskonała. Dlatego właśnie tworzę tą stronkę - dla mnie Jade to doskonałość. I mimo tego, że KotORa skończyłem 5-krotnie ;) Mistrzowie BioWare ciągle się rozwijają - strach pomyśleć czym będzie Mass Effect ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 23:02, Mac Cry napisał:

Lepsza od KotORa? To poważny zarzut :) Chyba się skuszę :P


Jade Empire fabularnie to prawdziwy majstersztyk, racja, że rozwijanie postaci jest uproszczone, brak przedmiotów do zbierania, ale dla mnie w RPG najwazniejsza jest fabuła i kilmat, a w tym Jade Empire jest doskonałe xD. Nie zastanawiaj się tylko kupuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem! :D Na allegro EK za jedyne 40zł (tanio, nie?). Mam nadzieję, że nie będę żałował (ja co to na was :P). Fakt, dla mnie bardzo ważnym aspektem jest fabuła (może nawet najważniejszym). Dlatego bardzo też lubię przygodówki (zwłaszcza ze świetną fabułą :]). Nic tylko czekać kiedy listonosz zapuka do mych drzwi (znowu). I dzięki wszystkim za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 23:55, Mac Cry napisał:

Kupiłem! :D Na allegro EK za jedyne 40zł (tanio, nie?). Mam nadzieję, że nie będę żałował (ja
co to na was :P). Fakt, dla mnie bardzo ważnym aspektem jest fabuła (może nawet najważniejszym).
Dlatego bardzo też lubię przygodówki (zwłaszcza ze świetną fabułą :]). Nic tylko czekać kiedy
listonosz zapuka do mych drzwi (znowu). I dzięki wszystkim za radę :)



Gratuluje zakupu xD. Opowiedz później wrażenia z gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować