Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 19:25, Rusty Mike napisał:

I ja się dołączam do stwierdzenia, że ta gra jest wciągająca... od czasów... nie-pamiętam-konkretnie-jakich
po raz pierwszy chciało mi się przechodzić tę grę 6 razy. Dla przyjemności.


W moim wypadku od czasów Kotorów :)

Dnia 24.03.2008 o 19:25, Rusty Mike napisał:

Z drugiej strony może to być fakt, że lubie takie klimaty orientalne. :)


Też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 11:19, Fumiko napisał:

> I ja się dołączam do stwierdzenia, że ta gra jest wciągająca... od czasów... nie-pamiętam-konkretnie-jakich

> po raz pierwszy chciało mi się przechodzić tę grę 6 razy. Dla przyjemności.

W moim wypadku od czasów Kotorów :)

to tak jak u mnie, w sumie to każda gra od Bioware jest znakomita..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to były już jakieś wzmianki o kontynuacji. Dla mnie ważniejszym pytaniem jest "czy, i kiedy ukaże się na peceta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:37, Karharot napisał:

Z tego co pamiętam to były już jakieś wzmianki o kontynuacji. Dla mnie ważniejszym pytaniem
jest "czy, i kiedy ukaże się na peceta".

Ukazać sie na pewno ukaże tak mysle bo przecież wielu użytkowników nie ma konsol itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale najprawdopodobniej tak jak inne gry BioWare wersja na PC ukaże się co najmniej o pół roku a może i o rok później niż wersja na konsole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:35, Karharot napisał:

Ale najprawdopodobniej tak jak inne gry BioWare wersja na PC ukaże się co najmniej o
pół roku a może i o rok później niż wersja na konsole:(


Ale za to dostaniemy produkt bardziej dopracowany, plus może jakieś dodatki fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:50, burczynski napisał:

Allegro ??


Tia, najlepiej szukać tam, zawsze tam wchodzę jak szukam tanio jakiejś wersji premierowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła do mnie Edycja Kolekcjonerska Jade Empire, którą zamówiłem w Wirtusie i wygląda na to jakby była jakaś wybrakowana bowiem w pudełku nie było tego całego latawca i jakiejś kartki z autografem. Fakt że gra była kupiona z przeceny, ale to chyba nie powinno oznaczać, że jest ona uboższa niż zapowiadano. Nie wiem też czy gra jest warta świeczki żeby jakoś się fatygować w celu uzyskania tego co brakuje. Jestem jednak ciekaw czy jestem jedyną osobą, która nie dostała wszystkiego co w pudełku być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Latawiec powinien być dołączony w osobnym pudełku. To czego brakowało o ile wiem we wszystkich kolekcjonerkach to instrukcja jego złożenia:(
W mojej opinii ten latawiec nie jest aż tak ważny, ale od razu zaznaczę że nie jestem zbyt utalentowany w składaniu tego typu rzeczy więc w sytuacji gdy nie miałem instrukcji nawet tego nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:08, Karharot napisał:

Latawiec powinien być dołączony w osobnym pudełku.


Ja dostałem tylko i wyłącznie pudełko z grą. Zadnego innego pudelka nie było.

Dnia 28.03.2008 o 18:08, Karharot napisał:

W mojej opinii ten latawiec nie jest aż tak ważny, ale od razu zaznaczę że nie jestem
zbyt utalentowany w składaniu tego typu rzeczy więc w sytuacji gdy nie miałem instrukcji
nawet tego nie próbowałem.


Też mi jakoś szczególnie na nim nie zależy aczkolwiek chciałbym chociaż zobaczyć jak on wygląda (foto mile widziane jakby ktoś miał). A tą numerowaną kartę z autografem jednego ze współzałożycieli CDP dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O fotkę latawca musisz się zapytać kogoś innego. Natomiast co do karty z autografem to owszem dostałem. Jest wydrukowana na ładnym papierze i brzmi tak (całość jest wyśrodkowana):

Witaj w orientalnym świecie
Jade Empire.

Ta ekskluzywna limitowana edycja kolekcjonerska
została stworzona z niezwykłą dbałością o każdy szczegół,
specjalnie dla Ciebie mistrzu walk!

Próżno szukać takiego wydania na całym
znanym nam świecie, gdyż tylko wyjątkowi,
polscy gracze mogą się nim cieszyć.

To dla nas ogromna radość kiedy możemy wyróżnić was
tworząc tak unikatową edycję.

W imieniu całego zespołu CD Projekt
życzę wielu przygód i odnalezienia własnej drogi
w świecie Jade Empire

Podpis odręczny

Michał Kiciński
Współzałożyciel
CD Projekt

Twój egzemplarz został naznaczony numerem
439/600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się naprawdę nie spodziewałem Jade Empire ominął szerokim łukiem serie TopSeller i od razu zawita w serii eXtra Klasyka HIT, jest to jeden z najlepszych RPG-ów zeszłego roku dlatego nie darował bym sobie gdybym nie kupił, zwłaszcza że już dawno nie było tak dobrej gry w klimatach Dalekiego Wschodu. Zastanawia mnie tylko jedno, czy wersja z XKH będzie Edycją Specjalną i czym właściwie różni się Specjalna od normalnej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tu całkowicie pewien ale wydaje mi się że każda normalna kopia gry JE przeznaczona na PC została nazwana Edycją Specjalną. Być może wynikało to z faktu że w trakcie prawie 2 lat które upłynęły pomiędzy premierą gry na Xboxa a premierą na PC gra została nieco doszlifowana (a także na 100% doszło kilka małych bonusów jak np. nowe bronie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 07:54, Karharot napisał:

Nie jestem tu całkowicie pewien ale wydaje mi się że każda normalna kopia gry JE przeznaczona
na PC została nazwana Edycją Specjalną. Być może wynikało to z faktu że w trakcie prawie
2 lat które upłynęły pomiędzy premierą gry na Xboxa a premierą na PC gra została nieco
doszlifowana (a także na 100% doszło kilka małych bonusów jak np. nowe bronie).


To była najrozsądniejsza decyzja BioWare, skoro PeCetowcy musieli czekać na JE aż dwa lata to Edycja Specjalna w pełni się należała. Jakby było inaczej to mogło by się okazać że Specjalna Edycja byłaby droższa od tej normalnej, a to byłoby już zdzierstwo.


Fumiko

Jest to możliwe ale naprawdę jest mi to obojętne, z muzyczną płytą czy bez niej i tak grę kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może mi ktoś powiedzieć jaka jest jakość polskiego tłumaczenia tej gry? bo nie wiem czy kupić polską czy angielską wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 21:46, Bayuer napisał:

Witam. Może mi ktoś powiedzieć jaka jest jakość polskiego tłumaczenia tej gry? bo nie
wiem czy kupić polską czy angielską wersję...

Hmm... jest kinowe, bez dubbingu, więc co się zastanawiać? Jest dobrze przetłumaczone, zdarzają się gdzieniegdzie potknięcia, ale nie przeszkadzają one w odbiorze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam problem z zadaniem "pobity piekarz". w poradniku pisze że zaraz przed bramą powinien stać piekarz i kilku bandziorów... ale ich tam nie ma;/ przeszukałem cały port i go nie ma;/ help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować