Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Witam. Niedawno zakupiłem JE i mam pytanie. Jak się używa technik, które można zdobyć m .in. u Uśmiechniętej Góry? Bo w karcie postaci mogę tylko je podejrzeć, a wyczytałem, że każde użycie techniki trwale zmienia współczynniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 06:00, BruceD napisał:

Witam. Niedawno zakupiłem JE i mam pytanie. Jak się używa technik, które można zdobyć
m .in. u Uśmiechniętej Góry? Bo w karcie postaci mogę tylko je podejrzeć, a wyczytałem,
że każde użycie techniki trwale zmienia współczynniki.


Witam ;) Te techniki zwiększają współczynniki na stałe i nie można ich używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam JE gram niedługo zaledwie pare dni i mam 6 poziom postaci.
Mam takie pytanie nie wiem czy je zrozumiecie ,ale je zadam jak się jest w lesie i odbyło się ten rytułał to gdzie można spotkać tą lisice która zamienia wszystkich w kamieni.Dokładnie chodzi mi o ten zatruty las.
Z góry dzięki za podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 11:49, Assax napisał:

Witam JE gram niedługo zaledwie pare dni i mam 6 poziom postaci.
Mam takie pytanie nie wiem czy je zrozumiecie ,ale je zadam jak się jest w lesie i odbyło
się ten rytułał to gdzie można spotkać tą lisice która zamienia wszystkich w kamieni.Dokładnie
chodzi mi o ten zatruty las.
Z góry dzięki za podpowiedz.

Jeśli dobrze zrozumiałem to musisz iść do świątyni w tym lesie i odpowiednio poukładać kolory a następnie przejść przez portal który się pojawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można wejść do zgromadzenia czarnego lotosu ( lub coś w tym stylu )? Mam oba znaki i nie mogę tego wejścia w Nekropolii znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejście jest zaznaczone na poniższej mapie numerem 38. O ile pamiętam to w środku znajduje się stojak z książką - jak spróbujesz ją przeczytać to w podłodze otworzy się ukryte przejście.

20080504145225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:54, Karharot napisał:

Wejście jest zaznaczone na poniższej mapie numerem 38. O ile pamiętam to w środku znajduje
się stojak z książką - jak spróbujesz ją przeczytać to w podłodze otworzy się ukryte
przejście.


Ok dzięki i wszystko jasne. Po prostu nie zauważyłem jeszcze jednego przejścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem na JM do Chorego Lasu -polanka na rozwidleniu miedzy knajpa a swiątynią.Jest tam sporo duchów i taki jasny Ghost Lord.Jak wczesniej pisalem skopalem nieco przydzial pkt. na normalnym poziomie i nie mam wymaxowanego Cz. Ministra, kradziezy energii, i zelaznej dloni.No i na tej polance utknąłem;/ Cały dzień kombinuje, jest tam taki zolty piedestał, jak podejdziesz to zadaje im troche dmg.No ale juz palce i klawiatura mi wysiadaja , i nie mogę tego przejsc. Jest na to jakis sposób? Czy może powinienem dac sobie spokoj bo postac jest za slaba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na JM też miałem w tym miejscu problemy (tak po prawdzie to następnym tak trudnym miejscem jest dopiero Pit of Pain na Cesarskiej Arenie). Nie ma żadnej konkretnej metody na pokonanie tych duchów, uskakiwanie na boki nie pomaga bo ich czary są samonaprowadzające się a bloki przy takiej liczbie przeciwników też się na dłuższą metę nie sprawdzają. Spróbuj następującej taktyki: zbliż się do najtrudniejszego przeciwnika, zmień się w Jadeitowego Golema (lub ewentualnie Czerwonego Ministra), uaktywnij tryb skupienia i wal ile wlezie. Jeśli zabijesz go zanim skończy Ci się skupienie a w pobliżu jest inny duch to spróbuj załatwić też jego, jeśli do innych duchów masz daleko to natychmiast deaktywuj tryb skupienia i wyjdź z formy transmutacji - nie warto tracić cennego skupienia i chi na pokonanie drogi do przeciwników. Jak znowu znajdziesz się blisko wrogów możesz ponownie użyć trybu skupienia choć staraj się zabić jak największą ilość wrogów w normalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:21, Karharot napisał:

Na JM też miałem w tym miejscu problemy (tak po prawdzie to następnym tak trudnym miejscem
jest dopiero Pit of Pain na Cesarskiej Arenie). Nie ma żadnej konkretnej metody na pokonanie
tych duchów, uskakiwanie na boki nie pomaga bo ich czary są samonaprowadzające się a
bloki przy takiej liczbie przeciwników też się na dłuższą metę nie sprawdzają.

Dzięki, trochę mnie podbudowales.Czyli najpierw mam rozwalic Ghost Lorda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym wykończenie najpierw najtrudniejszego przeciwnika. Jeśli Ci nie wyjdzie to możesz też spróbować zabrać się najpierw za mniejsze duchy. Podczas walk z duchami w tym lesie jest jedna rzecz o której warto wiedzieć - one nie działają jako drużyna, czasami zdarza się że któryś z nich zacznie atakować innego ducha zamiast Ciebie. Jeśli coś takiego zauważysz natychmiast zignoruj tego który Cię nie atakuje a w miarę możliwości także tego na którego tamten się uwziął i zostaw je sobie na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:40, Karharot napisał:

Polecałbym wykończenie najpierw najtrudniejszego przeciwnika. Jeśli Ci nie wyjdzie to
możesz też spróbować zabrać się najpierw za mniejsze duchy. Podczas walk z duchami w
tym lesie jest jedna rzecz o której warto wiedzieć - one nie działają jako drużyna, czasami
zdarza się że któryś z nich zacznie atakować innego ducha zamiast Ciebie. Jeśli coś takiego
zauważysz natychmiast zignoruj tego który Cię nie atakuje a w miarę możliwości także
tego na którego tamten się uwziął i zostaw je sobie na koniec.

Udalo mi sie rozwalic Ghost Lorda, i kilku innych , ale nie starczylo mi sil na koncowke...ufff cięzka ta polanka na JM.Może za któryms razem sie uda...trzeba miec troche fuksa na tej lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:21, Karharot napisał:

zmień się w Jadeitowego Golema (lub ewentualnie Czerwonego Ministra)


jakie golema ? :P ja na razie umiem się zmienic w wielką żabę przecież robiłem wszystkie questy do tej pory i żadnej takiej umiejętności nie widziałem , wiek toś czemu ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź była skierowana do Maximo i uwzględniała że przechodzi on grę na poziomie Jadeitowego Mistrza - oznacza to że idzie na najwyższym poziomie trudności postacią którą już raz ukończył grę.
Styl Jadeitowego Golema poznaje się dopiero pod koniec 3 Rozdziału więc się nie przejmuj bo nic Ci nie umknęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag, szlag, szlag.

Gram sobie ja w JE, mili moi, aż tu nagle bug! W Ogrodzie Uczonych po zakończonej zwycięsko dyskusji mam sie przenieść z Obcokrajowcem na miejsce walki. I tu psikus - tekstury się nie wczytały, bądź wczytały się nie poprawnie. W każdym razie, grać się nie da, a postać nie reaguje na polecenia. Jest na to jakiś patch, trick, cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Objawiło się to tym że widzisz fragment podłogi (lub ściany) i nic nie możesz zrobić? Jeśli tak to się nie przejmuj - takie coś może zdarzyć się za każdym razem gdy gra wczytuje nowy obszar ale nie jest to poważny problem, wystarczy że wczytasz poprzedniego sejwa, zapisanie gry a następnie wczytanie tego sejwa też powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wczytywaniem oczywiście próbowałem (ze 3 razy jak nic), ale z wczytaniem + zapisem - niet. Spróbuje jutro i dam znać, czy się udało. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować