Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Tak swoją drogą - ktoś z Was się może bawił w rozwijanie "Paraliżującej dłoni"? To jest styl wsparcia, który dostajemy od Świetlistego Mistrza po zakończeniu przygody w Szkole Czarnej Pantery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 15:58, Fumiko napisał:

Tak swoją drogą - ktoś z Was się może bawił w rozwijanie "Paraliżującej dłoni"? To jest
styl wsparcia, który dostajemy od Świetlistego Mistrza po zakończeniu przygody w Szkole
Czarnej Pantery.


Troche tego używałem, ale raczej niezbyt przydatny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 16:45, Ecko09 napisał:

Troche tego używałem, ale raczej niezbyt przydatny styl.


W walkach 1vs1 (i wrażliwym na to ;d) daje nam zwycięstwo bez straty nawet 1hp
dzwięki podczas mojej finalowej walki :P
paralizin'' palm, longsword, paralyzin'' palm, longsword, paralyzin'' palm, longsword ... aż padł, trudna nie była ;]
w walkach grupowych nigdy nie użyte :(

ale inwestować w nią punkty nie ma co, najwyżej jak już mamy zmaxowane to co głównie używamy to można dać trochę w czas trwania, ale wiele to nie zmieni (w moim przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 15:58, Fumiko napisał:

Tak swoją drogą - ktoś z Was się może bawił w rozwijanie "Paraliżującej dłoni"?


Doskonały styl wsparcia bezcenny zwłaszcza na Jadeitowym Mistrzu. Ogólnie działa to tak jak opisał GrooG tyle że oprócz ataków zadających obrażenia fizyczne opłaca się także przeplatać Paraliżującą Dłoń ze Złodziejem Ducha dzięki czemu można bez żadnego ryzyka uzupełnić sobie chi i zdrowie na ostatnim przeciwniku. Dzięki temu ten styl sprawdza się zarówno w walkach z trudnymi przeciwnikami jak i w sytuacjach gdy nie mamy jak uzupełnić chi a wiemy że czekają nas kolejne walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak tomoliop wolę burzową smoczycę. Jestem w połowie jadeitowego mistrza i wykorzystuje takie style: Burzowa smoczyca, longsword, czerwony minister, złodziej ducha, od czasu do czasu legendarne uderzenie z uderzeniami chi. Wszystkie ww. rozwinięte na max. Walka jest łatwa nawet na jadeitowym przy użyciu tych stylów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 17:20, Fumiko napisał:

Dzieki, to za tym podejściem rozwinę to zamiast smoczycy :)


Jak dla mnie lipa, właściwie nieużywany. Niestety wolny jak żółw z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gram w Jade, mimo że nie mam SM 2.0 :D Tylko postacie na tym cierpią. Są skupiskiem kolorów..:( Ale grać się jak najbardziej da! Gram tym co ma tatuaże na plecach i chyba technikę "tysiąc cięć" czy coś takiego. Czy to dobry był wybór?( bohatera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecałbym bardziej gostka z Legendarnym Uderzeniem, według mnie najlepszy początkowy styl: łączy siłę białego demona z szybkością tysiąca cięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:20, Aragloin napisał:

No gram w Jade, mimo że nie mam SM 2.0 :D Tylko postacie na tym cierpią. Są skupiskiem
kolorów..:( Ale grać się jak najbardziej da! Gram tym co ma tatuaże na plecach i chyba
technikę "tysiąc cięć" czy coś takiego. Czy to dobry był wybór?( bohatera)



a ja proponuje Co samemu zrobic sobie takiego jak chesz i dac mu styl "Sakczacy tygrys"--> wg mnie i wiekoszci graczy najlepsze styl walki wrecz :) na prawde mocny...przy roznwinieciu zadje duuze obrazenia i jest szybki i caly czas jestes w ruchu wiec ataki dystansowe innych wrogow rzadzeij trafiaja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paraliżująca Dłoń jest wg Ciebie wolna? Nigdy nie odniosłem takiego wrażenia, jedyną poważną wadą tego stylu jest to co dotyczy wszystkich stylów walki wręcz czyli krótki zasięg.
Dla mnie Paraliżująca Dłoń na JM to podstawa, co prawda nie wszyscy przeciwnicy są podatni na paraliż ale wiele ciężkich walk wygrywałem z łatwością właśnie dzięki temu stylowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paraliżującej dłoni wygrałem walkę z finałowym bossem, pomimo tego, że miałem ją w ogóle nierozwiniętą. ;) Bezcenny styl, niesamowicie przydatny, nawet jeśli nie ładuje się w niego punktów. Niezliczoną ilość razy ocalił tyłek mojej Świetlistej Jen Zi czy jak jej tam było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 14:17, Karharot napisał:

Paraliżująca Dłoń jest wg Ciebie wolna? Nigdy nie odniosłem takiego wrażenia, jedyną
poważną wadą tego stylu jest to co dotyczy wszystkich stylów walki wręcz czyli krótki
zasięg.
Dla mnie Paraliżująca Dłoń na JM to podstawa, co prawda nie wszyscy przeciwnicy są podatni
na paraliż ale wiele ciężkich walk wygrywałem z łatwością właśnie dzięki temu stylowi.


No, ale to widać, że Paraliżująca dłoń jest wolna. I ma beznadziejny zasięg. Dlatego ją olałem, nie nadaje sie do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy styl walki wręcz ma beznadziejny zasięg. A co do szybkości Paraliżującej Dłoni to nigdy na nią nie narzekałem - jak tylko udało mi się zbliżyć do przeciwnika to zawsze udawało mi się też go trafić, w przypadku tego stylu pojedyncze trafienie jest wszystkim co jest potrzebne do zwycięstwa bo po pierwszym unieruchomieniu przeciwnik zostanie sparaliżowany już do końca walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hmmm, może pomyliło mi się z Żelazną Dłonią. Dawno grałem, a teraz jestem dopiero w Lądowisku Tiena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:00, tylor2 napisał:

Fajna gra?
Opłaca się kupić jak ktośchce dobrego RPG?


Odpowiedź brzmi- tak. Gra jest dość krótka i prosta, jej głównymi zaletami są fajne walki, świetna, spójna i ciekawa fabuła, oraz doskonała muzyka. Grafika wygląda ładnie, gra jest po prostu oryginalna i ma klimat. A teraz cena jest naprawdę korzystna. Co więcej ma niższe wymagania sprzętowe niż to podają oficjalnie, ja nie spełniam zalecanych, a śmiga mi na max :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:05, Budo napisał:

> Fajna gra?
> Opłaca się kupić jak ktośchce dobrego RPG?

Odpowiedź brzmi- tak. Gra jest dość krótka i prosta, jej głównymi zaletami są fajne walki,
świetna, spójna i ciekawa fabuła, oraz doskonała muzyka. Grafika wygląda ładnie, gra
jest po prostu oryginalna i ma klimat. A teraz cena jest naprawdę korzystna. Co więcej
ma niższe wymagania sprzętowe niż to podają oficjalnie, ja nie spełniam zalecanych, a
śmiga mi na max :)

dzieki za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować