Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2009 o 19:17, Karharot napisał:

> W niebiańskiej kuźni Lorda Lao... Mhmmmm... Coś mi się widzi, że nie przeszłam tej
gry
> jak należy. Pierwsze słyszę tą nazwę... /=

Aby się tam dostać musisz rozmawiać z Kangiem i wykonać zlecone przez niego misje lotnicze.
Warto to zrobić bo nagród trochę za to wpada a i rozmowy z samym Kangiem bywają... interesujące:)


aaAAaaa... To wszystko wyjaśnia. jakoś mnie ten gość nie zachęcił, przypomina mi trochę kolegę z podstawówki [też był dziwny] q= Dzięki (=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja raz nie zwracałem uwagi na Kanga i do pieca się dostałem, innym razem gadałem z nim specjalnie i przeszedłem grę nie będąc w piecu ani razu. Życie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 18:26, Karharot napisał:

Gorhic jest tu chyba złym przypadkiem. 3 część tej gry faktycznie została skopana ale
jej produkcją zajmowali się ci sami ludzie co poprzednio więc to nie zmiana producenta
była tu przyczyną.

Jak to nie ZB zajmowali się jacyś hindusi czy indusi coś takiego ;p i PB też nie zajmowała się tym produktem więc ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 21:12, Karharot napisał:

Dodatkiem może i tak ale co z tego skoro już podstawka była totalną porażką w porównaniu
do dwóch pierwszych części:(

Tak. Ale zdawało mi się ,że rozmawiamy o zmianie producenta gry ;p Wszystko teraz idzie tylko w jednym kierunku ... Komercyjnym kierunku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do KotOR'' a 2...wina nie leży aż tak bardzo po stronie Obsidian..bardziej po Lucas Arts bo to oni pośpieszali aby gra była wydana w terminie i przez to na rynek trafiła gra nie w pełni ukończona..wydaje mi się, że gdyby dać twórcą jeszcze z pół roku to otrzymalibyśmy grę o wiele lepszą od jedynki..przecież ile scen i miejsc było wyciętych ;/ Dla mnie dwójka lepsza od jedynki. A co do NWN2, jedna z lepszych RPGów (tych klasycznych!) od kilku dobrych lat. ..Dlatego gdyby Obsidian chciał przejąć marke i otrzymałby zgodę od Bioware to skakałbym z radości xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 23:38, Longer napisał:

Co do KotOR'' a 2...wina nie leży aż tak bardzo po stronie Obsidian..bardziej po Lucas
Arts bo to oni pośpieszali aby gra była wydana w terminie i przez to na rynek trafiła
gra nie w pełni ukończona.


To też było przyczyną jednak niektóre wady KotORa 2 nie wynikały z braku czasu. IMO błędem było np. wprowadzenie do gry level-scalingu i losowej generacji przedmiotów.

Dnia 10.04.2009 o 23:38, Longer napisał:

A co do NWN2, jedna z lepszych RPGów (tych klasycznych!) od kilku dobrych lat.


Zgadzam się że NWN 2 jest o wiele lepszą grą niż NWN 1 który wg. mnie był bardziej eksperymentem w użyciu nowego silnika niż czymkolwiek innym bo nie sięgał do pięt wcześniejszym produkcjom BioWare.

Dnia 10.04.2009 o 23:38, Longer napisał:

Dlatego gdyby Obsidian chciał przejąć marke i otrzymałby zgodę od
Bioware to skakałbym z radości xD


Gdyby prawa do wykonania gry otrzymał Obsidian to z pewnością byłaby to dobra wiadomość. Nawet jeśli nie udałoby im się wykonać tak świetnej roboty jak BioWare to na pewno stworzyliby co najmniej dobrą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na zmianę napisów w grze z polskich na angielskie ?
Chciałbym zagrać w grę w wersji angielskiej przy okazji szlifując swój angielski. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z odpaleniem gry wyskakuje napis- " Please insert the correct dvd-rom select OK and restart application" . Mam Viste , o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 18:56, Budo napisał:

/.../

Lol, dodatek do jedynki? Nie ma szans. Dwójka? Może kiedyś, ale ogólnie uważam, że to
mało prawdopodobne...

Z rok temu czytałem w paru miejscach że dwójka powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 18:06, dark_mesiah napisał:

mam problem z odpaleniem gry wyskakuje napis- " Please insert the correct dvd-rom select
OK and restart application" . Mam Viste , o co tu chodzi?

No skoro działa to dobrze. Spóźniłem się :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zapodaj linki, bo ja ostatnie informacje czytałem jakieś 2 lata temu bodajże, a i obiło mi się o uszy, że projekty jest zarzucony.

dark_mesiah---> weź sobie kogo chcesz, zrób własny styl rozkładania punktów i jazda. Początkowe style walki to np. skaczący tygrys, czy legendarne uderzenie, jao broń potem weź miecz i gitarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 18:48, Budo napisał:

Zapodaj linki, bo ja ostatnie informacje czytałem jakieś 2 lata temu bodajże, a i obiło
mi się o uszy, że projekty jest zarzucony.

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,37012;core.html
http://gry.onet.pl/1666258,,Jade_Empire_2_w_produkcji,wiadomosc.html
http://www.gram.pl/news_9A3lGO8_Jade_Empire_2_w_produkcji.html
Wiadomości sprzed 1,5 roku, ale zawsze można mieć nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No i to są ostatnie niusy na ten temat. A nawet one nie są dość pewne. Słowem- wg mnie nie ma co liczyć na sequel... no, ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 19:02, Budo napisał:

/.../

No i to są ostatnie niusy na ten temat. A nawet one nie są dość pewne. Słowem- wg mnie
nie ma co liczyć na sequel... no, ale zobaczymy...


Fajnie by było gdyby Jade Empire 2 powstało:-) Tylko zapewne trzeba by prowadzić do boju zupełnie inną postać ponieważ trudno by kontynuacja fabuły jedną postacią miała sens zarówno gdybyśmy grę zakończyli jako czarny charakter i jako Prawdziwy dobry wojownik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem grać i trochę zakręciła mnie ta gra... Sterowanie dziwne (przyzwyczaiłem się do mychy i używanie zbyt dużej ilości klawiszy mnie denerwuje). Mam pytanko: dostałem miecz (od zbrojmistrza w wiosce) - jak z niego korzystać? Miałem go domyślnie pod klawiszem nr 3 i nie mogłem wyciągnąć na wrogów. Przestawiłem na nr 1 i jest to samo... Może trzeba jakieś specjalne umiejętności wykupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 17:19, Abi_Dalzim napisał:

Wczoraj zacząłem grać i trochę zakręciła mnie ta gra... Sterowanie dziwne (przyzwyczaiłem
się do mychy i używanie zbyt dużej ilości klawiszy mnie denerwuje). Mam pytanko: dostałem
miecz (od zbrojmistrza w wiosce) - jak z niego korzystać? Miałem go domyślnie pod klawiszem
nr 3 i nie mogłem wyciągnąć na wrogów. Przestawiłem na nr 1 i jest to samo... Może trzeba
jakieś specjalne umiejętności wykupić?


Sterowanie jest normalne niewiem co ci niepasuje w tym, jak dlamnie super.
Miecza użyjesz wtedy gdy masz minimum mocy skupienia taki żułty pasek musi być choć troszke zapełniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 17:35, dark_mesiah napisał:

Miecza użyjesz wtedy gdy masz minimum mocy skupienia taki żułty pasek musi być choć troszke zapełniony

Nawet jak mam na maksa, to miecza nie da się użyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować