Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 21:15, legenda27 napisał:

W którym rozdziale można go zdobyć?

Z tego co pamiętam można go zdobyć w twierdzy Zabójców Lotosu.

A pomysł z Areną multi... Byłoby super ;)

Ja gram Wściekłym Mingiem. Przemiana w Jadeitowego Golema jest moim zdaniem troszkę zbyt ''przypakowana'' :D Użyłem jej w finałowej walce :P A co do Tysiąca Cięć, to trochę zbyt krótki zasięg.. Ja używałem głownie stylu hm.. ognia (na duchy)? Chyba tak to się nazywa (^^) i Miecza Smoka (na pozostałych przeciwników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogeni na duchy? on na nie nie działa. A styl nosorożca posiadacze kolekcjonerskie powiedzcie o nim coś. Pewnie w stylu białego demona + szarrza jak w żelazneg pięści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:29, Qba777 napisał:

ogeni na duchy? on na nie nie działa. A styl nosorożca posiadacze kolekcjonerskie powiedzcie
o nim coś. Pewnie w stylu białego demona + szarrza jak w żelazneg pięści


No sam o tym pisałem w sensie pytania. Niby śiągnięte i zainstalowane to mam, ale niestety brak czasu na odpalenie :( Poprostu wiem, że jak zacznę grać to mnie wsyśnie :P A matura tak jakby się zbliża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2007 o 06:57, Magwisienka napisał:

Wiesz, Action cRPG to także określenie dla wszelkiego rodzaju h''n''s-ów, a tutaj chyba też
JE nie pasuje ;)


Problem nie leży w "Action" czy nie, a w literce "c" przed skrótem RPG. To ona wszystko zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 01:40, mufur napisał:

Problem nie leży w "Action" czy nie, a w literce "c" przed skrótem RPG. To ona wszystko zmienia.

Hmm, z tego co wiem, to literka "c" oznacza "computer" więc w czym problem? No chyba że się mylę to mnie poprawcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łącznie rozdziałów jest siedem, ale cztery ostatnie są bardzo krótkie (w porównaniu zwłaszcza z rozdziałem 2 i 3) i prawie całkowicie pozbawione questów pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 08:23, AQ22 napisał:

Aktualnie jestem w 3 rozdziale i mam zagrać sztukę jakąś.


To już tak połowa gry gdzieś. Twierdza zabójców to ostatnie takie większe miejsce, później gra staje się jeszcze bardziej liniowa, mapy mniejsze i rozdziały krótsze bo wówczas jest największy przewrót w całej fabule :) Co i tak nie odbiera przyjemności z gry (na szczęście :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 13:00, Ninja Seba napisał:

> Aktualnie jestem w 3 rozdziale i mam zagrać sztukę jakąś.

To już tak połowa gry gdzieś. Twierdza zabójców to ostatnie takie większe miejsce, później
gra staje się jeszcze bardziej liniowa, mapy mniejsze i rozdziały krótsze bo wówczas jest największy
przewrót w całej fabule :) Co i tak nie odbiera przyjemności z gry (na szczęście :P).

Tade Empire to podejrzewam że jest bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 08:26, Magwisienka napisał:

Hmm, z tego co wiem, to literka "c" oznacza "computer" więc w czym problem? No chyba że się
mylę to mnie poprawcie :)


Nie mylisz się :) Tylko że za pierwszym razem zapomniało ci się dodać tej literki do skrótu RPG, i o to mi chodziło, bo ta literka dużo zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2007 o 13:03, radzio12345 napisał:

Tade Empire to podejrzewam że jest bardzo fajne.

Twe podejżenia są zaprawde słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 08:23, AQ22 napisał:

Aktualnie jestem w 3 rozdziale i mam zagrać sztukę jakąś.


Uważaj z tą sztuką, bo jeśli się pomylisz chociaż raz to nici z 1500 sztuk złota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Jade Empire strasznie denerwują te błędy. Np. W rozdziale 3 Czarny Wicher chciał ze mną porozmawiać na osobności. Nagle pojawia się szczęściarz Cho. Ma dojść do walki gdy naglę kończy się rozmowa i znowu zaczyna bez walki. Czarny Wicher gada coś, że Szczęściarz Cho to szpieg czy coś takiego A szczęściarz Cho stoi tam sobie spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:56, Adamzzz napisał:

> Aktualnie jestem w 3 rozdziale i mam zagrać sztukę jakąś.

Uważaj z tą sztuką, bo jeśli się pomylisz chociaż raz to nici z 1500 sztuk złota!

Dostałem forsę, ale dostaje do zamkniętej pięści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:56, Adamzzz napisał:

Uważaj z tą sztuką, bo jeśli się pomylisz chociaż raz to nici z 1500 sztuk złota!


Co do złota i punktów "Jasnej i Ciemnej Strony Mocy" - dla mnie ich zdobywanie skończyło się w 3-4 rozdziale. Wtedy uzyskałem maximum "dobroci", a kasy miałem grubo ponad 50k, i nie miałem na co wydać...Mogliby to jakoś lepiej zrównoważyć...

Ale gierka ogólnie fantastyczna, niestety podziela wadę KotOR''a - ZA KRÓTKA! Przeliczając na godziny - zapłaciłem 3zł za godzinkę gry. Niby tyle co w średniej kafejce, ale chciałoby się jednak na dłużej pozostać w Imperium :) Może kiedyś wrócę do niej i przejdę na Jade Master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować