Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 19:52, dambialko napisał:

A powiedzcie mi o co w ogóle chodzi w tej grze ?


Nie biorąc pod uwagę fantastycznej fabuły i dialogów, chodzi o to, żeby usiec jak najwięcej wrogów w jak najkrótszym czasie i jak najładniejszy sposób ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:58, dambialko napisał:

Niby dlaczego ?

Bo ktoś przez przypadek mógłby zdradzić Ci coś z fabuły. Szkoda by było :)
Ale JE jest świetne, tyle mogę zdradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 22:37, Qba777 napisał:

zależy o co ci chodzi. Jeśli o fabułe to sory ale jest tak dobra ,że zdradzanie jej to grzech


Buehehe, pierwszą rzeczą którą zrobiłem po rozprawieniu się z opakowaniem było przeglądnięcie poradnika do gry. Całego. Wraz z zakończeniem :D Niby nie czytałem, ale dranie dali screena finałowej walki, na którym było widać jak byk, że walczymy z XXX (mam litość dla tych, którzy jeszcze nie przeszli) :P

Chociaż z drugiej strony, zakończenie było dość przewidywalne - w każdym razie dla mnie. Gra ma tak wiele wspólnego z KotORem, więc i ten zwrot akcji był oczywisty. Wiele kandydatów do miana zdrajcy nie było, więc to kwestia poprawnej dedukcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Widocznie nie kupujesz nowych stylów, technik - jest na co wydawać. A, że gra jest za krótka - sprawiłeś sobie to czytając poradnik i wiedząc co się będzie działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 07:25, Adamzzz napisał:

Widocznie nie kupujesz nowych stylów, technik - jest na co wydawać.


Hmm, kupowałem wszystko co się dało a i tak zostało mi ~20-30k :] Jedyne co ominąłem, to początkowe style melee i ulepszenie mieczyka - nie były mi potrzebne bo inwestowałem w Legendary Strike i Double Sabres.

Dnia 18.04.2007 o 07:25, Adamzzz napisał:

A, że gra jest za krótka
- sprawiłeś sobie to czytając poradnik i wiedząc co się będzie działo...


Eee...Jakby Ci to powiedzieć...NIE :)
Gra jest krótka, bo nabite miałem ledwo 17 godzin, przechodząc od deski do deski. Nawet zakładając powtarzanie niektórych walk, wychodzi max 20 godzin. Dla porównania tyle potrzeba, żeby przejść jeden z czterech "rozdziałów" w Guild Wars, w której to grze przecież kampania "single" nie jest najważniejsza :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 13:49, dambialko napisał:

A czy jest to podobne trochę do gothic''a 3.Znaczy chodzi mi o to czy to jest TPP ?

No właściwie można tak powiedzieć, ale tylko jeżeli chodzi o perspektywę. Akcję obserwujesz zza pleców bohatera, ale sam rozwój postaci jest o wiele uboższy niż w G3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:30, kamceg napisał:

A czy w Gothicu 3 jest rozbudowany rozwój postaci? Jeżeli chodzi o rozwój to trudno wybrac
lepszą grę.


Yhm. Wszystkie BG, ID, Temple of Primeval Evil, NWN, KotOR, Morrowind, nawet GW i WoW. Naprawdę trudno :) A tak gwoli formalności: o którą grę Ci chodziło, Gothica czy JE? W sumie nie robi to większej różnicy, bo każda wymieniona wyżej gra bije pod tym względem te dwie na głowę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o kiepskie porównanie G3 z JE. Obie gry mają ubogi rozwój postaci dlatego nie ma sensu mówic że u którejsz jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czy ta gierka jest choć trochę trudna? Bo z tego co tu piszecie to 17 godzin to są dwa konkretne wieczorki swój egzemplarz dostanę prawdopodobnie w poniedziałek i zaczynam sie martwić czy nie wywaliłem 80 zeta a w przyszłym tygodniu będę musiał zamówić coś nowego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:05, Ubiqlue napisał:

powiedzcie czy ta gierka jest choć trochę trudna? Bo z tego co tu piszecie to 17 godzin to
są dwa konkretne wieczorki swój egzemplarz dostanę prawdopodobnie w poniedziałek i zaczynam
sie martwić czy nie wywaliłem 80 zeta a w przyszłym tygodniu będę musiał zamówić coś nowego
:-(

Zależy na jakim poziomie trudności będziesz grał i czy będziesz przechodził misje poboczne. Ważne jest też to czy lubisz ''te klimaty''. Jeżeli tak to to jest coś dla Ciebie. A do długiego grania polecam ToCa 3 i TDU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:07, Belegdil napisał:

> powiedzcie czy ta gierka jest choć trochę trudna? Bo z tego co tu piszecie to 17 godzin
to
> są dwa konkretne wieczorki swój egzemplarz dostanę prawdopodobnie w poniedziałek i zaczynam

> sie martwić czy nie wywaliłem 80 zeta a w przyszłym tygodniu będę musiał zamówić coś nowego

> :-(
Zależy na jakim poziomie trudności będziesz grał i czy będziesz przechodził misje poboczne.
Ważne jest też to czy lubisz ''te klimaty''. Jeżeli tak to to jest coś dla Ciebie. A do długiego
grania polecam ToCa 3 i TDU :P

Lubie RPG na Gothicu 1 i 2 wraz z NK zjadłem zęby 3 mam ale nie gram bo na upgrade kasy brak z tego samego powodu TDU odpada a na jakim kompie śmigasz w TDU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować