Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Jeśli grasz facetem to jest opcja romansu z Gwiazdą Zaranną, jeśli grasz kobietą to możesz romansować z Niebo. Niezależnie od tego kim grasz możesz też romansować z Jedwabną Lisicą, jednak jeśli podejmiesz wtedy jeden z wyżej wymienionych romansów to "nadpisze" on romans z Lisicą (jest taki kluczowy moment przed wejściem do fortecy Zabójców Lotosu - tam odbywa się rozmowa z tą osobą której romans jest w hierarchii gry ważniejszy (o ile przynajmniek jeden romans jest w toku), skrypt pozostałego romansu jest automatycznie kasowany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezależnie kim jesteś mozesz też romansować z niebem ale to szczegół. Baa jest opcja trójkącik - niebo + lisica + ty :P tacy twórcy perwersyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kręci się w okół miłości... ;) Oj... Lisica zostałaby wyrzucona z kraju przez naszego ministra od mundurków... :/ Znów mam nowe pytanie... :) Legendarne Uderzenie, czy Skaczący Tygrys? Które lepsze? Bo Tysiąc Cięć, albo Biały Tygrys są chyba słabsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:43, szymonsen napisał:

Wszystko kręci się w okół miłości... ;) Oj... Lisica zostałaby wyrzucona z kraju przez naszego
ministra od mundurków... :/ Znów mam nowe pytanie... :) Legendarne Uderzenie, czy Skaczący
Tygrys? Które lepsze? Bo Tysiąc Cięć, albo Biały Tygrys są chyba słabsze...

legendarne uderzenie - średnie średnie -> przyzwoita szybkość dobre obrażenia
tygrys- szybko słabo -> bardzo szybki cały czas w ruchu (wrogowie ,którymi się nie zajmujesz raczej cię nie trafią )
co wybierzesz zależy od twego stylu gry ->
szybki =tygrys
inny = legendarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:43, szymonsen napisał:

Bo Tysiąc Cięć, albo Biały Tygrys są chyba słabsze...


Ja przez całą grę używałem, prawie tylko jednego i to właśnie z Tysiąc Cięć. Jest bardzo szybki. Udoskonaliłem go na maksa. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:45, szymonsen napisał:

No i Niebo też... :/ Trójkąt?? Jezus... Jakie te gry teraz robią?! ;)


Mnie się tam opcja podoba :D :D :D Jak będę grał następnym razem to spróbuje doprowadzić do takiego czegoś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 18:45, bitelz90 napisał:

> No i Niebo też... :/ Trójkąt?? Jezus... Jakie te gry teraz robią?! ;)

Mnie się tam opcja podoba :D :D :D Jak będę grał następnym razem to spróbuje doprowadzić do
takiego czegoś ;))

gdzieś czytałem jaki i co by doprowadzić to trójkata. Wydaje się ,że powinno się być lpeiej dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styl żmii czy żelazna pięść? Który lepszy? co najgorsze to jestem w takim momencie co za chwile dostane 3 rzecz do żelaznej pięści ( jak dostane 3 czesc to bez wzgledu czy chce czy nie to musze sie tego nauczyc :/ ) i nie wiem co zrobić. żmija jest szybsza a ja chyba to wole. Nie można jakoś wywalić jednego zwoju żelaznej pięści?
gdzie mozna znalezc zwoje zmii? chyba gdzies pozniej niz zelaznej piesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iron Fist daje radę, spisuje się dużo lepiej niż używany przeze mnie Legendary Strike. Ale i tak kombinacja Storm Dragon + Double Sabres jest niezastąpiona :) Innych stylów używałem raczej w formie ciekawostki (Jade Golem = I feel the power!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 21:20, lordrafalf napisał:

Styl żmii czy żelazna pięść? Który lepszy? co najgorsze to jestem w takim momencie co za chwile
dostane 3 rzecz do żelaznej pięści ( jak dostane 3 czesc to bez wzgledu czy chce czy nie to
musze sie tego nauczyc :/ ) i nie wiem co zrobić. żmija jest szybsza a ja chyba to wole. Nie
można jakoś wywalić jednego zwoju żelaznej pięści?
gdzie mozna znalezc zwoje zmii? chyba gdzies pozniej niz zelaznej piesci.


jesteś już PO arenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 22:04, Qba777 napisał:

> Styl żmii czy żelazna pięść? Który lepszy? co najgorsze to jestem w takim momencie co
za chwile
> dostane 3 rzecz do żelaznej pięści ( jak dostane 3 czesc to bez wzgledu czy chce czy nie
to
> musze sie tego nauczyc :/ ) i nie wiem co zrobić. żmija jest szybsza a ja chyba to wole.
Nie
> można jakoś wywalić jednego zwoju żelaznej pięści?
> gdzie mozna znalezc zwoje zmii? chyba gdzies pozniej niz zelaznej piesci.

jesteś już PO arenie?


tja...Jestem po arenie. a co to ma do tego? mam sava

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 14:16, lordrafalf napisał:

> > Styl żmii czy żelazna pięść? Który lepszy? co najgorsze to jestem w takim momencie
co
> za chwile
> > dostane 3 rzecz do żelaznej pięści ( jak dostane 3 czesc to bez wzgledu czy chce
czy nie
> to
> > musze sie tego nauczyc :/ ) i nie wiem co zrobić. żmija jest szybsza a ja chyba to
wole.
> Nie
> > można jakoś wywalić jednego zwoju żelaznej pięści?
> > gdzie mozna znalezc zwoje zmii? chyba gdzies pozniej niz zelaznej piesci.
>
> jesteś już PO arenie?

tja...Jestem po arenie. a co to ma do tego? mam sava

no to już powineneś mieć już wszystkie zwoje - niesteyy ich wyrzucić się nie da. Ale jeśli będziesz wracał do sejwów starszych do lotosu dostań się przez inkwizytora a arenę olej. Po zakończenia wątku z twierdzą możesz wrócić na arenę. (pod koniec twierdzy lotosu dostajesz ostatni zwój żmiji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 18:34, ufo344 napisał:

Jak mam zabi SHINA?

Wszystko masz ogólnie napisane w dzienniku, wystarczy tylko sprawdzić. Jeśli jednak chcesz szczegółów, proszę: musisz pozbyć się świadków z tłoczni golemów (przekonaj operatora), sali do której dostałeś się po wejściu do twierdzy (porozmawiaj ze stojącymi przy ścianie zabójcami, dowiesz się o pewnym oleju, który możesz kupić u pobliskiego kupca, z olejem idziesz do tłoczni i powodujesz awarię, wracasz do sali i mówisz o tym zabójcom, następnie przekonujesz kupca, bierzesz udział w eksperymencie przywołania potworów) oraz po wyjściu z fortecy zatrzymać transport niewolników. Potem wracasz do tłoczni i już możesz zabić mistrza Shi powodując wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 23:55, Raylin napisał:

> Jak mam zabi SHINA?
Wszystko masz ogólnie napisane w dzienniku, wystarczy tylko sprawdzić. Jeśli jednak chcesz
szczegółów, proszę: musisz pozbyć się świadków z tłoczni golemów (przekonaj operatora), sali
do której dostałeś się po wejściu do twierdzy (porozmawiaj ze stojącymi przy ścianie zabójcami,
dowiesz się o pewnym oleju, który możesz kupić u pobliskiego kupca, z olejem idziesz do tłoczni
i powodujesz awarię, wracasz do sali i mówisz o tym zabójcom, następnie przekonujesz kupca,
bierzesz udział w eksperymencie przywołania potworów) oraz po wyjściu z fortecy zatrzymać transport
niewolników. Potem wracasz do tłoczni i już możesz zabić mistrza Shi powodując wypadek.

jak zapewne wiesz gdzie jestem w je , pytanko ile jeszcze gry mi zostalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanka dwa.
1) który styl przemiany jest najlepszy?
2) Gdzie są zdjęcia, które zrobiłem prt screenem?
nie chcą sie wkleic do corela jakby ich nie bylo,
a nigdzie nie moge ich znalezc. POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować