Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Bardzo przyjemna gra, która jednak do szeroko pojętego tematu gier ze swojego gatunku podchodzi nadzwyczaj poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 16:25, reykan napisał:

Bardzo przyjemna gra, która jednak do szeroko pojętego tematu gier ze swojego gatunku podchodzi
nadzwyczaj poważnie.


Nie kapuje o co Ci chodzi....... O jakiej powadze Ty mówisz? Zastanów się co Ty piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 17:38, legenda27 napisał:

> Bardzo przyjemna gra, która jednak do szeroko pojętego tematu gier ze swojego gatunku
podchodzi
> nadzwyczaj poważnie.

Nie kapuje o co Ci chodzi....... O jakiej powadze Ty mówisz? Zastanów się co Ty piszesz!


Chodzi mi o to, że gra mimo swojej bajkowości nie zapomina o swojej przynależności do gatunku, przez co zbiera naprawdę dobre nooty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2007 o 17:42, reykan napisał:

Chodzi mi o to, że gra mimo swojej bajkowości nie zapomina o swojej przynależności do gatunku,
przez co zbiera naprawdę dobre nooty.


Dalej Cię nie kapuje........... Czy chodzi Tobie o to, że jest bijatyką przynależną do bijatyk, czy RPG do RPG-ów?
Czy to i to? Och nieważne......... Obydwu nam chodzi o to, że to dobra gra i już.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 10:29, ufo344 napisał:

jak zapewne wiesz gdzie jestem w je , pytanko ile jeszcze gry mi zostalo?

Już niedużo, mniej-więcej 1/4 gry, ale za to przepełnione akcją i fabularnie bardzo wciągające, więc nie masz czego żałować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 16:05, lordrafalf napisał:

1) który styl przemiany jest najlepszy?

To zależy na jakich przeciwników: na tych walczących wręcz i magią Jadeitowy Golem, a na tych z bronią Czerwony Minister. Ten ostatni ma jeszcze tę bardzo ważną zaletę, że każdy jego cios zabiera przeciwnikowi życie i chi, więc przy dobrze rozwiniętym czasie działania tego stylu można go używać bardzo długo (po skończonej walce można mieć nawet więcej chi niż przed przemianą :)).

Dnia 12.05.2007 o 16:05, lordrafalf napisał:

2) Gdzie są zdjęcia, które zrobiłem prt screenem?

Radziłbym ci poszukać w katalogu z grą, ewentualnie tam, gdzie gra zapisuje twoje sejwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2007 o 19:09, Raylin napisał:

To zależy na jakich przeciwników: na tych walczących wręcz i magią Jadeitowy Golem, a na tych
z bronią Czerwony Minister. Ten ostatni ma jeszcze tę bardzo ważną zaletę, że każdy jego cios
zabiera przeciwnikowi życie i chi, więc przy dobrze rozwiniętym czasie działania tego stylu
można go używać bardzo długo (po skończonej walce można mieć nawet więcej chi niż przed przemianą


Moim zdaniem jednak Jadeitowy Golem jest lepszy. Dlaczego? Ponieważ zadajesz nim mocnemu przeciwnikowi 2-3 ciosy i już odchodzi z tego świata....... :-D. Jak się go dobrze wyszkoli zabiera mało Chi. Naprawdę chyba najlepszy styl z całej gry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 21:37, legenda27 napisał:

> na jakich najmniejszych wymaganiach chodzi jade empire?
> Zastanawiam sie nad zakupem ale nie wiem czy mój komp podoła.
>

A podaj swój konfig to mogę Ci pomóc bo ja też mam słaby komputer.... :-(
A tu masz wymagania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=849&p=1173


AMD Atlon XP 2200+
1.92
256 ram
karta radeon 64 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2007 o 21:39, zibby16 napisał:


AMD Atlon XP 2200+
1.92
256 ram
karta radeon 64 mb


Będzie mały problem z kartą graficzną......... Ale ja jakoś po kilku dniach przyzwyczaiłem się, że mi "dziwnie" chodzi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 21:41, legenda27 napisał:


>
> AMD Atlon XP 2200+
> 1.92
> 256 ram
> karta radeon 64 mb
>

Będzie mały problem z kartą graficzną......... Ale ja jakoś po kilku dniach przyzwyczaiłem
się, że mi "dziwnie" chodzi.......


Na minimalnych ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2007 o 21:42, zibby16 napisał:


Na minimalnych ustawieniach?


Chyba tak, nawet nie pamiętam. Ale to zależy od praktycznie każdego elementu. Popytaj się może ktoś ma taki sam sprzęt i Ci pomorze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 21:46, legenda27 napisał:


>
> Na minimalnych ustawieniach?
>

Chyba tak, nawet nie pamiętam. Ale to zależy od praktycznie każdego elementu. Popytaj się może
ktoś ma taki sam sprzęt i Ci pomorze.....


Jak sie spytałem to tylko ty odpowiedziałeś. ale dzięki za pomoc, pewnie i tak kupie tę gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2007 o 21:49, zibby16 napisał:

Jak sie spytałem to tylko ty odpowiedziałeś.

Gdyby mnie nie było to ktoś inny pewnie by był..... :-D

>ale dzięki za pomoc
Spoko.
>, pewnie i tak kupie tę gre
Na pewno wyjdziesz na tym na plus.......
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 21:31, legenda27 napisał:

Moim zdaniem jednak Jadeitowy Golem jest lepszy. Dlaczego? Ponieważ zadajesz nim mocnemu przeciwnikowi
2-3 ciosy i już odchodzi z tego świata....... :-D.

Na normalnym poziomie to może jest i dobry (chociaż ja stylów transformacji przy pierwszym przejściu nie używałem; wolałem walczyć wręcz, ewentualnie używałem Karmazynowe Łzy), ale na Jadeitowym Mistrzu widać, że już tak nie jest (na jednego przeciwnika trzeba kilkanaście ciosów, wtedy chi idzie znacznie więcej, a przy kilku przeciwnikach naraz możesz być pewny, że zabraknie ci go wcześniej niż się spodziewasz). Z Czerwonym Ministrem sprawa ma się inaczej - tylko dzięki niemu udało mi się wygrać z kilkoma grupami duchów w lesie przy Lądowisku Tiena. Golemem kilka razy próbowałem, ale miałem problem z pokonaniem jednego ducha, więc dla mnie, przynajmniej jeśli chodzi o walkę z duchami, Czerwony Minister jest zwyczajnie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze tak powiem ; p moze troche pozno pytam :D ale jak trzeba ulozyc figurki lwa na poczatku gry ?:P u mistrza LI ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czerwona potem żółta potem niebieska. Dostaniesz monetę, pójdź z nią do nagrobka starego mistrza (jast za chatą Mistrza Li) złóż monetę w ofierze a dostaniesz posążek lwiej głowy (czy jakoś tak nie pamiętam dokładnej nazwy), wróć do ołtarza na którym układałeś figurki będziesz miał teraz nową opcję aby włożyć do ołtarza otrzymany przedmiot - zrób to. Tym razem twoim zadaniem będzie takie ułożenie dwóch figurek aby ich kombinacja dała pożądany kolor.
Na początek zielony a więc: wstaw figurki niebieską i żółtą.
Drugi jest pomarańczowy a więc zabierz niebieską figurkę i zastąp ją czerwoną.
Ostatni jest fioletowy a więc zabierz żółtą figurkę i na jej miejsce wstaw niebieską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować