Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2007 o 15:28, Qba777 napisał:

> > > Witam.Gram
> >

kiedy tak jest ... po wymianie broni na lepszą wyszystk zostaje
THX, no to OK ! zaraz z tymi punktami zrobie porzadek:)

POZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką dostałem nowiuteńkie ( troszkę pogięte :/ ) pudełko EK Jade Empire :) ( nie chwaląc się zbytnio wygrałem w CDA :) ). Mam 3 pytanka :
1. Kiedy ukaże się łatka umożliwiająca włączenie wygładzania tekstur :/
2. O co chodzi z tym latawcem, bo nie mogę się połączyć z instrukcją online, a w pudełku nic o nim nie pisze XD
3. Czy zna ktoś stronę z której mogę ściągnąć tą łątkę co dodaje krew, bo gram.pl siadł jak wiadomo :/

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 17:39, ja33no napisał:

3. Czy zna ktoś stronę z której mogę ściągnąć tą łątkę co dodaje krew, bo gram.pl siadł jak
wiadomo :/

Pozdrawiam :)


W najnowszym CDA jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 20:50, legenda27 napisał:


> 3. Czy zna ktoś stronę z której mogę ściągnąć tą łątkę co dodaje krew, bo gram.pl siadł
jak
> wiadomo :/

1. Wchodzisz na gram.pl
2. Wybierasz "Patche"
3. Szukasz Jade Empire ES
4. I pobierasz

Takie trudne? :-D A dla ułatwienia: http://www.gram.pl/pliki_pobierz.asp?id=1530


Wiesz co to jest czytanie ze zrozumieniem ( tez mi to slabo idze :) ) ale napisalem ze prosze o inna strone niz gram.pl bo ta niedziala :/

"Dział plików tymczasowo niedostępny!"

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2007 o 22:00, ja33no napisał:


Wiesz co to jest czytanie ze zrozumieniem ( tez mi to slabo idze :) ) ale napisalem ze prosze
o inna strone niz gram.pl bo ta niedziala :/

"Dział plików tymczasowo niedostępny!"


W takim razie masz googla......... Również pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 15:24, gropol napisał:

w styl walki bronią/mistrzostwo//. nie wiem bo nie mam dobrego poradnika, ale mysle ze powinno
byc tak, rozwijam styl walki bronią np.miecze i po zamianie na lepszy, te statystyki mistrzostwa
szybkosci .. zostają..

Może lepiej będzie, jeśli wyjaśnię ci wszystko od początku. Grę rozpoczynasz z jednym stylem walki wręcz i stylem wsparcia. Styl walki wręcz rozwijaj więc tylko ten jeden do końca gry (nie ma co zmieniać, bo wszystkie są równie efektywne), styl wsparcia rozwiń najwyżej w czasie działania (ale możesz go wogóle nie rozwijać), bo u Liściastej Włóczni (znajdziesz go w lesie) możesz kupić za 4500 złota (lub u kupca Cheunga w wiosce po zamknięciu tamy za 3824) dużo lepszy - Smok Burzy (ten możesz rozwijać we wszystkim, chociaż na początku w obrażenia chi raczej nie warto). Sprawa z broniami ma się inaczej - jeśli walczysz mieczem, to w Cesarskim Mieście u kowala będziesz mógł kupić jego ulepszenie (Miecz Smoka - 10000 złota) i wtedy ulepszenia, jakie dałeś Wybrańcowi Fortuny przejdą na niego; jeśli chcesz mieć jednak Karmazynowe Łzy (styl walki dwoma mieczami), to będziesz go musiał rozwijać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ten post jesr z 8 maja dzis mamy 22.05 jak te 2 style oceniacie po doswiadczeniach:) ? ja grałem nimi naprzemiennie dla porownania i ...nie ..nie wiem krorego wybrać.Legendarne dobre choc troche za wolne, tygrys szybszy ale wydaje mi sie troche slabszy.Wizualne dla mnie efektowniejsze legendarne poniewaz bardziej normalne ,tygrys mi sie nie podoba przy PPM jak robi wyskok do gory...no ne wiemm..
POZDR
. :/ Znów mam nowe pytanie... :) Legendarne Uderzenie, czy Skaczący

Dnia 08.05.2007 o 22:03, Qba777 napisał:


> Tygrys? Które lepsze? Bo Tysiąc Cięć, albo Biały Tygrys są chyba słabsze...
legendarne uderzenie - średnie średnie -> przyzwoita szybkość dobre obrażenia
tygrys- szybko słabo -> bardzo szybki cały czas w ruchu (wrogowie ,którymi się nie zajmujesz
raczej cię nie trafią )
co wybierzesz zależy od twego stylu gry ->
szybki =tygrys
inny = legendarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 20:12, Raylin napisał:

> w styl walki bronią/mistrzostwo//. nie wiem bo nie mam dobrego poradnika, ale mysle ze
powinno
> byc tak, rozwijam styl walki bronią np.miecze i po zamianie na lepszy, te statystyki mistrzostwa

> szybkosci .. zostają..
Może lepiej będzie, jeśli wyjaśnię ci wszystko od początku. Grę rozpoczynasz z jednym stylem
walki wręcz i stylem wsparcia. Styl walki wręcz rozwijaj więc tylko ten jeden do końca gry
(nie ma co zmieniać, bo wszystkie są równie efektywne), styl wsparcia rozwiń najwyżej w czasie
działania (ale możesz go wogóle nie rozwijać), bo u Liściastej Włóczni (znajdziesz go w lesie)
możesz kupić za 4500 złota (lub u kupca Cheunga w wiosce po zamknięciu tamy za 3824) dużo lepszy
- Smok Burzy (ten możesz rozwijać we wszystkim, chociaż na początku w obrażenia chi raczej
nie warto). Sprawa z broniami ma się inaczej - jeśli walczysz mieczem, to w Cesarskim Mieście
u kowala będziesz mógł kupić jego ulepszenie (Miecz Smoka - 10000 złota) i wtedy ulepszenia,
jakie dałeś Wybrańcowi Fortuny przejdą na niego; jeśli chcesz mieć jednak Karmazynowe Łzy (styl
walki dwoma mieczami), to będziesz go musiał rozwijać od początku.

OK. THX. sorry za błedy post wyżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal niewiem o co chodzi z tym latawcem, a linka na gram.pl nieda sie wlaczyc :/ Bardzo prosze o odpowiedz. Oczywiście ze mam EK ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:33, ja33no napisał:

Nadal niewiem o co chodzi z tym latawcem

Latawiec - dosłownie to samolocik którym latesz - dostępny zaraz na początku rozgrywki (potem wykonujesz różne misje i go modernizujesz) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:33, ja33no napisał:

Nadal niewiem o co chodzi z tym latawcem, a linka na gram.pl nieda sie wlaczyc :/ Bardzo prosze
o odpowiedz. Oczywiście ze mam EK ... :P


Jakby co jest temat pomocy technicznej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:54, Konrades napisał:

> Nadal niewiem o co chodzi z tym latawcem
Latawiec - dosłownie to samolocik którym latesz - dostępny zaraz na początku rozgrywki (potem
wykonujesz różne misje i go modernizujesz) :P


A ja myślałem, że do EK jest dodany prawdziwy latawiec..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 13:34, dawko1 napisał:

Przeszedł ktoś tą gre????


Nie, nikt. Po prostu ta gra jest nie do przejścia, nie słyszałeś? ;p Następnym razem zastanów się o co pytasz.......

Dnia 23.05.2007 o 13:34, dawko1 napisał:

Ja mam bardzo dużo zaklęć. Kim najczęściej gracie????


Bardzo ciekawe. A może powiesz nam gdzie znalazłeś zaklęcia? Jak już to style......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 13:31, legenda27 napisał:

A ja myślałem, że do EK jest dodany prawdziwy latawiec..............


Bo do EK JEST dołączony prawdziwy latawiec, ale żeby go złożyć musisz ściągnąć instrukcję i mieć spore uzdolnienia manualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 13:34, dawko1 napisał:

Przeszedł ktoś tą gre????

Tak tą gre się szybko przechodzi mi zajęło to około 3 dni.

Dnia 23.05.2007 o 13:34, dawko1 napisał:

Ja mam bardzo dużo zaklęć. Kim najczęściej gracie????

Zaklęć nie ma są różne style i techniki które pozwalają ci lepiej walczyć. Ja przeszedłem gre mając maksimum w 4 stylach: nie pamiętam nazw ale chyba był to styl tygrysa, burzy i opanowanie ognia i walka mieczem.
Z tego urzywałem najczęściej 2 pierwszych na przemian...
Ps. Co do nazw to nie pamiętam więc z góry przepraszam jak się pomyliłem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 13:34, dawko1 napisał:

Przeszedł ktoś tą gre????

Tak tą gre się szybko przechodzi mi zajęło to około 3 dni.

Dnia 23.05.2007 o 13:34, dawko1 napisał:

Ja mam bardzo dużo zaklęć. Kim najczęściej gracie????

Zaklęć nie ma są różne style i techniki które pozwalają ci lepiej walczyć. Ja przeszedłem gre mając maksimum w 4 stylach: nie pamiętam nazw ale chyba był to styl tygrysa, burzy i opanowanie ognia i walka mieczem.
Z tego urzywałem najczęściej 2 pierwszych na przemian...
Ps. Co do nazw to nie pamiętam więc z góry przepraszam jak się pomyliłem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dalej problem z dwoma postami.......... :-(

Mój ulubiony styl to Tysiąc Cięć, ale z tego co widzę mało kto go używał............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:48, legenda27 napisał:

Mój ulubiony styl to Tysiąc Cięć, ale z tego co widzę mało kto go używał............

Ja go używałam, jak grałam postacią typu: Szybki. Fajny styl, ale jednak wolę miecz, szkoda tylko, że nie działa na duchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować