Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

>> Muzyka to dzieło artystyczne najwyższej wagi. Szkoda że nie mam edycji premierowej, za

Dnia 28.04.2008 o 15:29, Kraju92 napisał:

kilka dni kupuję w EK Hit, ale soundtrack może też gdzieś znajdę.


A nie lepiej na allegro poszukać taniej premierówki? Właśnie teraz patrzę - można dostać już za dwadzieścia klika złociszy. A opłaca się dużo bardziej niż z XK - i poradnik, i muzyka, i lepsze pudełko.

http://allegro.pl/item350538475_jade_empire_es_pl_premierowa_nowa_folia_mbank.ht ml , że nawet linkiem zarzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:27, Robert'cik napisał:

Potem zabieram się za Jadeitowego Mistrza. Ale coś czuję, że
to będzie już ponad moje siły. ;)


Jadeitowy Mistrz nie jest wiele trudniejszy od Mistrza (czasami jest nawet łatwiejszy). Prawda, przeciwnicy są absurdalnie wręcz twardzi ale od samego początku gry dysponuje się całym wachlarzem umiejętności i broni (nową grę zaczyna się postacią którą doszło się już do końca) który pozwala na znalezienie i wykorzystanie słabego punktu w obronie przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:34, Robert'cik napisał:

A nie lepiej na allegro poszukać taniej premierówki? Właśnie teraz patrzę - można dostać
już za dwadzieścia klika złociszy. A opłaca się dużo bardziej niż z XK - i poradnik,
i muzyka, i lepsze pudełko.

http://allegro.pl/item350538475_jade_empire_es_pl_premierowa_nowa_folia_mbank.ht ml ,
że nawet linkiem zarzucę.


Zobaczę, ale chyba jednak kupię w XK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem. Zagrałem raz moja babeczką na 26 poziomie (na tak niskim ukończyłem grę na poziomie najłatwiejszym bez problemów), to rozwalili mnie już na plaży w Dwóch Rzekach. Niezły wynik, co nie? ;) Teraz przyłożę się bardziej i wykonuję chyba wszystkie questy poboczne. Grę przejdę z poradnikiem w garści, żeby niczego nie przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też ukończyłem grę na 26 poziomie a potem poradziłem sobie tą postacią na JM. Wydaje mi się że od poziomu ważniejszy jest dobór i rozwinięcie odpowiednich sztuk walki, jeśli masz wyszkolone na maksa te właściwe to z przeciwnikami sobie poradzisz, jeśli natomiast zainwestowało się źle to gra faktycznie może być nie do przejścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra w "Chorym Lesie" w ogóle się zapisuje?. Doszedłem do momentu walki z kolesiem z dwoma toporami. Potem bawiłem się przełącznikami/dzwigniami. Po kopnięciu w pewną kamienną tabliczkę, pojawiło się 5 duchów w maskach no i przegrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się aby były tam jakiekolwiek problemy z zapisem. Jeśli nie możesz wykonać sejwa to oznacza że trafiłeś na jakiś dziwny błąd.
Swoją drogą jak to się objawia? Gra w ogóle nie pozwala Ci sejwować czy też gdy wykonujesz zapis to coś się sypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 23:50, Ecko09 napisał:

Jakis poradnik jest w edycji w extra klasyce hit?

Tak jest.
Na drukowanym papierze masz tylko pierwszy rozdział, ale w wersji elektronicznej wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 07:36, Lord Andre 1 napisał:

Posiada może ktoś informacje na temat opuszczenia tego mostu, który prowadzi do tamy?
Bo nie wiem jak się tam dostać.

Po prawej stronie będziesz miał dźwignię- trzeba ją przekręcić- zobaczysz wtedy animację, a co dalej nie będę zdradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle przeczytałem w poradniku, że jakaś dźwignia do przekręcenia ale gdzie bo jak stoje na tym krótkim betonowym mostku to żadnej dźwigni nie ma. Chyba, ze mam pójsć gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha ja jestem na małym odcinku mostku idąc od miejsca rozbicia statku widze jakiś most w dole ale nie wiem jak się tam dostać więc most się opuszcza dopiero z tamy ale nie wiem jak się na nią dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz (a raczej musisz) tam dojść przez ruiny które są za bramą oznaczoną żółtym "x" na poniższej mapce. Klucz do tej bramy dostaniesz od Ministra Shenga w Lądowisku Tiena.

20080429085620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Nie powinno tak być. Wyjdź z lasu do Lądowiska Tiena i sprawdź czy możesz tam zasejwować, jeśli Ci się to uda to wróć do lasu i zobacz czy możesz już zapisać grę.
Nic więcej (poza reinstalem gry który też niekoniecznie pomoże) nie przychodzi mi do głowy. Mam jakieś dziwne wrażenie że albo sam kiedyś miałem coś takiego albo gdzieś czytałem że ktoś inny miał taki problem, niestety nie potrafię sobie przypomnieć żadnych szczegółów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOBRA ZAYCZNAM GRAĆ W JADE EMPIRE. PYTANIE DO BARDZO DOBRYCH GRACZY :) JAK ROZIWJAC POSTAC PO KOLEI...JAKI STYL JEST NAJLPESYZ I W CO INWESTOWAC ZEBY LATWO I GLADKO PRZECHODIZC....P.S. LUBIE WLACYZ BARDZIEJ NIZ CZAROWAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłem już przy Gospodzie w "Chorym Lesie" i mnie z gry wywaliło. Nie zapamiętałem błędu jednak. Mam nadzieje, ze to był przypadek. Coś nie mam szczęścia do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kazdy styl daje cos innego, probuj kazdego po kolei i zobaczy ktory bedzie Ci sie podobal, nie inwestuj jednak punktow dopoki nie bedziesz pewien, ze wlasnie to chcesz rozwijac. Ja polecam Skaczacego Tygrysa i ten miecz na poczatek. A potem to juz co kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować