Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

na partycji E mam 60GB wolne więc chyba styknie... a teraz zauważyłem że gdy ma być rozpakowywany ten plik laser wogóle nie czyta płyty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Może masz uszkodzoną płytę. Tak czy siak na 100% coś jest nie tak więc najlepiej umieść to pytanie również na podforum pomocy technicznej - jest większa szansa że trafi tam na nie ktoś z odpowiednią wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności (jeśli pomoc techniczna nic nie poradzi) skorzystaj z możliwości wymiany gry na zasadach dożywotniej gwarancji. Wtedy problem powienien się rozwiązać :) A co do długości instalacji to ja też mocno się zdziwiłem, gdy musiałem czekać ładnych paredziesiąt minut aż pasek dojdzie do 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. To dziwne ale nie znam ani nie znalazłem żadnej sensownej polskiej strony o JE, jest to trochę zaskakujący fakt zważywszy na to jak dobra jest to gra.

P.S.
Gratuluję awansu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko bo nie wiem co zrobić jestem na tym wielkim cmentarzysku i dałem temu kolesiowi wątrobę i teraz nie wiem co zrobić :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee co robić? Inne questy oczywiście. Skoro jesteś w cesarskim mieście to musisz dostać się do siedziby zabójców lotosu. Lisica powiedziała ci co należy zrobić - sprawdź w dzienniku jeśli nie pamiętasz. Reszta sama się wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 10:28, wiedx1 napisał:

mam pytanko bo nie wiem co zrobić jestem na tym wielkim cmentarzysku i dałem temu kolesiowi
wątrobę i teraz nie wiem co zrobić :PP


Poza tym na płycie z grą jest poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam szly misje lotnicze na Jadeitowym Mistrzu, ale mnie już szlak trafia i nie wiem czy da sie je przejsc. Podobnie z drugą ''walką'' w Brązowej Lidze na Arenie. Jak można unikać tych pocisków przez 50 sekund kiedy 2 z nich już robią z ciebie trupa... Jak to to przeszedł to niech powie, żebym wiedział że się da :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pit of Pain" na Jadeitowym Mistrzu to czysty koszmar, męczyłem się z tym chyba dwie godziny (marzyłem o tym żeby w takie miejsce tylko że prawdziwe wepchnąć tego geniusza który zaprojektował tą "wspaniałą" zabawę). To coś da się przejść, przynajmniej o tym mogę Cię zapewnić. Jeśli chodzi o metodę samego przejścia to nie ma żadnego sprytnego sposobu aby to przeżyć, mogę Ci jedynie udzielić kilku rad:
Po pierwsze w żadnym wypadku nie używaj trybu skupienia, niby powinien on ułatwiać sprawę ale po jego włączeniu występuje bug który sprawa że gra miota kilkadziesiąt pocisków zamiast kilkunastu (następuje po prostu nieprzerwana salwa której nie da się uniknąć)
Po drugie - zwróć uwagę że te ataki dzielą się na dwa typy: Część pocisków porusza się zawsze takim samym torem a część pocisków w chwili odpalenia jest wymierzona w ciebie. Trik polega na tym aby zapamiętać sekwencję tych pierwszych i w miarę możliwości w chwili gdy będą odpalane te drugie ustawić się tam gdzie wiesz że za chwilę i tak zostanie wymierzona kula ognia. W ten sposób zarówno "stałe" jak i "zmienne" ataki polecą w jedno miejsce co zostawi do Twojej dyspozycji nieostrzeliwane miejsce gdzieś z boku w którym będziesz mógł przetrwać daną sekwencję i spokojnie przygotować się na następną. Oczywiście spamiętanie kolejnych sekwencji będzie wymagało wieeelu podejść ale w końcu dasz sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na poziomie odrobinkę niższym i tak sobie z tym poradziłem.
Najlepiej ustawić się blisko ścian areny, pomiędzy dwoma posągami i w chwili gdy pociski będą już bardzo blisko ciebie należy włączyć tryb skupienia(na chwilkę - ja inwestowałem głównie w skupienie i mi ledwo wystarczyło) i skoczyć na jakieś bezpieczne miejsce. I tyle:P
...ja żadnego buga'' nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 13:31, Ecko09 napisał:

Gdzie jest ten kupiec Lin (czy jak mu tam) po tym jak go oczyściłem z podejrzeń o handel
niewolnikami?

Znajdziesz go na Złotym Trakcie, mniej więcej w centrum przy posągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różni sie czymś styl dopełniający harmoniczną kombinacje (np. tysiąc cięć) i styl uzupełniający harmoniczną kombinacje (np.żmija)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, te style różnią się od siebie dość znacznie - żmija jest niezwykle potężna bo może też zatruć przeciwnika (moim zadaniem jest to najskuteczniejszy styl walki wręcz w całej grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za posta pod postem ale tak się zastanawiam że być może źle Cię zrozumiałem. Czy chodzi Ci o to czy dokończenie harmonicznej kombinacji innymi stylami wywoła inne efekty? Jeśli tak to odpowiedź brzmi: nie.
Przy harmonicznych kombinacjach na rodzaj otrzymanego za ich ukończenie efektu ma wpływ jedynie styl jaki został użyty do ich rozpoczęcia.
Swoją drogą "Żmija" jest niezwykle użyteczna do kończenia harmonicznych kombinacji bo ma najszybszy potężny atak w grze co znacznie ułatwia jego użycie w odpowiednim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tymi konfiguracjami w Piecu Lorda Lao mam ustawienia,smoka,wołu,konia i węża czytam je i jakoś nie mogę ustawić jedynie ustawienie tygrysa dobrze zrobiłem może ktoś mi powiedzieć co i jak no i może z jakim paliwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować