Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 19:49, Los Emilos napisał:

Od czego zależy czy postać po walce się ukłoni lub jakby napinała mięśnie?

To zależy, którą cechę masz najlepiej rozwiniętą. Np. jeśli masz najwięcej atrybutu Ciała to postać jak to napisałeś "jakby napina mięśnie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje zamówienie zostało potwierdzone. Zamówienie zostanie zrealizowane 4 sierpnia 2008 (poniedziałek), wybraną przez Ciebie metodą dostawy. Dziękujemy. Tzn, że dzisiaj dopiero wysłali ? na email mi to przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:06, dambialko napisał:

Twoje zamówienie zostało potwierdzone. Zamówienie zostanie zrealizowane 4 sierpnia 2008
(poniedziałek), wybraną przez Ciebie metodą dostawy. Dziękujemy. Tzn, że dzisiaj dopiero
wysłali ? na email mi to przyszło.


Tja, znaczy, że dziś wysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:14, Ecko09 napisał:

> Twoje zamówienie zostało potwierdzone. Zamówienie zostanie zrealizowane 4 sierpnia
2008
> (poniedziałek), wybraną przez Ciebie metodą dostawy. Dziękujemy. Tzn, że dzisiaj
dopiero
> wysłali ? na email mi to przyszło.

Tja, znaczy, że dziś wysłali.


ku***, ale oni są szybcy. Ech. Sory, że klne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem. Jestem już w hangarze gdzie znajduje się nowy latawiec Gao Większego. Problem w tym, że nie mogę mu spuścić manta, bo jeden ze strażników, z którymi powinienem walczyć stoi i nic nie robi, nie mogę nawet z nim porozmawiać. Nie byłby to problem, gdyby nie to, że cholernik stoi akurat w przejściu i nie mogę przejść. Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 20:01, luzac napisał:

Mam taki mały problem. Jestem już w hangarze gdzie znajduje się nowy latawiec Gao Większego.
Problem w tym, że nie mogę mu spuścić manta, bo jeden ze strażników, z którymi powinienem
walczyć stoi i nic nie robi, nie mogę nawet z nim porozmawiać. Nie byłby to problem,
gdyby nie to, że cholernik stoi akurat w przejściu i nie mogę przejść. Jakieś sugestie?


Cofnąć się do poprzedniej lokacji, wczytać grę próbowałeś? Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, próbowałem kilka razy z wcześniejszym save''m przed zapytaniem się o poradę. Po zapytaniu poszczęściło się i strażnik dostał należne baty. Dzięki za pomoc. ;)

Swoją drogą, Jade to świetna gra, orientalny klimat trafił mnie jak piorun, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, mam prosbę już dwa razy przeszedłem JE po "ciemnej stronie mocy" ale nie udało mi się zebrać zwojów stylu żmiji mozecie mi pomóc? jestem na poczatku cesarskiego miasta i mam jedną część gdzie znajdę nastepne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już przegapiłeś:(
Drugą część zwoju Żmii zdobywasz w bazie piratów, aby ją dostać musisz oddać tą dziewczynę którą tam znajdujesz w niewolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( !!!! ... zaczynam od początku, zwoje mają być trzy czy dwa ? ... i jeszcze jedno czy rozwijając samo chi + wspieranie ataków i syle magiczne dam radę na jadeitowym mistrzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 19:24, hartmar napisał:

:( !!!! ... zaczynam od początku, zwoje mają być trzy czy dwa ?


Są po trzy tak dla Żelaznej Pięści jak i dla Żmii. Od wyboru z tą dziewczyną zależy czy dostaniesz drugi zwój Żmii czy drugi zwój Żelaznej Pięści.

Dnia 11.08.2008 o 19:24, hartmar napisał:

i jeszcze jedno czy rozwijając samo chi + wspieranie ataków i syle
magiczne dam radę na jadeitowym mistrzu?


Style magiczne odpuść sobie w całości - są zupełnie nieprzydatne. Musisz mieć co najmniej jeden styl walki wręcz (Żmija jest najlepsza ale ponieważ zdobywa się ją dopiero pod koniec III Rozdziału to warto choć trochę rozwinąć coś innego) jeden styl walki bronią (najlepsze są podwójne topory czyli Zemsta Tanga - do zdobycia w przedostatniej walce na arenie), style transformacji (najlepiej Jadeitowy Golem i Czerwony Minister) oraz style wsparcia (Złodziej Ducha, Burzowa Smoczyca, Paraliżująca Dłoń). Do tego możesz jeszcze rozwinąć Mirabellę - jedyną sensowną broń do walki na odległość.
Jeśli chodzi o rozwój cech to w mojej opinii najlepiej jest rozwijać po równo wszystkie, tak aby zawsze mieć solidny zapas zdrowia, chi i skupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skaczący Tygrys rządzi. Mam go już full ulepszony. Fajne też jest legendarne uderzenie, w co teraz ulepszac ? trochę mam tych stylów. I w którym rozdziale, odkryje Jadeitowego Golema, lub Czerwonego Ministra mam 3 rozdział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 20:47, dambialko napisał:

Skaczący Tygrys rządzi. Mam go już full ulepszony. Fajne też jest legendarne uderzenie,
w co teraz ulepszac ? trochę mam tych stylów. I w którym rozdziale, odkryje Jadeitowego
Golema, lub Czerwonego Ministra mam 3 rozdział :D

3 rozdział, czyli początek w Cesarskim Mieście? Golema dostaniesz chyba w czwartym, w twierdzy skrytobójców, czerwonego ministra znajdziesz chyba w zaświatach pod koniec gry. Wygraj wszystkie walki (to ważne, WSZYSTKIE - jeśli jakąś przegrasz, to wczytaj grę) na Cesarskiej arenie, to dostaniesz Zemstę Tanga (którą najlepiej podpakować na maksa, zwłaszcza koszt w Chi) i technikę Ulepszonego Wojownika (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 21:05, Graszczur napisał:

> Skaczący Tygrys rządzi. Mam go już full ulepszony. Fajne też jest legendarne uderzenie,

> w co teraz ulepszac ? trochę mam tych stylów. I w którym rozdziale, odkryje Jadeitowego

> Golema, lub Czerwonego Ministra mam 3 rozdział :D
3 rozdział, czyli początek w Cesarskim Mieście? Golema dostaniesz chyba w czwartym, w
twierdzy skrytobójców, czerwonego ministra znajdziesz chyba w zaświatach pod koniec gry.
Wygraj wszystkie walki (to ważne, WSZYSTKIE - jeśli jakąś przegrasz, to wczytaj grę)
na Cesarskiej arenie, to dostaniesz Zemstę Tanga (którą najlepiej podpakować na maksa,
zwłaszcza koszt w Chi) i technikę Ulepszonego Wojownika (czy jakoś tak)


Już przeszedłem arenę dzisiaj po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem gre drugi raz. Tym razem 25 lvl i 14h i 4 minuty:D co jest o tyle dziwne bowiem zaliczałem też misje lotnicze (pewnie dlatego różnica jednego lvl jest, choć w statystykach wygląda to o wiele lepiej). Grałem skaczącym tygrysem (moim zdaniem jest lepszy niż legendarne uderzenie - przynajmniej jeśli chodzi o walke z duchami) i mieczem (nie przemawia do mnie Zemsta Tanga - którą zdobywa się jak dla mnie zbyt późno. W chwili gdy zdobywam Tanga miecz jest podpakowany prawie na maxa (więc jak dla mnie wybór jest prosty)
Poza tym w cesarskim mieście można zakupić miecz, który ma +25% do obrażeń a w drodze do Świątyni (jak już nie żyjemy) można znaleść Demoniczny Miecz, który ma +50% do obrażeń.
Stestowałem Jadeitowego Golema i musze przyznać, wymiata. Jeśli chodzi o rozwój postaci to na początku proponował bym 1 punkt w Chi 2 w Skupienie Na późniejszych lvl można dawać po jednym punkcie. Dlaczego tak? Chi da nam leczenie a duża ilość skupienia umożliwi nam roztrzyganie walk w koncentracji;-)

A mam pytanko.
W miejscu gdzie możemy zmieniać NPC jest 9 miejsc + 3 dla (towarzyszy specjalnych)
Jaki jest ten 9-ty NPC bo nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować