Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Ponawiam posta: Walczyłem kiedyś na poziomie "Jadeitowy Mistrz", w "Świątyni w Lamencie", z 3 "Aspektami". Miałem problemy z ich pokonaniem, ale za którymś razem gdy przemieniłem się, w "Jadeitowego Golema", przestał on tracić "Chi". Zostały mnie do pokonania "Aspekty" magiczne, więc nie odbierały głównemu bohaterowi energii życiowej. Krótko mówiąc, przeszedłem tą walkę dzięki bugu, który spowodował, że heros nie tracił "Chi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie to chociaż na końcu umieściłeś znak zapytania to Twoje zdanie jest skonstruowane jak twierdzenie a nie pytanie.
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i zastanów się o co właściwie chcesz się spytać a potem napisz jeszcze raz bo na razie po prostu nie widzę pytania na które mógłbym próbować udzielić odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście trochę to zagmatwałem. Czy jest taka możliwość, aby Jadeitowy Golem po przemianie w niego, nie tracił w ogóle energii "Chi"? Raz mnie się to zdarzyło, więc sądzę, że to bug jakiś, ale wolałbym się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 11:32, popcorn napisał:

Może rzeczywiście trochę to zagmatwałem. Czy jest taka możliwość, aby Jadeitowy Golem
po przemianie w niego, nie tracił w ogóle energii "Chi"? Raz mnie się to zdarzyło, więc
sądzę, że to bug jakiś, ale wolałbym się upewnić.

Mi się tak nie zdażyło, ale może jest jakiś amulet, który pozwala, aby przez pewien czas nie tracić Chi. Pewnie Wielki Wilk będzię wiedział dokładaniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wole przejść grę uczciwie, niż na bugach:). Poziom "Jadeitowy Mistrz" w V rozdziale, przysporzył mnie trochę problemów. Zresztą myślę, że nie jestem jedyny w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 11:32, popcorn napisał:

Może rzeczywiście trochę to zagmatwałem. Czy jest taka możliwość, aby Jadeitowy Golem
po przemianie w niego, nie tracił w ogóle energii "Chi"? Raz mnie się to zdarzyło, więc
sądzę, że to bug jakiś, ale wolałbym się upewnić.


Nie ma takiej możliwości, był to więc zwykły (a raczej niezwykły) bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 16:17, Sth`Devilish napisał:

Hmm, w angielskiej wersji też tak było, czy też CDP oddał tu ładny gest patriotyczny
? :P

Ja sobie nie przypominam, aby t było w polskiej wersji. Może zapomniałeś, że jakiegoś moda zainstalowałeś, cz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 16:20, Aragloin napisał:

Ja sobie nie przypominam, aby t było w polskiej wersji. Może zapomniałeś, że jakiegoś
moda zainstalowałeś, cz co?

Było, było. Też to zauważyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 16:17, Sth`Devilish napisał:

Hmm, w angielskiej wersji też tak było, czy też CDP oddał tu ładny gest patriotyczny
? :P

zdaje mi się ze też to widziałem ale nie instalowałem żadnych modów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jest tylko w naszej wersji.
IMO CDP trochę tu skopało sprawę bo co niby w klimatach starożytnego Dalekiego Wschodu robią Polskie flagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:18, Karharot napisał:

Coś takiego jest tylko w naszej wersji.
IMO CDP trochę tu skopało sprawę bo co niby w klimatach starożytnego Dalekiego Wschodu
robią Polskie flagi?


No właśnie mam podobne zdanie. Jakby to był jakiś ukryty easter egg - nie mam nic przeciwko, ale jak ma mi się to rzucać w oczy jako integralna część świata gry, to ja dziękuję... Nie chciałbym widzieć podobnych mało wyszukanych, psujących klimat gry easter eggów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 16:17, Sth`Devilish napisał:

Hmm, w angielskiej wersji też tak było, czy też CDP oddał tu ładny gest patriotyczny
? :P

Te flagi są dodane po instalacji Patcha dodającego krew i według opisu również dodaje polskie flagi, ale flagi niszczą klimat gry.
A jak nie instalowaliście patchy to znaczy, że macie jakąś wersje z reedycji pewnie XK w której gra jest zawsze z aktualizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja instalowałem patcha. Ale nigdzie nie pisało, że dodaje polskie flagi, tylko to że dodaje krew... W każdym bądź razie, CDP ma u mnie za to minusa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Ja mam premierówkę więc najpewniej jest to kwestia patcha. Szczerze mówiąc nawet nie czytałem jego opisu tylko instalowałem jak leci - IMO patch dodający krew powinien dodawać krew i nic więcej:(
Ech cóż. Jak widać Polak potrafi...
W każdym razie dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też Jade Empire tak długo się instalował ?Za pierwszym razem gdy słuchałem muzy przez Winampa i siedziałem w Internecie po ponad 3h godzinach instalacji (sic!) wyskoczył Windowsowy błąd i komp zaliczył restart. Za drugim razem gdy powyłączałem wszystkie zbędne programy proces instalacji skrócił się do 1h. Nie wiem dlaczego instalator przenosił tak długo te 7 GB na dysk bo normalnie wszystkie gry i to nextgeny (Crysis, CoD4, itp) instalują mi się w ok 10-15 min i w czasie instalacji słucham sobie bez problemów muzyki i przeglądam Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 16:16, Santino93 napisał:

Czy wam też Jade Empire tak długo się instalował ?Za pierwszym razem gdy słuchałem muzy
przez Winampa i siedziałem w Internecie po ponad 3h godzinach instalacji (sic!) wyskoczył
Windowsowy błąd i komp zaliczył restart. Za drugim razem gdy powyłączałem wszystkie zbędne
programy proces instalacji skrócił się do 1h. Nie wiem dlaczego instalator przenosił
tak długo te 7 GB na dysk bo normalnie wszystkie gry i to nextgeny (Crysis, CoD4, itp)
instalują mi się w ok 10-15 min i w czasie instalacji słucham sobie bez problemów muzyki
i przeglądam Internet.


No mi tez sie długo instalowało, ale bez przesady, nie 1 czy 3h...raptem 30 minut około.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niewiadomych przyczyn po instalacji i ponownej instalacji Jade Empire nie chce działac, tzn autouruchamia się gra, ale gdy naciskam na "graj" lub ustawienia ( cholerne ustawienia, to tu jakiś błąd wyskakuje) gra pokazuje jakiś błąd i pyta o wysłanie raportu. O co może biegac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować