Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - patch 1.3 na naszym serwerze

60 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 19:01, Liqid napisał:

Patch mogę zainstalować bezpośrednio na 1.1,czy trzeba lub zaleca się na 1.2?

Trzeba na 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po krótce pograłem sobie na nowym patchu i niby jest bez zarzutu ale jest jedna rzecz która mi staje kością w gardle a mianowicie to że w 1.3 zamiast bardziej zoptymalizować kod zrobili rzecz odwrotna (w moim mniemaniu) otóż po prostu na patchu 1.2 gra chodziła mi szybciej niż na 1.3 :/ może to sie poprawi w 1.3a, we will see

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wie ktoś jak mozna odinstalowac patcha, bo zainstalowalem w nie to miejsce co trzeba i mi mi dalej wyswietla wersje 1.2, jak chce go zainstalowac ponownie gdzie indziej to nie moge bo pisze ze jest juz zainstalowany. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo jakby CDP bardziej zaciesniloby wspolprace z osobami dzieki ktorym powstaly nieoficjalne patche i patch 1.3. Wtedy mielibysmy pewnosc, ze kolejne poprawki szly by w dobra strone, bo teraz Ubi odwalilo takie cus i nie jest do konca tak jak powinno byc, choc ogrom poprawek zostal wprowadzony :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe rozumiem tego marudzenia duel 3 x 3 jest naprawde ciekawy fajnie sie gra
dodali 4 mapy do multipayera i edyto map
zbalansowanie gry poszlo w dobra strone machin nie mozna juz tal latwo zniszyc duchy sa bardzie zywotne itd.
To najlepsza odsolna herosow jaka do tej pory wydano nie zrzędźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko fajnie i pięknie. Również jak i Wy ciesze się, że coraz więcej rzeczy dochodzi, jednak czemu znowu nawaliła kolejna rzecz. Zagrajcie sobie bitwę i nie wstawcie jednej jednostki. Po zakończonej bitwie już tej jednowstki w swych szeregach nie będziecie mieli. Wyczytałem na jednym forum, że właśnie pojawił się taki BUG. No cóż, coś kosztem czegoś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w koncu jak mi sie udało zainstalowac Łatke1.3 agrałem tylko 1 plansze, Kraj niczyj. Chcialem se szybko sprawdzic co nowego dodali. I sie opkazało ze po wybudowaniu kapitolu mój dochód miesięczyny wynosi 8 tys. Nie wiem czy takie byly zalozenia tej mapy czy na innych jest tak samo dzis sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 10:48, Dzasek napisał:

I sie opkazało ze po wybudowaniu kapitolu mój dochód
miesięczyny wynosi 8 tys. Nie wiem czy takie byly zalozenia tej mapy czy na innych jest tak
samo dzis sprawdze.

Musiałeś trafić na specjalny tydzień, w którym podwajane są wszystkie przychody.
Grałem wczoraj na tej mapce i wszystko było normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrr ja nie moge przejsc 3 misji w kampani demonów :(( mógłby ktos pomóc gilraen ma za silną armie ;( a tak do tematu patcha 1.3 juz sciagam i mam nadzieje ze juz tych błedow w heroesach bedzie coraz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałam. Także bardzo się zdziwiłam przychodem. ;)

A tu się okazało, że był to Tydzień Złota. Oby takich więcej.

Poza tym obraziłam sie na tego patcha, bo "zepsuli" moje przywołanie istot. Swiństwo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 23:50, rm81mandi napisał:

NIe rozumiem tego marudzenia duel 3 x 3 jest naprawde ciekawy fajnie sie gra
dodali 4 mapy do multipayera i edyto map
zbalansowanie gry poszlo w dobra strone machin nie mozna juz tal latwo zniszyc duchy sa bardzie
zywotne itd.
To najlepsza odsolna herosow jaka do tej pory wydano nie zrzędźcie


No ja Cię proszę Kolego.. Necrusy są i będą przegięte z tymi ich nekromancjami, nawiedzonymi kopalniami, wskrzeszaniem i cholera wie czym jeszcze.

Tak. Nie lubię Necrusów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 12:49, Soleila napisał:

No ja Cię proszę Kolego.. Necrusy są i będą przegięte z tymi ich nekromancjami, nawiedzonymi
kopalniami, wskrzeszaniem i cholera wie czym jeszcze.

no sorry, ale przez 4 czesci herosow byli kopani, cos im sie od... śmierci nalezy :D

a pozatym gdyby zbalansowanie mialo byc idealne to wszystkie rasy byly by takie same - mi nierownowaga pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 12:47, Soleila napisał:

Poza tym obraziłam sie na tego patcha, bo "zepsuli" moje przywołanie istot. Swiństwo. :P

Jak to ? Proszę o więcej info ?
Osłabili moc czaru czy what ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 12:56, Evil Khan napisał:

> Poza tym obraziłam sie na tego patcha, bo "zepsuli" moje przywołanie istot. Swiństwo.
:P
Jak to ? Proszę o więcej info ?
Osłabili moc czaru czy what ?



Więcej info przy opisie patcha.

gmx - nawet Twój awatar jest zielonkawy jak te zgnilce :P (Tak, zaczepiam Cię ;))) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 12:56, Evil Khan napisał:

Osłabili moc czaru czy what ?

Musisz mieć co najmniej 75% paska ruchu, żeby skorzystać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować