Zaloguj się, aby obserwować  
Ledoke

The Bard''s Tale

92 postów w tym temacie

Gral ktos w ta gre, jesli tak to prosze o pomoc.
Jestem w IV rozdziale mam pokonac Fnarfa, i tu lezy moj problem jak to zrobic. Przyzywam bohaterke i wiedzme, zlalem go do prawie polowy zycia, ale niewiem co mam teraz robic zeby go zabic. Gonie go i nie pozwalam mu na przyzywanie trowow, czasami bohaterka trafi go z kuszy ale albo ona ma tyle zycia ze mu wcale pasek nie spada albo go to wogule nie rusza ;( Pomoz ktos bo sie juz z tym z godzine mecze i nieumiem nic sensownego wymyslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Pokonanie go jest strasznie proste. Przed walką z nim znalazłeś szczątki "wybrańca" z łukiem. Musisz za pomocą tego łuku go zniszczyć. Otóż, strzelając w niego blokujesz go w przyzywaniu potworów, a zarazem nie może się teleportować. Tak więc, jest bardzo prosty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no fakt, calkiem zapomnialem ze znalazlem ten luk. Skoro ten problem juz zostal rozwiazany, to mam jeszcze takie male pytanko. Czy mozna skads pobrac piosenki z tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bardzo się opłaca z 2 powodów:
1) Ma znakomite spolszczenie!!
2) Na allegro można je dostać za naprawdę niską cenę.
A oto plusy i minusy tej gry (wg mnie, offkorz :):
+spolszczenie
+ciekawe misje
+nawet niezła muzyka i dźwięk
+wciąga na całego
-dość pamięciożerna (zwłaszcza na głównej mapie i podczas efektu "laserowych kresek")
-dużo miejsca zajmuje
-liniowa (choć łatwo jest przejść w pewnym momencie gry z rodziału 4 do 9, ale nie polecam tego rozwiązania :P)
Więcej nie powiem, bo jestem dopiero w 5 rozdziale :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 16:55, DJKorsarz napisał:

Wg mnie bardzo się opłaca z 2 powodów:
1) Ma znakomite spolszczenie!!
2) Na allegro można je dostać za naprawdę niską cenę.
A
oto plusy i minusy tej gry (wg mnie, offkorz :):
+spolszczenie
+ciekawe misje
+nawet niezła muzyka i dźwięk
+wciąga na całego
-dość
pamięciożerna (zwłaszcza na głównej mapie i podczas efektu "laserowych kresek")
-dużo miejsca zajmuje
-liniowa (choć łatwo
jest przejść w pewnym momencie gry z rodziału 4 do 9, ale nie polecam tego rozwiązania :P)
Więcej nie powiem, bo jestem
dopiero w 5 rozdziale :PP



Mam takie samo zdanie, tylko dodal bym jeszcze jeden + humor. Dawno sie tak nieusmialem grajac w jakas gre. Jak ktos niegral to polecam jak najszybciej sie w nia zaopatrzyc;)
DJKorsarz jak daleko jestes w V rozdziale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to podsumuje tak :


Piwo piwo piwo pyszne z pianką piwo piwo
Dawno dawno temu w histori daleko gdy do picia
Było tylko mleko żył raz sobie człowiek co zwał się
Jasiek kieb i stworzył cudowny napój po którym szumiał łeb :D :D :D :D :D


Jak dla mnie to ta gra jest warta zaliczenia ze względu na Humor i Piosenki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 15:58, graczomaniak napisał:

A mi w grze dźwiek nie działa i gram na "sucho".... :D


To przykre bo spolszczenie pod tym względem jest OK !! nawet powiem więcej jest COOL :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 21:28, Kamiloos napisał:

Jak przesunac kamere bardziej za plecy bohatera? Widok jest za bardzo z gory dla mnie.Chcialbym miec widok a''la Gothic.Czy
to mozliwe?

kamery nie zmienisz. mozesz dać zbliżenie kólkiem myszki.
Gra jest świetna. Super humor. Doszedłem do 5 rozdziału i widzę że będę ją jeszcze raz przechodził bo opcji zachowań przy NPC jest wiele i od charekteru rozmowy zależy czy dostaniemy dodatkowe questy czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 16:55, DJKorsarz napisał:

-dość
pamięciożerna (zwłaszcza na głównej mapie i podczas efektu "laserowych kresek")

Właśnie przy pojawianiu się głównej laski w promieniach świetlnych gra tnie się jak dupa blada. Ktoś moze wie jak to zmienić ? moze coś wyłaczyć w opcjach ?
Czy ktoś wie jaka jest różnica między małą a dużą instalacją ? Przy małej (taką mam) przy wejściu do każdej chatki czy jaskini gra ładuje poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 08:14, Evil Khan napisał:

> -dość
> pamięciożerna (zwłaszcza na głównej mapie i podczas efektu "laserowych kresek")
Właśnie przy pojawianiu
się głównej laski w promieniach świetlnych gra tnie się jak dupa blada. Ktoś moze wie jak to zmienić ? moze coś wyłaczyć
w opcjach?


U mnie gra zwalnia w tym samym momencie - chyba nic się nie da z tym zrobić gram w 1024x768 z wyłączonymi niektórymi detalami i opcjami - trzeba przeczekać. Przy dużej instalacji loakcje i budynki też się doładowuja ale b.krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 10:11, Chaszu napisał:

U mnie gra zwalnia w tym samym momencie - chyba nic się nie da z tym zrobić gram w
1024x768 z wyłączonymi niektórymi detalami i opcjami - trzeba przeczekać. Przy dużej instalacji loakcje i budynki też się
doładowuja ale b.krótko.

u mnie na małej tez bardzo krótko więc to bez znaczenia. tyle że DVD musi być w napędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UFF. DOSZEDŁEM DO POŁOWY VI ROZDZIAŁU. ŚWIETNA GRA CHOĆ JAK GRAŁEM W DEMO PO ANGIELSKU DIALOGI BRZMIAŁY BARDZIEJ NATURALNIE. NIE MNIEJ JEDNAK ŚWIETNE TŁUMACZENIE I HUMOR - POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować