Zaloguj się, aby obserwować  
Noobioster

vista transformation pack

72 postów w tym temacie

Ja miałem innego, z jakiejś strony crystalizers czy coś takiego :P. Miałem problemy z usunięciem Vistowskich ikonek potem ale to z mojej winy bo nie moglem znaleźć .exe odpowiedzialnego za ich przywrócenie. Niestety ten patch jest dość biedny - nie ma np. przezroczystych okienek.

Ogólnie nie spieszy mi się z przesiadką na Vistę. Dla mnie jako dla gracza najbardziej kuszący jest chyba DX10, co nie oznacza że nie jestem wkurzony na MS za podjęcie takiej a nie innej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam nie za zbyt świeże info :P Zaraz ziornę co to takiego. Przypuszczam, że nowa wersja zapewne zawiera udoskonalone "upiększanie" oraz więcej funkcji.
Dam znać jak się czegoś dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:46, DJ Danielus napisał:

No to mam nie za zbyt świeże info :P Zaraz ziornę co to takiego. Przypuszczam, że nowa wersja
zapewne zawiera udoskonalone "upiększanie" oraz więcej funkcji.
Dam znać jak się czegoś dowiem.


Wiesz gdzieś tam wyłowiłem na forum,że ponoć tylko upiększa i nie integruje w regedita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:59, DJ Danielus napisał:

Też to wyłowiłem.
W takim razie co lepsze?
Vista Inspirat
Vista Transformationl Pack


Instaluje tego inspirata i zobaczymy co wyjdzie - powiem Ci potem albo wrzucę też obraz pulpitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:29, DJ Danielus napisał:

Z tego co widziałem to inspirat jest bezpieczniejszy... Ale ile zżera i co robi to nie wiem.
Pokaż jak Ci to wyjdzie.


Trzymaj :) Jestem pozytywnie zaskoczony. Zmienia ikonki i okienka ale nie te na pulpicie ( przynajmniej na razie mi nie zmieniło. Możesz sobie dodać na górze centralnie pasek z szybkim dostępem do mojego komputera obrazów neta odtwarzacza itp. Możesz dodać taką fajną mgłę wokoło okienek i co najlepsze zajmuje taka mgła tylko 3,5 mb ramu !! Pasek szybkiego dostępu ( animowany ) zajmuje jakieś 6,5 mb ramu - czyli groszowe sprawy. A po zmianie pulpitu na VIP nie odczuwam,żadnych obciążeń procesora czy ram ( 99% procesu bez czynnościowego i może o 20 mb zwiększone użycie ram ? )

20070923133249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:39, DJ Danielus napisał:

Możesz dać menadżer zadań Windows i tam wydajność?

W ogóle to jaką masz konfigurację?


Konfig - AMD Sempron 2200+ 512 mb ram 9200 Se 128 mb 64 bit

Masz foty wykorzystania pamięci, użycia procka, wydajność i fotkę rocket`a - to u góry

20070923134351

20070923134405

20070923134530

20070923134833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:57, DJ Danielus napisał:

Mam bardzo podobną konfigurację. Chyba się pokuszę!


No podoba mi się to - półprzeźroczystość dowolnie regulowana daje świetny efekt ;) Czasem może być,że dłużej poczekasz aż coś Ci się pokaże ( np. powrót zminimalizowanego winampa ) ale to nie powinno być spowodowane VIPem - żebyś się nie wkurzał,że zainstalowałeś i Ci system zwolnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:43, DJ Danielus napisał:

OK. Zrobione! Trochę dużo pamięci mi ciągnie... Ale spróbuję jakoś temu zaradzić :/


A powiedz ile ? I co masz włączone i jaka instalacja? bo ja zwykłe express wziąłem i mam włączoną tylko mgłę okienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:51, DJ Danielus napisał:

Wziąłem Full (przedostatnią), mam wszystko włączone.


No to może być zwiększona ? Nie wiem ja mam pierwszą i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:59, DJ Danielus napisał:

A możesz zmieniać funkcję, czy coś? (na więcej)


Niee. Pozmieniało mi wygląd i tyle. O to chodziło w sumie bo nic więcej nie potrzebuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować