Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wirtualny pogrzeb w World of Warcraft

132 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2005 o 18:51, poldo napisał:

Lol ja sobie zaczynam wyobrażać co się dzialo jak do tego domu weszła policja i spytała o powód zgonu :P


Podejrzewam, że prędzej to byli sanitariusze z karetki... I wątpie, czy do końca zostali poważni... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich historyjkach o WoWie to sie ciesze że go nie mam... Wygląda mi to na bardzo mocny narkotyk od którego mozna sie nieźle uzależnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 19:05, Van Waterflew napisał:

ekhm ja raz zemdlałem przed kompem tera gram max 3-4 godziny -.- dziennie hyba że zrobie se przerwy (jezu jaki ja byłem
głupi grać ponad 24h z przerwo na obiad 10min)


A w co Ty tak ostro pocinałeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm juz mnie to przestaje dziwic ze gina ludzie przez granie ale dziwi mnie to ze to dziewczyna. co sie z nimi dzieje zamiast lazic po sklepach tlucza moby w WoW-ie :D w chinach i innych tego typu krajach powini odciac neta na jakis czas :D moze by sie czegos nauczyli. chory kraj ehhh dobrze ze u nas tego nie ma (jeszcze? O_o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz przy kompie byłem około 36 godz.po tem jak ja skonczyłem to poszedłem spać ale miałem problemy z obudzenią się spałem 14 GODz. mi głowa z tyłu bolała jak nie wiem co teraz najwięcej gram 6godz. na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy zadnej grze nie spedzilem wiecej niz 4 h na raz! a przy necie nigdy nie przekroczylem 2 h! a te chinczycy sa cholernie niewyzyci... jak mozna grac non stop???? przeciez od tego mozg staje i glowa mała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 19:27, Thom_Headhunter napisał:

przy zadnej grze nie spedzilem wiecej niz 4 h na raz! a przy necie nigdy nie przekroczylem 2 h! a te chinczycy sa cholernie
niewyzyci... jak mozna grac non stop???? przeciez od tego mozg staje i glowa mała!


Lud pracy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 19:28, Sarafan_Knight napisał:

> przy zadnej grze nie spedzilem wiecej niz 4 h na raz! a przy necie nigdy nie przekroczylem 2 h! a te chinczycy sa
cholernie
> niewyzyci... jak mozna grac non stop???? przeciez od tego mozg staje i glowa mała!

Lud pracy... :)


Może do tego dochodzić również jeszcze 1 powód, chińczycy to bardzo duży naród, naturalnym dążenięm człowieka jest wybicie się ponad inne jednostki, udowodnienie że jest się od nich ,,bardziej wartościowym'''', gry są takim sztucznym polem bitwy, na którym jedni udowadniają że są lepsi od innych, podnosząc tym swoja samoocene. To tyle apropo jednego z wielu sposobów wyjaśniania tego problemu przez psychoanalize:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ... :/ rodzice mogli by pozwać Blizzard''a i wygrali by odszkodowanie ... z tego co pamiętam nie ma w WoW''ie ostrzeżeń przed zbyt długą grą i konsekwencjach (jak np. na paczkach papierosów) ... jeszcze prae osób zginie i WoW i inne gry MMO będą miały problemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głupota - ludzka oczywiście :) to lepsze niż kubeczek z kawą bez ostrzeżenia że zawartość jest gorąca i może się wylać...

kto to kurde widział żeby tracić kontakt z rzeczywistością dla "jakiejś" gry - no i teraz można dłuugo polemizować czy jednak warto, a jeżeli tak/nie to dlaczego... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym żył w takim kraju jak Chiny to też wolałbym uciec w świat wirtualny. Ciekawe czy jakby takie gry byłyby za PRLu to i u nas ludzie nie woleliby spędzać całych dni w innym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ją rozumiem :) sam mam wowa od 2 miesiecy i moj rekord jak do tej pory to 53h grnia bez spania i z małymi przerwami na WC i zrobienie kawy :D naprawde ta gra wciaga jak odkurzacz O_o fakt ze potem umierałem i spałem ponad 18h ale warto było :) teraz niestety juz tylko weekendy mi na granie zostały :( mam 24lata, od pon. do pt. pracuje do wieczora :( a było tak pieknie... WoW RULEZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee...nie czaje jak można umrzeć bo sięza długo gra? Co z głodu czy jak ? Pracownicy CDP moglibyście się dokładniej dowiedzieć co się stało w jej ciele że umarła. Moglibyście też podać jeszcze jedną fotkę z pogrzebu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przechodzi ludzkie pojęcie!!! To wina tylko i wyłącznie chorego umysłu tej osoby.. Jak oni zatracili poczucie granic między realnym światem a grą?

Dodatkowo te osoby które zrobiły jej pogrzeb w grze! Powinni się wstrzymać choć na jeden dzień od grania bo tym udowadniają że sami są niezrównoważeni psychicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować