Zaloguj się, aby obserwować  
KoszatnicA

dziwne okno

21 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2006 o 20:59, pshopek napisał:

chcialem pobrac pacza 1.2--1.3 iotwiera sie takie dziwne okno i nic sie niedzieje dalej -
pomorzcie prosze jak pobrac pacza


do jakiej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 20:59, pshopek napisał:

chcialem pobrac pacza 1.2--1.3 iotwiera sie takie dziwne okno i nic sie niedzieje dalej -
pomorzcie prosze jak pobrac pacza


A my mamy pewnie zgadywać fo jakiej to jest gry "pacz" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę mniej enigmatycznie?

1. Powiedz, o jaką grę Ci chodzi
2. Nazywaj tematy jaśniej, a nie "dziwne okno" bo to nic nie mówi
3. Staraj się pisać przejrzyście i bez błędów, nie dlatego że tak trzeba albo coś innego - po prostu łatwiej jest wtedy się zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo przepraszam w tych nerwach dałem ostro dupy - przyznaje sie jak lama straszna -- homm5, dziwne okno - no nie wiem jak to pwoedziec jak jaklaś rozstrzelona przeglądarka - a co do błedów nie moge pisac spokojnie bo po 1 jest ciemno i po 2 jak mieszef nakryje po mnie - jakto ściagnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 20:59, asior34 napisał:

do jakiej gry?



Ja tutaj zrobię małego offtopa:
asior34 powiem to szczerze: denerwujący jesteś. Ostatnio w każdym temacie widzę, że napisz to tutaj, napisz tam, wyślij maila itp.Tutaj narazie ci się to nie zdarzyło, ale pewnie wystarczy poczekać aż wyskoczysz z czymś podobnym. Jeżeli chcesz podyskutować na ten temat to zapraszam na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:15, Markus89 napisał:

> do jakiej gry?


Ja tutaj zrobię małego offtopa:
asior34 powiem to szczerze: denerwujący jesteś. Ostatnio w każdym temacie widzę, że
napisz to tutaj, napisz tam, wyślij maila itp.Tutaj narazie ci się to nie zdarzyło, ale pewnie
wystarczy poczekać aż wyskoczysz z czymś podobnym. Jeżeli chcesz podyskutować na ten temat
to zapraszam na GG



nie będę z tobą duskutował tylko doradzam.

prosze nie odpowiadaj na tego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:17, asior34 napisał:

nie będę z tobą duskutował tylko doradzam.

prosze nie odpowiadaj na tego posta


Chyba chcesz się pozbyć niechlubnej przeszłości... Może i doradzasz, ale robisz to maniakalnie :P Choćby ten temat
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12019&u=7
mówi sam za siebie - chyba nawet nie przeczytałeś posta.

Co do problemu: spróbuj poprzez Operę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:13, pshopek napisał:

firefox - flashget - nie pomaga

moze uzyj za przeproszeniem IE? :) jest w kazdej windzie i zazwyczaj nie ma bledow. jezeli chodzi o szybkie sciagniecie to raczej nie z cdp - ja mam z tego serwa max 10kB/s

Markus89 - prorok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus jestem z Tobą! Niech moc będzie z nami -_-. A co do problemu - popróbuj z innych przeglądarek i korzystaj z forumowej wyszukiwarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:21, gmx napisał:

> firefox - flashget - nie pomaga
moze uzyj za przeproszeniem IE? :) jest w kazdej windzie i zazwyczaj nie ma bledow. jezeli
chodzi o szybkie sciagniecie to raczej nie z cdp - ja mam z tego serwa max 10kB/s

Markus89 - prorok? ;)

Dlaczego IE? Opera swietnie wspolpracuje z gram.pl, a ja z ich serwow mam transfer kolo 40-50kb/s na neo 512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle, że an ten probowal po prostu uzyc automatycznej aktualizacji i pod konieec wyskoczyl mu blad tak jak mi z plikami crc itd. itp. Trzeba sciagnac prosto z ftpa jesli tego do tej pory jezcze nie robiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:26, pphilips napisał:

Dlaczego IE?

bo jest beznadziejnie prymitywny i jezeli tu nie moze sciagnac tzn ze problem moze lezec poza przegladarka

>Opera swietnie wspolpracuje z gram.pl,
jak by nie bylo najlepsza przegladarka :) uzywam nawet w tej chwili

>a ja z ich serwow mam transfer kolo 40-50kb/s

Dnia 15.09.2006 o 21:26, pphilips napisał:

na neo 512.

no wlasnie a ja zawsze mam problem, wczoraj lata 1.3 (44MB) do h5 ciagnela sie 1.5h a mam 1024kbps z Aster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:31, gmx napisał:

> Dlaczego IE?
bo jest beznadziejnie prymitywny i jezeli tu nie moze sciagnac tzn ze problem moze lezec poza
przegladarka

>Opera swietnie wspolpracuje z gram.pl,
jak by nie bylo najlepsza przegladarka :) uzywam nawet w tej chwili

>a ja z ich serwow mam transfer kolo 40-50kb/s
> na neo 512.
no wlasnie a ja zawsze mam problem, wczoraj lata 1.3 (44MB) do h5 ciagnela sie 1.5h a mam 1024kbps
z Aster

Serio ja mam 700k(ah! zawsze zapominam) i mi 543MB ściągało się w 1h do 2.h sprawć tu ile ci wyszło.Mi 983-2423 www.dsl.cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:35, In The End napisał:

Serio ja mam 700k(ah! zawsze zapominam) i mi 543MB ściągało się w 1h do 2.h sprawć tu ile ci
wyszło.Mi 983-2423 www.dsl.cz


Takie testy są zazwyczaj mało miarodajne. Ja mam łącze 1024 kbps i wyszło mi na pewnej stronie do sprawdzania prędkości coś takiego:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować