Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny Double-fun weekend w Guild Wars

12 postów w tym temacie

Fett

Dokładnie za tydzień rozpocznie się Guild Wars Nightfall World Preview Event, pozwalający na przetestowanie pewnych aspektów nadchodzącego, trzeciego rozdziału gry. By umilić oczekiwanie, zespół ArenaNet przygotował kolejny weekend z cyklu Double-fun.

Przeczytaj cały tekst "Kolejny Double-fun weekend w Guild Wars" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny event... Nic specjalnego, ale zawsze coś... Dużo bardziej obchodzi mnie to co rozpocznie się za tydzien, czyli Guild Wars Nightfall World Preview Event. To dopiero będzie jazda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taż bym sie ucieszyła jakby była jakaś wiadomość :P co do eventu to fajny jest ale ostatnio AN zaszalała i robi co weekend "coś" czasem przydatnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow bardzo mi sie podoba ekran wyboru postaci grafa znow poprawiona no i wodospad wyglada wkoncu ,ze woda z niego plynie. A tak z innej beczki ,bo ani widu ani slychu .We wrzesniu mala byc lokalizacja PL a tu tu cicho jak makiem zasial ,zadnych wiesci na ten temat jak tam prace.Cos mi sie wydaje ,ze jednak jej nie bedzie w tym miesiacu i wyglada na to ,ze moze po nightfall i pewnie sie nie myle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Bonus packu dalej cisza..... ktos ma pomysly gdzie kupic to gdzies indziej w Polsce? Czy lepiej od razu zamawiac na zagranicznych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować