Zaloguj się, aby obserwować  
Orish

Tło na stronie gram.pl

9 postów w tym temacie

Jezuuu, czy nie można coś z tym zrobić? Już któryś raz przez to wiesza mi się przeglądarka i czasem tracę ważne dane, kiedy pracuję na innych kartach. Ja rozumiem, że to pięknie wygląda, ale modemowcy i posiadacze radiówek też chcą poprzeglądać sobie gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 00:33, Orish napisał:

Jezuuu, czy nie można coś z tym zrobić? Już któryś raz przez to wiesza mi się przeglądarka
i czasem tracę ważne dane, kiedy pracuję na innych kartach. Ja rozumiem, że to pięknie wygląda,
ale modemowcy i posiadacze radiówek też chcą poprzeglądać sobie gram.pl!

polecam albo zaktualizowac przegladarke albo ja zmienic - strona jest zgodna ze standardami wiec nie powinna sie wysypywac. uzywam caly czas opery i jest ok, w pracy na ff tez nie bylo problemu...
na upartego mozesz forsowac zmiany tutaj
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&u=1567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 00:33, Orish napisał:

Jezuuu, czy nie można coś z tym zrobić? Już któryś raz przez to wiesza mi się przeglądarka
i czasem tracę ważne dane, kiedy pracuję na innych kartach. Ja rozumiem, że to pięknie wygląda,
ale modemowcy i posiadacze radiówek też chcą poprzeglądać sobie gram.pl!


heeh mam radiówke i strona otwiera mi sie w 0.1s i nie mam zadnych problemów :P ;] a tło jest bardzo fajne i dodaje nastroju witrynie Gram.pl ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 01:36, TTBoS napisał:

> Jezuuu, czy nie można coś z tym zrobić? Już któryś raz przez to wiesza mi się przeglądarka

> i czasem tracę ważne dane, kiedy pracuję na innych kartach. Ja rozumiem, że to pięknie
wygląda,
> ale modemowcy i posiadacze radiówek też chcą poprzeglądać sobie gram.pl!

heeh mam radiówke i strona otwiera mi sie w 0.1s i nie mam zadnych problemów :P ;] a tło
jest bardzo fajne i dodaje nastroju witrynie Gram.pl ^^


Popieram przedmmówcę w 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 01:49, pphilips napisał:

Polecam Opere :)


w operze dodatkowo można zablokować wyświetlanie konkretnych elementów na konkretnej stronie, zamiast blokować wszystko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 00:33, Orish napisał:

Jezuuu, czy nie można coś z tym zrobić? Już któryś raz przez to wiesza mi się przeglądarka
i czasem tracę ważne dane, kiedy pracuję na innych kartach. Ja rozumiem, że to pięknie wygląda,
ale modemowcy i posiadacze radiówek też chcą poprzeglądać sobie gram.pl!


Gmx podał link, mnie pozostaje polecić na przyszłość wyszukiwarkę i temat zamknąć.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować