• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
tup-tus

Heroes V problem z patchem 1.3

Pytanie

Problem jest nastepujacy:

Nie mogę zpaczowac gry.

Wydaje mi sie ze mam wersje kolekcjonerska- nie moglem sie doszukac zadnego napisu jaka to wersja. W pudelku byla plytka h5 h3 koszulka i troche makulatury.
Sciagnalem chyba juz wszystkie polskojezyczne patche (wiec raczej nie jest to problem zlego patcha) do 1.3 i kazdy albo nie chce sie wlaczyc albo pojawia sie nastepujacy problem.

Niektore pacze uruchamiaja sie , a nawet sie cale instaluja, niestety jednak jak pozniej uruchamiam gre to mam wciaz wersje 1.2.Co wiecej,jak znow wlacze ten pacz ktory przed chwila sie zainstalowal to wyskakuje napis ze mam juz wersje 1.3.

Jesli chodzi o moja obecna wersje to jest to 1.2 . mialem juz taka jak kupilem plytke, gralem juz nawet z ludzmi co mieli 1.2 przez neta wiec to raczej nie jest kwestia wczesniejszych patchow tylko (jak mi sie wydaje ) wpisow do rejestru.

Probowalem takze przeinstalowac gre i to kilka razy, ale to tez nic nie pomoglo.

Nie wiem jak sobie poradzic z tym problemem.. jak ktos ma jakis pomysl to bylbym wdzieczny bo mi juz sie moje skonczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.09.2006 o 19:16, tup-tus napisał:

Problem jest nastepujacy:

Nie mogę zpaczowac gry.

Wydaje mi sie ze mam wersje kolekcjonerska- nie moglem sie doszukac zadnego napisu jaka to
wersja. W pudelku byla plytka h5 h3 koszulka i troche makulatury.
Sciagnalem chyba juz wszystkie polskojezyczne patche (wiec raczej nie jest to problem zlego
patcha) do 1.3 i kazdy albo nie chce sie wlaczyc albo pojawia sie nastepujacy problem.

Niektore pacze uruchamiaja sie , a nawet sie cale instaluja, niestety jednak jak pozniej uruchamiam
gre to mam wciaz wersje 1.2.Co wiecej,jak znow wlacze ten pacz ktory przed chwila sie zainstalowal
to wyskakuje napis ze mam juz wersje 1.3.

Jesli chodzi o moja obecna wersje to jest to 1.2 . mialem juz taka jak kupilem plytke, gralem
juz nawet z ludzmi co mieli 1.2 przez neta wiec to raczej nie jest kwestia wczesniejszych patchow
tylko (jak mi sie wydaje ) wpisow do rejestru.

Probowalem takze przeinstalowac gre i to kilka razy, ale to tez nic nie pomoglo.

Nie wiem jak sobie poradzic z tym problemem.. jak ktos ma jakis pomysl to bylbym wdzieczny
bo mi juz sie moje skonczyly.


napisz tu powinni ci pomóc http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=23992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

sprobuj uruchomic UpgradeLauncher - masz go w katalogu bin tam gdzie zainstalowales gre (oczywiscie robisz na swiezo zainstalowanych H5 bez zadnych recznie instalowanych patch''y przy zalozeniu ze faktycznie masz wersje 1.2)

polecam rowniez ten temat na forum:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=1
przeszukaj posty z ostanich kilku dni, wielu mialo problemy z patchem moze znajdziesz rozwiazanie:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Raczej się na tym nie znam ale myslę że strona z kturej ściągasz peath moze być zawirusowna albo coś tego typu! Sprubuj peath ściągnąć z innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zapomnialem dodac ze tez go uzywalem. zpaczowal gre ale podobnie jak te inne pacze nie zmienilo to nic- w grze wciaz jest 1.2. a jak uruchamiam znow jakis pacz to wyskakuje ten sam komunikat ze juz wersja jest 1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jeszcze jedna sprawa mnie zastanawia. te patche ktore sie uruchamialy nie sa od wersji kolekcjonerskiej tylko od wersji dvd . Jakby ktos mogl napisac mi jaka wersje mam ( to co kupilem to byla plytka dvd h5 i plytka cd h3) bo wydawalo mi sie zae to jest wersja kolekcjonerska... ale moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

może masz "zwykłą" edycję DVD...? -_-''

jakbyś miał kolekcjonerską to byś o tym wiedział, bo miałbyś grę zapakowaną w drewnianą szkatułkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam taki problem że wypisuje mi że nie mam zainstolowanej gry! a ja mam wersje DVD i do tej wersji patch ściągam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W chwili obecnej sprawdzamy, dlaczego taki problem występuje w Edycji gry, która pojawiła się w epikach.
Problem pojawił się na nowym masterze w wersji 1.2 ciężko jest w chwili obecnej powiedzieć jak długo mogą trwać prace nad ustaleniem problemu, w związku z brakiem informacji od UBI Soft’u na temat poprawki 1,3 o czym pisaliśmy wcześniej w Newsie ( http://www.gram.pl/news.asp?id=2532 między innymi)

Jak tylko będzie coś wiadomo na temat specjalnej poprawki usuwającej ten problem dam znać.

Proszę także by wszystkie osoby mające ten problem kontaktowały się bezpośrednio z Pomocą Techniczną poprzez poniższy link: http://www.gram.pl/pomoc_formularz.asp?g=325

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Akashi, mam drugi problem. Wiem że to brzmi cokolwiek śmiesznie.
Mianowice: dziękmi programowi WinRar, udało mi się rozpakować patcha 1.3 który uprzednio komp chciał otworzyć w Mediaplayerze (po co?). Pomyślałem sobie że zawalczę o unikalną koszulkę Heroesa V. Tylko jak otworzyć edytor map? Jest w grze czy w oddzielnym pliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2006 o 12:05, nazgul47 napisał:

Tylko jak otworzyć edytor map? Jest w grze czy w oddzielnym pliku?


edytor map znajduje się w folderze z grą w w katalogu bin i ma nazwę "H5_MapEditor.exe"
ścięzka do niego owinna być mniej więcej taka:
...\Heroes of Might and Magic V\bin\H5_MapEditor.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po kolei:
Edytor pojawia się w wersji 1.3 jeżeli masz tą wersję 1.2 podstawki nie da rady w żaden sposób przeprowadzić prawidłowej aktualizacji, da się ją poniekąd wymusić ale i tak nic nie modyfikuje się w grze poza wpisem w rejestrze i nadym sprawa się kończy :P

Co do samej lokalizacj edytora na dysku twardym. < katalog instalacyjny>\bin\H5_MapEditor.exe

Odnośnie problemu z winampem to po prostu wybrałeś w winampie synchronizacje z wszystkimi obsługiwanymi rozszerzeniami, ewentualnie dodałeś nowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam serdecznie.
Kupilem heroes5 pl w zestawie z koszulka.Na plycie znajduje sie juz gra zpatchowana na wersje 1.2 f.
Niestety nie idzie jej w zaden sposob zpatchowac na 1.3.Widzialem ze problem ten zglaszal wczoraj tup-tus.
Czyzby sprzedano nam wadliwa wersje?
Probowalem ja spatchowac: i autoapdata i wszystkimi patchmi dostepnymi w necie.
Mam nadzieje ze ktos mi pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2006 o 14:02, Akashi napisał:

Proszę przeczytaj, co wcześniej napisałem odnośnie tej edycji gry, będziesz znał odpowiedz.


Pozdrawiam

ok tzn wydalem pieniazki a teraz mam uzbroic mw cierpliwosc:)kupilem ta gre tylko po to zeby grac w sieci:)
np.toh
nie orientujesz sie czy mi zwroca pieniazki i dadza ver 1.0 bo wiem ze z nia nie ma takich problemow tylko ten 1.2 f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a nie mozna spatchowac tej gry jeszcze raz od poczatku ?:) sprobuj :)

wywal pliki:
p0-data.pak
p0-texts.pak
p1-data.pak
p1-texts.pak

a nastepnie uruchom edytor rejestru
start->uruchom-> regedit
przejdz do:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft i skasuj (jezeli sa) klucze o nazwie:
Heroes of Might and Magic V Patch 1.1
Heroes of Might and Magic V Patch 1.3

a nastepnie sprobuj spatchowac gre poczawszy od patcha 1.1 nastepnie przez 1.11 (poprawka lokalizacyjna) 1.2, 1.3 i na koniec nieoficjalny patch 1.3b ( http://members.lycos.co.uk/homam/)

daj znac czy sie to udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2006 o 16:52, morthi napisał:

pliki *.pak znajdziesz w domyslnie w lokalizacji C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and
Magic V Collector Edition\data

no probuje u mnie widzi tylko 1.2
wlasnie go wyzucilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2006 o 16:52, morthi napisał:

pliki *.pak znajdziesz w domyslnie w lokalizacji C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and
Magic V Collector Edition\data

Probowalem i niestety zachowuje sie tak samo.
nie wiem czemu tak przedobrzyli!!moj znajomy ma z ver 1.0 i wszystko dziala u mnie odpala sie gra po instalu 1.2f i krzaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować