Zaloguj się, aby obserwować  
zero-s23

Dungeon Keeper 2 - Edytor map

16 postów w tym temacie

Witam. Mimo, że DK2 jest już starą grą może ktoś będzie w stanie mi pomuc. Otóż potrzebuję linka do edytora map w Dungeon Keeper 2. Szukałem na formu ale ciągle pisze mi, że jest jakiś błąd serwisu dlatego zwracam się o poradę do was, graczy. Podstawowe mapy mi się znudziły a chciałbym pograć we własne.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi (szczególnie te pomocne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 17:11, zero-s23 napisał:

Otóż potrzebuję linka do edytora map w Dungeon Keeper 2.


Proszę bardzo » http://s64.yousendit.com/d.aspx?id=0PPMT0H5GRRRN29WYEYXXX26JJ

Dnia 06.11.2005 o 17:11, zero-s23 napisał:

Podstawowe mapy mi się znudziły a chciałbym pograć we własne.


Jeśli chcesz mogę też przesłać 190 mapek złapanych w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 21:46, Albatross napisał:

> Otóż potrzebuję linka do edytora map w Dungeon Keeper 2.

Proszę bardzo » http://s64.yousendit.com/d.aspx?id=0PPMT0H5GRRRN29WYEYXXX26JJ

Jeśli chcesz mogę też przesłać 190 mapek złapanych w sieci :)


Masz może aktualny adres do edytork DK2?? I co jest kurde z grą sieciową w tejże znakomitej strategi, że nie można grać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś na dysku na pewno. Musiałbym poszukać. Z racji tego, że jest już trochę późno poszukam jutro. Co do multi, jeszcze ze 2-3 lata temu jak grałem w wakacje to można było kogoś znaleźć, ale obecnie jest bardzo ciężko kogokolwiek spotkać. Jeśli ktoś gra to są to raczej umówione spotkania. Szukasz graczy? Może warto założyć wątek (lub też dopisać się do jakiegoś) i spróbować poszukać chętnych na forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli ktoś gra to są to raczej umówione spotkania. Szukasz graczy? Może warto założyć wątek (lub też dopisać >się do jakiegoś) i spróbować poszukać chętnych na forum? :)
Oto chodzi, że my z kolegami sie umuwiliśmy lecz gdy gra załadowała nas wszystkich pojawił odrazu się ekran koncowy, zero mapy, zero gry tylko ładowanie i koniec scenariusza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 14:34, Albatross napisał:

> Ok Dziekuje:) A łatka 1.7 ukazała się dow ersji pl czy tylko En,Sp,De,FR?
Ukazała się również do wersji PL

:O O tym nie wiedziałem:) No coż jescze gdyby znalazło sie dk3 to bym był wniebowzięty:D Gdyby sieć działała w DK 2 to bysmy jakiś turniej zorganizowali:) Ale niestety nie ma wsparcia bo Bullfroga nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 15:27, Shadow SSJ Warrior napisał:

:O O tym nie wiedziałem:) No coż jescze gdyby znalazło sie dk3 to bym był wniebowzięty:D

O tak, DK3 to było by coś! Ja tam wciąż wierzę, że kiedyś powstanie. Tylko musiałby się za to zabrać mistrz Peter :)

Dnia 27.09.2006 o 15:27, Shadow SSJ Warrior napisał:

Gdyby sieć działała w DK 2 to bysmy jakiś turniej zorganizowali:)

Multi nadal powinno działać. Na pewno mieliście te same wersje i tę samą mapkę? Próbowaliście na v1.7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:29, Shadow SSJ Warrior napisał:

Nie... Właściwie co to jest??

Jest to program który tworzy wirtualną sieć LAN. Omija on między innymi problem braku zewnętrznego IP (choć to raczej nie jest powodem, że Ci nie działa DK). Dokładny opis ze strony:

"Co to jest Hamachi ?
Jest to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć. Każdy użytkownik Hamachi dostaje dodatkowy adres IP. Jeżeli dwóch lub więcej użytkowników Hamachi znajdzie się w jednej sieci (można je utworzyć z poziomu programu, dosłownie dwa kliknięcia) to uzyskują połączenie bezpośrednie. Dzięki programowi można uzyskać połączenie p2p między komputerami znajdującymi się za NAT''em!

Zastosowania Hamachi
Na pewno wielu z was jest w typowej sieci lokalnej, ma prywatne, nie publiczne IP i brak przekierowanego portu. Program Hamachi to lekarstwo na tą dolegliwość! Dzięki niemu prywatny adres IP działa jak PUBLICZNY! Przykład: Chcemy zagrać z kolegą z innej sieci, który też nie ma publicznego IP, w jakąś grę. Niestety, nie możecie się połączyć przez NAT, ale dzięki Hamachi możecie grać razem! Jeden z was postawi serwer gry a drugi bez problemu się z nim połączy, wystarczy, że oboje będziecie w jednej sieci Hamachi. Można mieć i należeć do nieograniczonej ilości sieci. W momencie, gdy zobaczmy w oknie Hamachi naszego kolegę i jego adres IP Hamachi, możemy się z nim łączyć poprzez to IP, widzicie się w LAN''ie. Hamachi to również świetny program do wymiany plików. Jedna osoba stawia serwer FTP i inni posiadacze Hamachi, będący w tej samej sieci, mogą się z nim połączyć."

by SlashBeast

( http://63.208.197.224/files/HamachiSetup-0.9.9.9-pl.exe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Mam pytanie i prośbe zarazem . czy ktos posiada edytor map do Dungeon keepera 2 badz wie gdzei mozna go znalesc ?? Bede wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja mam cały czas na dysku edytor o którym mowa wyżej. Jeżeli chcesz to mogę przesłać mailem albo umieszczę na jakiejś stronce np. rapidshare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować