Zaloguj się, aby obserwować  
szczesio

Najgorsze zespoły jakie slyszeliście\widzieliście

113 postów w tym temacie

A ja bym tutaj jeszcze dodał Linkin Park...nie,żebym uważał,że jest to zespół słaby.Co to,to nie.Kiedyś bardzo lubiłem ten zespół,ale w sumie jest on _cienki_ w porównaniu do Limp Bizkit,Korna czy SOAD.Meteora,ostatnia przyzwoita ich płyta była całkiem niezła,ale było kilka słabszych kawałków.Tymczasem ich płyta,co ją nagrali z Jayem-Z...totalna klapa.A z mocniejszych kawałków to mieli 3 - One Step Closer,From the Inside i jeszcze jeden taki kawałek z Meteory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, tu wszyscy podawają tokio hotel, mandarynę i dodę a ty wyjerzdżasz z Linkin Park. Tu rześ mnie zawiódł :) (chociaż faktem jest, że kawałki z Jay-Z nie należą do najleprzych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 19:05, Skywalker560 napisał:

Zespoły metalowe typu Cannibal Corps to porażka...Metal byłby świetny,gdyby wespół z
ciężką muzyką był wokal typu Serj Tankian,Jon Davis czy wokalista Rammsteina (nie pamiętam,jak
on się nazywa...na imię bodajże miał Christian,ale nie jestem pewien).A tak to mamy growle,darcie
mordy i w ogóle...Nie wszystkie zespoły metalowe takie są,ale to tylko nieliczne (i chlubne)
wyjątki.


Hahaha. Ten gatunek muzyki nazywa sie własnie death metal. I tam sie własnie tak "śpiewa". Z innym wokalem to już nie będzie death metal, a jeśli chcesz innego rodzaju wokalu to jest cała masa innych zespołów. Metal jest tak szerokim gatunkiem... ale chyba nie powinien wypowiadać sie na jego temat ktoś taki jak Ty (bez urazy) kto w swojej wypowiedzi pokazuje, że niewiele ma o tym temacie pojęcia. Do death''u też trzeba dojrzeć :) to nie tylko darcie japy...
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię,że LP jest do bani.Bardzo lubiłem kiedyś ten zespół,ale póki co nowej płyty na horyzoncie nie widać,a oni ciągle wałkują te same,stare kawałki,które może i są lubiane,ale powtarzane w nieskończoność w końcu zaczynają drażnić i po prostu nudzić.Ale mają dwa kawałki,które mi BARDZO przypadły do gustu:
FRGT10 (czy jakoś tak) - znakomity kawałek,remix Forgotten,jak dla mnie wspaniały utwór hiphopowy.Jakby CAŁY HipHop byłby taki,to być może posłuchałbym paru piosenek,a tak...
PTS OF AUTHRTY - też świetny remix (Points of Authority,który na tym o wiele lepiej wyszedł niż w oryginale).Najbardziej mi się jednak podobał niesamowity teledysk - jeden z najlepszych jakie widziałem!Przedstawia on bitwę pomiędzy robotami i taką rasą żołnierzy,na końcu przywódca ,,tych złych" ginie zabity przez takie ,,macki" (coś jak w Final Fantasy:The Spirits Within).

Ja tam LP za jakąś wpadkę nie uważam,tylko chcę zwrócić uwagę na fakt,że nie rozwijają się oni wcale i nie mają własnego stylu,a jedynie dopasowywują się do panującej na rynku muzycznym sytuacji.I jak tak dalej będzie,to po prostu umrą śmiercią naturalną...

A co do metalu:Wiem,może są i ,,normalniejsze wokale",ale ja mówiłem o Cannibal Corps.Kolega mi ,,polecił" jakieś darcie mordy (nie,żebym słuchał,ot tak dla śmiechu),no to posłuchałem jednego kawałka.Ale mi on tam mówił,że nie zrozumię ani jednego słowa,ale coś tam rozumiałem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 06:50, Skywalker560 napisał:

A co do metalu:Wiem,może są i ,,normalniejsze wokale",ale ja mówiłem o Cannibal Corps.Kolega mi ,,polecił" jakieś darcie mordy (nie,żebym słuchał,ot tak dla śmiechu),no to posłuchałem jednego kawałka.Ale mi on tam mówił,że nie zrozumię ani jednego słowa,ale coś tam rozumiałem:).


Są zespoły metalowe gorsze od kanibali, i to nie ze względu na wokal a "muzykę"... Nie krytykuję np. hip-hopu jako całości, ale poszczególnych wykonawców... I tak, na przykład, uważam takiego 50 centa za dno, ale już Cypress Hill to zupełnie inna śpiewka... Podobnie rzecz ma się do metalu - nie przepadam za Cannibal Corpse, ale jeśli ktoś chce posłuchać naprawdę żenującej muzyki metalowej to plecam pierwszą płytę fińskiego Beherit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Cypress Hill to zupełnie inna śpiewka...

Tak,Cypres Hill bardzo mi się podobał - wyjątek.Zwłaszcza taki ich rockowy kawałek i taki podchodzący pod drum''n''bass.Ale to temat o najgorszych zespołach,więc chyba na tym zakończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek, 19 września, poznaliśmy artystów nominowanych do tegorocznych europejskich nagród MTV. Trzynasta ceremonia wręczenia statuetek odbędzie się 2 listopada w Kopenhadze w aż dwóch miejscach jednocześnie: na placu Radhuspladsen oraz w nowoczesnym centrum Bella Center. Galę MTV Europe Music Awards obejrzy 1,4 miliarda widzów w 179 krajach. Z polskich wykonawców szansę na statuetkę mają Blog 27, Coma, Hey, Sistars oraz Doda i Virgin.

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 17:02, Skywalker560 napisał:

We wtorek, 19 września, poznaliśmy artystów nominowanych do tegorocznych europejskich nagród
MTV. Trzynasta ceremonia wręczenia statuetek odbędzie się 2 listopada w Kopenhadze w aż dwóch
miejscach jednocześnie: na placu Radhuspladsen oraz w nowoczesnym centrum Bella Center. Galę
MTV Europe Music Awards obejrzy 1,4 miliarda widzów w 179 krajach. Z polskich wykonawców szansę
na statuetkę mają Blog 27, Coma, Hey, Sistars oraz Doda i Virgin.


Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ale jak coma i hey to chyba nie jest źle (nie słucham ich ale lepsze to niż blok 27):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 17:12, tymuś napisał:

ale jak coma i hey to chyba nie jest źle (nie słucham ich ale lepsze to niż blok 27):D


Jeden diabeł!Są tam wymienione wszystkie zespoły których nie trawię!Mają dostać nagrody za swoją miałkość?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować