Zaloguj się, aby obserwować  
szczesio

Najgorsze zespoły jakie slyszeliście\widzieliście

113 postów w tym temacie

Wnerwia mnie i to porządnie jakaś piosenka Blogu27, którą dziewczyny ze szkoły namiętnie śpiewają. Jakieś "You know that ah-ha ah-ha". większego wkurzacza nie było. Pioseneczki Ich Troje potrafiły wnerwić mnóstwo ludzi, a szczególnie te najnowsze. Jeszcze członkowie zespołu to jacyś dziwni byli. Mandaryna- nigdy nie słuchałem, nie mam zamiaru. Doda, kicz i na dodatek śpiewać nie umie! Naucz się hymnu i to wszystko. Górniak też powinna nauczyć się hymnu nie wspominając o premierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:14, Budyn napisał:

Doda, kicz i na dodatek śpiewać nie umie!

Jesli Doda nie umie śpiewać to ja rezygnuję ze studiów. Wiesz, że Doda grała w Metrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:16, hans olo napisał:

> Doda, kicz i na dodatek śpiewać nie umie!
Jesli Doda nie umie śpiewać to ja rezygnuję ze studiów. Wiesz, że Doda grała w Metrze?

W metrze? tym warszawskim? Słyszałem jak śpiewała taka jedna, bo zbierała na operację strun głosowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:16, Araondoion napisał:

btw. a to do rocka, metalu, itp gdzie sa zywe instrumenty to sie kompa nie uzywa? :P

A o co Ci chodzi? Taki Therionowski "Vovin" był nagrywany z całym chórem i orkiestrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:17, Budyn napisał:

W metrze? tym warszawskim? Słyszałem jak śpiewała taka jedna, bo zbierała na operację strun
głosowych.

To nawet nie jest śmieszne. Jak nie wiesz jakie "Metro" miałem na myśli to sie nie odzywaj więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:16, Araondoion napisał:

btw. a to do rocka, metalu, itp gdzie sa zywe instrumenty to sie kompa nie uzywa? :P

No wiesz zalezy jaki zespol. Wiadomo ze sie teraz cyfrowo nagrywa a nie analogowo. Ale jak jest dobry zespol to nie czeba mu juz urozmaicac niczego dodajac efekty na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:18, hans olo napisał:

> W metrze? tym warszawskim? Słyszałem jak śpiewała taka jedna, bo zbierała na operację
strun
> głosowych.
To nawet nie jest śmieszne. Jak nie wiesz jakie "Metro" miałem na myśli to sie nie odzywaj
więcej.

Po prostu nie lubie. Nie mozna? Jak lubisz to sprawa twoja chociaż mógłbym Cię oskarżyć o bezguście. Metro znam kilka między innymi warszawskie i gazetkę codzienną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię muzyki ktora leci we wszystkich prawie radiach w Polsce, chlubnym wyjątkiem jest Radio PIN i Antyradio, reszta puszcza taki crap, że tylko przebierać w najgorszych zespołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:23, PsychoMan napisał:

Ja nie lubię muzyki ktora leci we wszystkich prawie radiach w Polsce, chlubnym wyjątkiem jest
Radio PIN i Antyradio, reszta puszcza taki crap, że tylko przebierać w najgorszych zespołach.


Ja jak chcę posłuchać dobraj muzyki, to fakt na radio raczej nie ma co liczyć. A Antyradio jest mocne:)

Największe nieporozumienia naszej sceny muzycznej to Mandaryna, Ich Troje, Piasek, takich sezonówek jak blog 27 nie liczę.

A tak btw. to zawsze mnie bawi (choć ich szanuję jako artystów, co nie znaczy że lubię) smęt Myslovitz. Jak znajomy szedł na koncert to spytałem, czy w programie na koniec jest przewidziane zbiorowe samobójstwo, bo ludzie już będą tak zdołowani, że stwiedzą, że nie ma innego wyjścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:31, gaax napisał:

A tak btw. to zawsze mnie bawi (choć ich szanuję jako artystów, co nie znaczy że lubię) smęt
Myslovitz. Jak znajomy szedł na koncert to spytałem, czy w programie na koniec jest przewidziane
zbiorowe samobójstwo, bo ludzie już będą tak zdołowani, że stwiedzą, że nie ma innego wyjścia
;)


Akurat Myslovitz całkiem mi się podoba, ale co do reszty to masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:39, PsychoMan napisał:

Akurat Myslovitz całkiem mi się podoba, ale co do reszty to masz rację.


Znaczy nie zrozum mnie źle, nie traktuję ich na równi z tym chłamem, ale nie przepadam za nimi.
Bawi mnie Artur śpiwający najczęściej o tym jak nam jest źle na tym śiwecie. A konkretnie to lubie drażnić kumpla, który ma ich wszystkie płyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:43, Krzaczek 1 napisał:

Tokio Hotel ( to takie wewnętrzne "pfe" :D:D)


Tokio Hotel to sezonowe nieporozuminie, wię nie ma się co nimi przejmować. Najgorsze są takie gwiazdki, które na dobre się zakorzenią na rynku jak jakaś Doda czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:51, gaax napisał:

> Tokio Hotel ( to takie wewnętrzne "pfe" :D:D)

Tokio Hotel to sezonowe nieporozuminie, wię nie ma się co nimi przejmować. Najgorsze są takie
gwiazdki, które na dobre się zakorzenią na rynku jak jakaś Doda czy coś...


ja również nie przepadam za Doda, ale ona ma chociaż głos, piękny głos. natomiast co do tematu to nie cierpie Tokio Hotel. Jak dla mnie to oni robią z siebie błaznow, jesli mozna ich nazwać "oni". Dla mnie to są jakiieś pedałki (bez obrazy), bo normalni męzczyzni (chłopacy) nie ubierali by się tak. No ale ja na to nic nie poradze. Zadziwia mnie tylko jedna rzecz. Mianowicie co ludzie w nich widzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować