Zaloguj się, aby obserwować  
szczesio

Najgorsze zespoły jakie slyszeliście\widzieliście

113 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 22:11, Dark Demon napisał:

1. Tokio Hotel
2. Tokio Hotel
3. Tokio Hotel
4. Tokio Hotel
...
1230. Tokio Hotel
...
123224847. Tokio Hotel itp.

Dziękuję. :D


No właśnie.Tokio Hotel chyba bije wszystkich na głowę pod wzgl. liczby głosów.Myślę,że faktycznie psuje on opinię o niemieckiej muzyce,a tym samym Rammsteinowi - kultowemu niemieckiemu zespołowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorsza jest Mandaryna !!!!
No i nie posłuchałbym na pewno tego co mają do zaprezentowania zespoły, których okładki wyglądają tak jak na tych co zamieszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsi są ci, którzy własnym nazwiskiem podpisują cudzy dorobek - weźmie taki stary kawałek, dorzuci jakiś elektroniczny stukot, zasmęci kastrackim głosem kilka idiotyzmów, zmieni tytuł i startuje jako "artysta"... Makabra...
Nie będę tu wymieniać tych "artystów" bo imię ich jest legion... Dodam tylko, że o ile ci budzą mój niesmak i politowanie, to drażnią mnie wykonawcy, którzy nie tworzą muzyki tylko ją produkują - czyli jakieś 90% chłamu wylewającego się z magicznego pudła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 100%, najgrsze jest to że tłumy ludzi uwielbiają te kawałki, nie więdząc że 10-15, a czasem i więcej lat wcześniej powstał o wiele lepszy oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:18, Marcin-91 napisał:

Zgadzam sie w 100%, najgrsze jest to że tłumy ludzi uwielbiają te kawałki, nie więdząc że 10-15,
a czasem i więcej lat wcześniej powstał o wiele lepszy oryginał.


Właśnie,te kawałki są bardzo wkurzające.Gdy słyszę taki kawałek śpiewany np. przez Britneykę,jakby to był utwór,a potem w radiu znacznie starszy oryginał (no i lepszy w sumie),to aż krew zalewa.No ale nie można się po tych wszystkich Spearsach,Aguillerach,itp. laskach spodziewać tekstów - arcydzieł o jakimś ZNACZENIU jak to jest w przypadku np.System Of A Down,Korn czy Rammstein (i nieważne,że niezbyt rozumię ich [Rammsteina]piosenki,TO jest naprawdę ważne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:05, gaax napisał:

> 1.OZON
> 2. Tokio Hotel
> 3.Doda
> 4.Mandaryna
> 5.Ivan i Delfin
> i jescze tego typu "zespoly"
> >
>

A nie macie wrażenia, że od tych "gwiazd" o wiele gorsi są Ci którzy ich słuchają? Rynek muzyczne
jest niezwykle elastyczny i gdyby nie było zapotrzebowania na taki zespoły to by się nie pojawiały.
Zwłaszcza, że te zespoły o których tu najczęściej mówimy są nastawino tylko na weilki zysk.
Tak więc chłopaczki z Tokio Hotel, zrobią wszystko co powie ich manager dla kasy. Oby nie poszli
w kierunku Tatu ;)



Pewnie juz to zRobili! ahahahhahah... oj.. czego to dla kasy w dzisiejeszych czasach nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tokio Hotel i Mandaryna mogą się pochwalić najlepszymi wynikami na mojej liście... do tej drugiej jako do osoby nic nie mam, ale to co pokazała w pamiętnym Sopocie nawet bije Tokio Hotel na wszystkich frontach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:26, Skywalker560 napisał:

Aguillerach


Z tego co wiem , to Aquillera tworzy teraz całkiem przyzwoitą muzykę, bo głos jako taki ma niezły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:49, Seldon napisał:

> Aguillerach

Z tego co wiem , to Aquillera tworzy teraz całkiem przyzwoitą muzykę, bo głos jako taki ma
niezły. :)


Może i głos ma niezły,i ładna jest,ale co z tego.Kiedyś podobał mi się jeden jej kawałek,teraz już nie,a nowych nie słyszałem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:52, Skywalker560 napisał:

Może i głos ma niezły,i ładna jest,ale co z tego.Kiedyś podobał mi się jeden jej kawałek,teraz
już nie,a nowych nie słyszałem:).


Toteż sugeruję auktualnić dane, bo choć sam jeszcze tego nie zweryfikowałem, to ponoć zaczęła ten głos wreszcie wykorzystywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tokio Hotel
2. Blog 27
3. Ivan i Delfin
4. Lordi
5. Nightwish

Te zespoły to poporstu żenada, kiedyś jesce jak Nightwish grał ciemny black gothic metal i "metalowcy" się tym jarali to było ok, teraz jak robią z tego papke a Lordi i piosenka hard rock haleluja coś tam to poprostu mega nieporozumienie. W cyrku takie coś można puszczac, klip tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespoły metalowe typu Cannibal Corps to porażka...Metal byłby świetny,gdyby wespół z ciężką muzyką był wokal typu Serj Tankian,Jon Davis czy wokalista Rammsteina (nie pamiętam,jak on się nazywa...na imię bodajże miał Christian,ale nie jestem pewien).A tak to mamy growle,darcie mordy i w ogóle...Nie wszystkie zespoły metalowe takie są,ale to tylko nieliczne (i chlubne) wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moja lista najgorszych zespołów na swiecie
1.Tokio Hotel
2.Blog 27
3.Mandaryna
4.Britney Spears
5.O-zone
Jak widac wychodzi na to ze tokio hotel to najgorszy zespół na swiecie ten zespół okrywa hanbą takie zespoły jak Queen ale jesli komus sie podoba tokio hotel to mnie to nie wadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawialiście się kiedyś jak to jest, że kogo się nie spyta to mówi,że Ich Troje to syf i nie ma nawet o czym rozmawiać, a płyty sprzedawali w rekordowej ilości egzemplarzy? Sam nie spotkałem tylko 1 osobę, która miała ich płytę i to jakąś starszą. Jak to możliwe? Chyba się ludzie boją przyznać;)
Ot,przewrotność:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować