Zaloguj się, aby obserwować  
Luke_Head_Shot

Gry z serii cultures

13 postów w tym temacie

A ktora to jest ''najnowsza''? Dwojke mozna spokojnie kupic na sklep.gram.pl - obecnie trwa aktualizacja, wiec bedziesz musial poczekac tych kilka godzin. Zawsze mozesz poszukac w innych sklepach interentowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja posiadam Cultures 2 i Wyprawa na Północ tej 3 cześci juz nie kupowałem bo nie mas sensu kupowania poraz trzeci to samo ;] jedynie bym sobie zagrał w 1 część Culturesa może ktoś wie czy można ją zakupić w polsce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie części gry z seri Cultures o ile to jest to(moge sie mylić)
Wyprawa na połnoc i Wrota Asgardu. Mam obydwie czesci z gazet jedna podajże z KŚGry a druga Cyber Mycha:)(dawno temu zbierałem CM).
Słyszałem Ze fajne, ale czy wogule oplaca sie to instalować i czy jest grywalna. Podobno obydwie sa do siebie bardzo podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 19:01, gorn63 napisał:

uważam że to przeciętna gierka no i trochę za łatwa,a i kichu ja pogram.

Cultures nie jest aż taj łatwą grą jak buduje się wioski to praktycznie musisz mieć na wszystko oko na żywność, produkcje surowców, na to czy ci ktoś zagraża lub może zaatakować obóz, tak łatwą grą to nie jest teraz aktualnie gram w wyprawę na północ no i trochę poprzednio grałem w część 2, a gra jest naprawdę wciągająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, trochę załatwa:) pamiętam jak byłem młodszy to grałem w dwójeczke i gra ma swój klimat, mi nie wydaję się żeby była załatwa tak jak napisał neo45 trzeba mieć oko na wszystko, i plan stawiania budynków mieć w głwowie, tak żeby wiedziec kiedy postawic jakie budynki. Ale ogólnie podobał mi się pomysł na przeróbkę materiałów np z kamieni, były inne kamienie a potem jeszcze inne i jeszcze inne tak samo z gliną potem dachówki, cegły itk, cóż gra stara ale warta uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 13:34, nightfaler napisał:

Ta, trochę załatwa:) pamiętam jak byłem młodszy to grałem w dwójeczke i gra ma swój klimat,
mi nie wydaję się żeby była załatwa tak jak napisał neo45 trzeba mieć oko na wszystko,
i plan stawiania budynków mieć w głwowie, tak żeby wiedziec kiedy postawic jakie budynki.
Ale ogólnie podobał mi się pomysł na przeróbkę materiałów np z kamieni, były inne kamienie
a potem jeszcze inne i jeszcze inne tak samo z gliną potem dachówki, cegły itk, cóż gra
stara ale warta uwagi

Racja ale jak gram to najgorszy problem jest taki,że jak nie ma w piekarni chleba to wiking który jest głodny a wielu takich jest to idzie do lasu na na żarcie chyba że dasz wszystkim mikstury nasycające ale to się nie opłaca lepiej je dawać żołnierzom a piekarni jak najwięcej budować gra taka stara a bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować