Zaloguj się, aby obserwować  
Szalony_Max

Falloutowe klimaty, czyli jak przeżyć w postnuklearnym świecie.

463 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2006 o 14:27, SHADOW-XIII napisał:

chyba najnowszą: 81.98


No i chyba znaleźliśmy już Twój problem. :) Generalnie najnowsze sterowniki nie współpracują dobrze z kartami z serii MX. Problem powinien zniknąć jeżeli zainstalujesz jakieś starsze sterowniki np. 6x.xx lub jeszcze wcześniejsze. Jeśli natomiast po tym nadal problem nie zniknie, to pozostanie już chyba tylko zgłoszenie problemu do pomocy technicznej CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 14:31, Sarafan_Knight napisał:

> chyba najnowszą: 81.98

No i chyba znaleźliśmy już Twój problem. :) Generalnie najnowsze sterowniki nie współpracują
dobrze z kartami z serii MX. Problem powinien zniknąć jeżeli zainstalujesz jakieś starsze sterowniki
np. 6x.xx lub jeszcze wcześniejsze. Jeśli natomiast po tym nadal problem nie zniknie, to pozostanie
już chyba tylko zgłoszenie problemu do pomocy technicznej CDP...


juz wiem czyja wina, przejrzałem log zużycia procesora i to wina winampa była .... dziwne, ale wystarczyło wyłączyć i działa normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wam ja mam takie jedno pytanko odnośnie Fallout''a 2. Otóż czy zdarzyło sie wam po przekroczonym/przegranym czasie w grze (rok/lata), nie wiem dokładnie ale sporo z 10 czy więcej że sprzedawcy we wszystkich sklepach, we wszystkich miastach przestają mieć dopływy towaru ?? Czy to jest normalne ? Czy jakiś błąd czy niedopracowanie gry jednak, bo pamiętam że zawsze po dłuższym czasie tak mi sie działo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:16, ArtuRPGpl napisał:

ja mam fallouta i fallouta tactis ale usunolem bo mam duzo gier i musze je przejsc :)


A kogo to obchodzi?

-> Green Phoenix

Nie. Nie zdarzyło mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:18, Pan_Sza napisał:

> ja mam fallouta i fallouta tactis ale usunolem bo mam duzo gier i musze je przejsc :)


A kogo to obchodzi?

-> Green Phoenix

Nie. Nie zdarzyło mi się.


niewiem ale co mowic se nie wolno jesli nie to zabron mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:22, ArtuRPGpl napisał:

niewiem ale co mowic se nie wolno jesli nie to zabron mi


Mam prośbę, pisząc do mnie postaraj się:
1. pisać w jednym języku
2. bez szyku wielokrotnie przestawnego
3. na temat
4. o czymś

PS. moderator@gram.pl jeśli sprawiłem Ci na święta "ogólną nieprzyjemność korzystania ze strony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:28, AgayKhan napisał:


> niewiem ale co mowic se nie wolno jesli nie to zabron mi
A kogo obchodzi twoje zdanie?


a kogo obchodzi twoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 21:32, ArtuRPGpl napisał:

a kogo obchodzi twoje zdanie?

Mógłbyś napisać coś bardziej oryginalnego, nie powtarzać mój post.
Spamuj dalej. Ale beze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa tematu wskazuje, zę jest on o grach postapokalistycznych (więc nie tylko o Fallout (chyba)), tak więc mam pytanie związane z tematem. Do Clicka dołączono grę "Metal Heart: Bunt Replikantów", ale gdzieś wyczytałem, że to crap. Warto instalować tę gierkę (pismo kupiłem dla Breakquesta)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan_Sza, bardziej beznadziejnego argumentu nie mogłes napisać? Artur, na przyszłość troszke dokładniej napisz, co myślisz o falloucie i jak ci się w to grało, Agaykhan to ty rozpoczołeś ten spam (na współke z Panem_ Sza) więc na twoim miejscu był się od niego odczepił. Co do Fallouta 3 to powtarzam to co mówiłem dawno temu, nie wiadomo o tej grze nic, nie znamy żadnych screenów, to skad możecie wiedzieć że nie będize miał już falloutowego klimatu, nie bawcie się w proroków bo to jest poprostu głupie. Teraz zaczołem myślec czy nie przejśc sobie Fallouta znowu tym razem jako dyplomata (dużo retoryki, leczenia itp.) mając jako bojówke tylko drużynę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:43, DragonLord napisał:

Nazwa tematu wskazuje, zę jest on o grach postapokalistycznych (więc nie tylko o Fallout (chyba)),
tak więc mam pytanie związane z tematem. Do Clicka dołączono grę "Metal Heart: Bunt Replikantów",
ale gdzieś wyczytałem, że to crap. Warto instalować tę gierkę (pismo kupiłem dla Breakquesta)?


Ja zainstalowałem i zapowiada się ciekawie...a czy instalacja gry to taki problem ??? jak tobie się nie spodoba to ją odinstalujesz :-) ( jezeli chesz obejrzeć intro - co jest oczywiste - to kliknij w menu głównym na "intro" jak klikniesz aby rozpoczac grę to zacznie się bez intra )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 00:16, PharauhnMizzrym napisał:

Teraz zaczołem myślec czy nie przejśc sobie Fallouta znowu tym
razem jako dyplomata (dużo retoryki, leczenia itp.) mając jako bojówke tylko drużynę ;]

Co do spamera, nie będę komentował,
Zagraj sobie debilem, inteligencja poniżej 3, bardzo ciekawie.
A dyplomatą gra się nieźle.
Co do F3, to jestem optymistą, Mi tam nawet Fallout jako FPP się spodoba, wszak drużyna jest i tak samodzielna, tylko tur szkoda. Najważniejsza jest fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 01:32, AgayKhan napisał:

Co do F3, to jestem optymistą, Mi tam nawet Fallout jako FPP się spodoba, wszak drużyna jest
i tak samodzielna, tylko tur szkoda. Najważniejsza jest fabuła.

Fabuła i interakcja z postaciami :-] Swoją drogą przyszła mi do głowy taka myśl, co by było gdyby zrobić turowe FPP. No np jak idziesz do przodu do ci sie zmniejsza pasek punktów akcji, gdy strzelasz, kucasz, przeładowujesz to samo, aż pasek sie wyczerpie, albo klikniesz Koniec Tury. Wiem wiem troche naciągane, ale ciekawe jakby taki nowatorski system walki wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 01:37, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą przyszła mi do głowy taka myśl, co by było
gdyby zrobić turowe FPP. No np jak idziesz do przodu do ci sie zmniejsza pasek punktów akcji,
gdy strzelasz, kucasz, przeładowujesz to samo, aż pasek sie wyczerpie, albo klikniesz Koniec
Tury. Wiem wiem troche naciągane, ale ciekawe jakby taki nowatorski system walki wyglądał.

Wizardy 8. Grasz drużyną, 6-cioosobową. Tura długa, że aż mdliło. Na szczęście była opcja włączenia automatycznej walki. Ale jakby lepiej to rozwiązać, to kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 01:40, AgayKhan napisał:

Wizardy 8. Grasz drużyną, 6-cioosobową. Tura długa, że aż mdliło. Na szczęście była opcja włączenia
automatycznej walki. Ale jakby lepiej to rozwiązać, to kto wie?

Racja racja całkiem mi się zapomniało że w niej było coś takiego, jakby każda postać miała swój osobny czas turowy, a nie że postacie są zbite w jedną hmm grupko/postać to by było całkiem ciekawe, po prostu przenieść system turowy Fallouta w gre FPS ciekawie by było :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 01:44, Hubi Koshi napisał:

to by było całkiem
ciekawe, po prostu przenieść system turowy Fallouta w gre FPS ciekawie by było :-]

Zaraz nas tu obrzucą gromami świętego oburzenia, aj, aj ... już się boje, nie będę bluźnił, tylko rzut izometryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:32, ArtuRPGpl napisał:

>
> > niewiem ale co mowic se nie wolno jesli nie to zabron mi
> A kogo obchodzi twoje zdanie?

a kogo obchodzi twoje zdanie?


Przepraszam że się wtrącam, ale drogi przyjacielu oni mają racje - często się zdarza iż nikt nie potrafi zrozumieć
Twoich myśli zawartych w poście, ba... wydaje mi się iż ty nie potrafisz później ich odczytać. Postaraj się bardziej
popracować nad swoją mową.

No i panowie nie spammujcie tego jakże pięknego tematu postami w stylu "kogo to obchodz?"

Dobra koniec nie przyjemnych spraw teraz czas na przyjemniejsze sprawy - Fallout 1 to gra która mnie do reszty
zaskoczyła, nigdy nie wiedziałem że może mnie wciągnąć tak do reszty jakiś RPG - męczyłem Diablo 2, Baldura,
Arcanum... Ale nigdy nie ruszyłem się za Fallouta - jeden z powodów był system walki, turowe rozgrywki nigdy
mnie nie podniecały, no może prócz Discaples''a II. A tutaj proszę tak jak mnie BG nie wciągnął tak Fallout
pochłonął do reszty, jednak wolałbym takiego fallouta w klimatach średniowiecznych - czyli bohaterowie zakuci w
zbrojach + klimat stworzony przez studio InterPlay. :)


No ale nie można mieć wszystkiego więc ja już sobie nie zawracam głowy pisaniem tutaj i uciekam zwiedzić do
końca miasto HUB :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 09:21, s2nto napisał:

> >


Ja tam niewiem, ja moze i bym gral w fallouta, albo i bende grał ale to kiedys teeraz chce baldury poprzechodzic i icewindy no i kilka nowosci z extra klasyki pozatym jeszcze morrowinda i herosa 5 jak wyjdzie oblivona i gothica 3 a potym wszystkim tak za jakise 3 latka jak nic fajnego nie wyjdzie to se pogram w fallouta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować