Zaloguj się, aby obserwować  
Szalony_Max

Falloutowe klimaty, czyli jak przeżyć w postnuklearnym świecie.

463 postów w tym temacie

>.a czy instalacja gry to taki problem ???

No, u mnie trochę z tym problemu jest - mam zapchany cały dysk, więc muszę selektywnie wybierać gierki (mam ich sporo z czasopism).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 14:19, DragonLord napisał:

>.a czy instalacja gry to taki problem ???

No, u mnie trochę z tym problemu jest - mam zapchany cały dysk, więc muszę selektywnie wybierać
gierki (mam ich sporo z czasopism).



rozumiem...a czym zapchałeś aż tak dysk???...ja gierki zawsze instaluje na partycji D/ zrobiłem tam sobie folder GRY...,a żeby nie zapychać dysku zbędnymi rzeczami zgrywam je sobie na płytki...a gierek też mam bardzo dużo ok 400 powinno chyba być - większość z czasopism ale też wydania sklepowe...aktualnie gram w 4 gierki
( Gothic, Metalheart, Earth 2160,Divine Divinity ) dopiero jak skończe przynajmniej jedną z nich zainstaluję kolejną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 17:27, Jack Bauer napisał:

mam pytanko, chce sobie kupić cały zestaw falloutów i zastanawiam sie czy kupować też fallout
tactits ?


Jak wszystkie to wszystkie. Tactics jest inną grą niż F1 i F2, ale wartą w nią mimo wszystko zagrać. Kiedyś grało w nią sporo osób po sieci (naprawde przednia zabawa) teraz scera jest prawie martwa :(
I choć Tactic jest daleko od F2 to zaryzykuje stwierdzenie, że jest w nim więcej Fallouta niż Falloucie 3:|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2006 o 18:08, Rzezim napisał:

I choć Tactic jest daleko od F2 to zaryzykuje stwierdzenie, że jest w nim więcej Fallouta niż
Falloucie 3:|.

Coś mi się zdaje, iż po premierze F3 ochrzcimy ja 4, bo stwierdzimy wszyscy, iż FT jest bardziej rasowym cRPG-iem niż F3. Mam nadzieję, iż moje czarnowidztwo będzie tylko czarnowidztwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mowa o FT. Czy ktos zna sie na modzie do niego Awaken? Kupilem Sage Fallouta i byl tam doalczony ten mod w wersji 1.35 Niestety proba uruchomienia gry=error. Skoro to CDP dogral to chyba testowal wiec skad ten blad? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 16:39, Lailonn napisał:

Jak juz mowa o FT. Czy ktos zna sie na modzie do niego Awaken? Kupilem Sage Fallouta i byl
tam doalczony ten mod w wersji 1.35 Niestety proba uruchomienia gry=error. Skoro to CDP dogral
to chyba testowal wiec skad ten blad? :/


Dobrze by było gdybyś podał jakieś dokładniejsze informacje tzn. jaki konkretnie błąd się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany. Instalacja stwrozyla 2 skroty na pulpicie i w menu start. Ten z pulpitu zawieral bledne ustawienia "+awaken" bodajze zamiast "path awaken" czy jakos tak. Wiec wszystko chodzi ok juz :} Ciekawe co zmieninoo w wersjach 1.32->1.35 bo na stronie tego moda najnwosza wersja jest 1.32 i nigdzie nie znalazlem informacji o 1.35. Chyba, ze na potrzeby sagi fallout dokonano jakis ulepszen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey, mam pytanko - po latach wrocilem do f2 i co sie zmienilo... no zmienil sie sprzet i teraz pedze na piechte przez pustynie szybciej niz kiedys samochodem /p133 16mb ram good old times :)/ problem jest taki, ze NIKT MNIE NIE ATAKUJE przez to, mozna jakos procka spowolnic czy cos, mam namysli czyms go obciazyc tak, zeby mi sie lokacje ladowaly w rozsadnym czasie. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem wygląda tak - po kilku minutach gry niemal wszystkie kolory się psują :( radskorpiony wyglądają jak flaga USA, licznik HP jest całkowicie nieczytelny :( Narazie nie pomogła ani ponowna instalacja, ani ustawienie kolorów w systemie na 16 bit, ani tryb zgodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 20:05, sig. napisał:

hm dziwne u mnie wersja z nex działa jak trzeba. masz najnowszego patcha?


mam patcha 1.02 i jeszcze 1.05 zainstalowalem (nieoficjalnego ale bez niego rowniez tak chodzi) wersje mam z cda jak kiedys dawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie dotyczące Fallout1 . Co jest potrzebne żeby kradzież się udała ??
Wiem że zręczność i umiejętność kradzież , ale zręczności mam 10 kradzieży 112% ,a i tak za pierwszym razem potrafią mnie przyłapać może coś jescze jest potrzebne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że uważam się za miłośnika cRPG, ostatnio (wreszcie) ukończyłem Fallouta i wykańczam część drugą. Muszę przyznać, że obie te gry są po prostu genialne i pozycja Tormenta w moim prywatnym rankingu raczej przegrywa z Chmurą Radioaktywnego Pyłu.

Dlatego też od niedawna zacząłem czytać wszystko, co się da o Fallout 3. Widziałem Van Burena i wydaje mi się, że to to, co zachwyciłoby wszystkich fallouciarzy (raczej ładna (ale dla mnie, a że mi nawet grafika F1 i F2 się podoba, więc może mój kiepski gust nie jest dobrym wyznacznykiem) 3D izometryczna fabuła, interface etc - wszystko bardzo mocno nawiązujące do klasyków Fallout). A tutaj - Interplay i Van Buren upada,a prawa ma Bethesda...

Prawdę mówiąc, jestem w tym przypadku nastawiony bardzo pesymistycznie. Ogrmone wymagania(engine Obliviona), naszpicowana nikomu niepotrzebnymi detalami grafa(i znowu engine TES IV), widok TPP/FPS (aaarrghhh :(. Najgorsza chyba. Jak dla mnie to zabija część klimatu F...), zerwanie z turami(i znowu: aargh... po grach ostatnich w F1 & F2 wydaje mi się, że ten system jest naprawdę świetny dla cRPG), i niepokojące plotki - o uproszczeniu fabuły(gra na PC i konsole...) - ja się tutaj boję. Ech... Dlaczego, dlaczego nikt nie wyda biednego Burena, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to jednak będzie Fallout 3? Ja nie wiedział... Hmm, chyba fajnie będzie jeszcze raz zanurzyć się w postnuklearny świat Fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 20:51, dRaiser napisał:

się tutaj boję. Ech... Dlaczego, dlaczego nikt nie wyda biednego Burena, ech...

bo nikt nie ma do niego praw? wszystko było mocno nieoficialne wiec go niestety razem ze światem nie sprzedali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 22:08, sig. napisał:

> się tutaj boję. Ech... Dlaczego, dlaczego nikt nie wyda biednego Burena, ech...
bo nikt nie ma do niego praw? wszystko było mocno nieoficialne wiec go niestety razem ze światem
nie sprzedali.


Jakby bardzo się postarali, to by sprzedali. Widać, że ktoś nie poczuł wielkiej kasy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 20:26, Arxel napisał:

Jakby bardzo się postarali, to by sprzedali. Widać, że ktoś nie poczuł wielkiej kasy... :/

ależ poczuł i dlatego zamiast ambitnej gry (takowe sie w dzisiejszych czasach marnie sprzedają, pewnie by tyko co co pamiętają poprzednie częsci kupili) będzie postapokaliptic obivon (wątpie żeby z poprzednikami łączyło go coś poza światem i tytułem, ale za to powinna być sprzedaż, bo sie jankesi będą mogli chwalić że w następce kultowej gry grali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 21:07, sig. napisał:

bo sie jankesi będą mogli chwalić że w następce kultowej gry grali)

Jak się świat zmienia. I ci sami Jankesi 1 i 2 stworzyli. A F3? Ma być s.p.e.ci.a.l. uproszczony, umiejętności też np. broń palna jeden wskaźnik, itp. Coś mi się wydaje, że szykują grę dla nieletnich i konsole. Walną może dużo seksu i przemocy, machną nalepke: od 18 lat. Ale gra będzie tylko zręcznościówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakładam że o walce w turach nawet nie ma nawet co marzyć(ale może przynajmiej namiaste w postaci aktywnej pauzy aktywowanej automatycznie przy zdefiniowanych zdarzeniach dorobią). co zaś sie tyczy speciala, to przydała by sie pewna zmiania. a mianowicie zamiast puntków automatyczny rozwój tego, czego używasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować