Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Medieval II: Total War

64 postów w tym temacie

Lucas the Great

Uznaliśmy, że już najwyższa pora podzielić się z Wami naszą wiedzą na temat gry, na którą czekamy z niecierpliwością - drugiej odsłony Medieval: Total War. Istnieje spore ryzyko, że wydajność redakcji gram.pl drastycznie spadnie, gdy nadejdzie dzień premiery. Dlaczego? Przeczytajcie i zobaczcie...

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedź Medieval II: Total War" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z informacji wstępnych wynika jednak że sknoca grę na całego. Jedynie czym zaimponują to grafiką w czasie bitew :[
Wstrzymam się jednak z decyzja zakupu aż ujże demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Total War uchodzą za jedną z najlepszuch strategi a teraz pod skrzydłami CDP bedzie sie wreszcie można cieszyć ładnym i dobrze zrobionym wydaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:38, farin napisał:

Z informacji wstępnych wynika jednak że sknoca grę na całego. Jedynie czym zaimponują to grafiką
w czasie bitew :[
Wstrzymam się jednak z decyzja zakupu aż ujże demo.


Skąd taki pesymizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybuchła wrzawa na jednym z anglojęzycznych forum. Ktoś po analizie screnów ktoś stwierdził, że jedna tura będzie trwała 2 lata. Czyli nasza armia będzie oblegała zamek nawet 20 lat i w tym czasie może nawet zmienią się władcy naszego państwa, nie będzie się można przywiązywać do dobrych generałów tak jak w TW Rome bo wiadomo kilka, kilkanaście tur i umiera ze starości. Podróż do krańców naszego imperium będzie trwała całe życie generała czy króla:). Słyszałem dawniej że rok ma mieć 4 tury i tak by było najlepiej od biedy tak jak w Rome TW a niedopuszczalne jest dla mnie jeden rok jedna tura jak w starym medievalu a co dopiero 1 tura 2 lata. Jeśli to się potwierdzi to ja wycofam moją już zamówioną kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a szczególnie historyczna... najlepsze są słonioczołgi (słoń z armatą na wieżyczce - serio ) że nie wspomne o herbie polski z czerwoną pogonią na białym tle... podobniesz podział na prowincje też jakiś nie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Obaj jestescie nie doinformowani i glupoty piszecie. Po piersze jak to nazwales "slonioczolgi" sa jednostka historyczna i zeczywiscie byly uzywane w bitwach. Po drugie Polska flaga zostala zmieniona i teraz mamy białego orla z korona na czerwonym tle. Po trzecie w M2TW nie bedzie pokazywana najprawdopodobniej data a jedynie ktora to tura, ktorych bedzie 225 i nie bedzie tak ze jakis general czy wladca bedzie zyl 200lat a 50tur (jak bedzie mial szczescie) to samo sie tyczy oblezen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:38, farin napisał:

Z informacji wstępnych wynika jednak że sknoca grę na całego. Jedynie czym zaimponują to grafiką
w czasie bitew :[
Wstrzymam się jednak z decyzja zakupu aż ujże demo.


ja tak samo... najpierw demo Medievala2 oraz Warhammera:Mark of Chaos...
a pozniej zdecyduje komu wpadna moje ciezko zarobione pieniazki ;) WHMoC na razie prowadzi, klimat fantasy bardziej mi lezy niz historia - poza tym, znam troche swiat WH z MUDa Arkadia - chociaz, zanim dowiedzialem sie o WHMoC strasznie napalony bylem na Medievala2 - ale dlugie oczekiwanie studzi entuzjazm - i teraz mozna sobie spokojnie, racjonalnie podejsc do sprawunków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...nie bedę ukrywać, że po tym artykule jak narazie wstrzymam się z zakupem tej gry. I mam nadzieję, że te wszystkie minusy jakie tu usłyszałem, to albo nie potwierdzone plotki, albo chwilowa głupota producentów (np. niemożność grania od początku niektórymi monarchiami [sic!]) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony wieksze mozliosci zabawy dyplomatycznej i gierki z frakcjacmiz drugiej zdecydowanie mniej tur niz w mtw. do tego ten beznadzijeny interfejs na mapie strategicznej i podczas bitew. ikony budynkow i jednostek sa zwalone na maksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 09:13, Komandor napisał:

Eee...nie bedę ukrywać, że po tym artykule jak narazie wstrzymam się z zakupem tej gry. I mam
nadzieję, że te wszystkie minusy jakie tu usłyszałem, to albo nie potwierdzone plotki, albo
chwilowa głupota producentów (np. niemożność grania od początku niektórymi monarchiami [sic!])
:)


Znając CA to wszystkie monarchie da radę odblokować w okolo 2 minuty. W Rome też teoretycznie początkowo były dostępne tylko rzymskie rody, a faktycznie dało radę grać każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować