Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows Vista RC1 znów dostępny!

38 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2006 o 21:52, shinian napisał:

Ale opłaca się wogóle to ściągać?:P


Przeciętnemu userowi, który pyka w gierki i ogląda WWW? Nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz z Bety działa z RC1, sprawdziłem osobiście, poprawiono kompatybilność (działa MirandaIM, Rivchat np.), podniesiono wydajnośc (nie szarpie już tak bardzo dyskiem co chwile), system obsługuje większa ilośc sprzętu (Beta nie wykrywała mojego GF 7300GT), jedyne co zauważyłem to brak obsługi mojej karty DVB-Sat i Audigy2, do tej drugiej stery z Soundblaster.com ściągłem (lol, creative dał triala na te stery działaja przez miesiąc tylko). Do sprawdzenia - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:45, PirO 17 napisał:

Biorąc po uwagę ile mam nerwów z xp,to vista by mogła zabić :]


polecam kupować dobry sprzęt, a potem oceniać system. Większość problemów z XP ma swoje źródła w sprzęcie. Na czterech laptopach i jednym składaku złożonym z dobrych, sprawdzonych podzespołów bluuscreen''y widziałem od święta, a sprzęt wykorzystuje po 14 godzin na dobę. Tak samo w pracy, gdzie większość komputerów to jest sprzęt firmowy, xp jest bardzo stabilne.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bluescreen na XP? Taa, widziałem 3 razy w ciągu 5 lat, za każdym razem był to błąd stop i jeśli system po tym odżywał, to działał tak jakby charta bez nogi puścić na wyścig. Lubię XP, ale niech mi ktoś powie, dlaczego mi się spaliła płyta główna podczas instalacji SP2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:57, Xtremexx napisał:

Ja mam XP pirata to wole dac sobie spokuj :P Poczekam na wydanie Visty i następny piracik :)

Zapewne poczekasz na innym forum. Ban.
Zawsze warto wcześniej przeczytać regulamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek tu napiszecie na temat VIsty to bedzie już teraz bulszit :] mam ją na dwu jednostkach jedna to AMD1600 A druga to Intel 2.8 GHz na obu śmiga jak złoto(pomimo odpalonego AERO)...mimo że to RC1. A ci co krytykują Viste..niech spadają :)
Owszem sam się na nią swego czasu krzywiłem ....ale dla próby zinstalowałem...jest fajnie jak na RC1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 12:20, Misio-m napisał:

Bluescreen na XP? Taa, widziałem 3 razy w ciągu 5 lat, za każdym razem był to błąd stop i jeśli
system po tym odżywał, to działał tak jakby charta bez nogi puścić na wyścig. Lubię XP, ale
niech mi ktoś powie, dlaczego mi się spaliła płyta główna podczas instalacji SP2?


Akurat to sprzet sie pali nei rpzez soft ,a przez uzytkownikow i rpzez kiepskiej jakosci i firm noname bebechy :D:D:D. Ewentualnie rpzez pakowanie mocarnego sprzetu ktory jest zasilany rpzez klepany recznie chinski zasilacz za 30 zl :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 10:03, Arqadius napisał:

> Biorąc po uwagę ile mam nerwów z xp,to vista by mogła zabić :]

polecam kupować dobry sprzęt, a potem oceniać system. Większość problemów z XP ma swoje źródła
w sprzęcie. Na czterech laptopach i jednym składaku złożonym z dobrych, sprawdzonych podzespołów
bluuscreen''y widziałem od święta, a sprzęt wykorzystuje po 14 godzin na dobę. Tak samo w pracy,
gdzie większość komputerów to jest sprzęt firmowy, xp jest bardzo stabilne.

Pozdrawiam


Ja mam na prawdę porządny sprzęt ;)
Mnie denerwuje:
a) ile trza się mordować przy rejestracji
b) ile trza się mordować by coś poprawić
c) windows potrafi sam się "zepsuć"
d) zdarzało mi się tak że komputer nie chce działać, ale następnego dnia jest już ok (nic nie robiąc)
e) no i fakt że z połączeniem komp - telefon w windowsie się niesamowicie morduje, szukam sterowników, a i tak są problemy. Ubuntu se poradziło bez najmniejszych problemów samo...
f) bluuscreenów nie widziałem praktycznie na xp. Inna sprawa że zdarzało mu się naprawdę długo myśleć przed zrobieniem wydawałoby się prostej i podstawowej rzeczy, jak np. uruchomienie startu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 19:43, BiShopKF napisał:

Ja na XP NIGDY nie widziałem bluescreen''a, a używam tego systemu prawie od jego polskiej premiery
- zawsze byłem zadowolony :)))


Zadzam się z tobą, dla mnie to jak narazie to najlepszy system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram "przedmówców" - XP to dobry system :) Najwięcej problemów mają z nim użytkownicy piratów i ci "wyjątkowo" uzdolnieni. A Vista... - już mi sie ściąga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 13:40, VuLgAtUs napisał:

A mi się pojwiło że już jest wystarczająco dużo użytkownikówi klucza nie dostałem. No chyba,
że klucze od bety działają na rc1


Pare postow wyzej dominoxx pisal ze dziala bo sam sprawdzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować