Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Serious Sam 2 - Temat Ogólny

29 postów w tym temacie

Dzisiaj brat do domu przyniósł Serious Sama 2 (jego kumpel dostał do kart graficznej i nam ją dał) i gra nawet mi się spodobała, w sam raz na odreagowanie po szkole, Grafika estetyczna i ładna grywalność też niczego sobie. Powiedzonka Sama bardzi fajne spodobało mi się "Two guns for funs" czy jakoś tak (jak się pomyliłem to mnie poprawcie). Zapraszam do temetu o tej grze, piszcie swoje przemyślenie itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam sprzeczne odczucia co do 2 potwory jakieś takie za bardzo kolorowe tak samo grafa jedynie mnie przekonują serious sam1 i drugie starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 21:56, PAPISHON napisał:

Ja w poprzednie częsci nie grałem. Uważam że kolorowa grafika to jest ironia i pasuje mi do
tej gierki.


no to proponuje zagrać:) i wtedy będziesz mógł porównać co ci się bardziej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem śa któreś dwie częsci Seriousa Sama oprócz dwójki w Koleckji klasyki. I są fajne. A pozatym drugą czesć Seriousa jest tylko dodawana do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Serious Sama 2 widziałem w sklepie, ale ja mam wersje po karcie grafczinej, kumpel mojego brata kupował kartę graficzną i dostał SS2 i nam ją podarował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem Seriousa 2 - Przyznam że gra się fajnie - niezły klimat (humor !), sieczka na maksa - do odreagowania po ciężkim dniu pracy - Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem 5 rodziałów :)
Walka ze smokiem Cecilem super - :)
Humor 200% - pełen relaks i rozwałka na maksa....
Przyjemna strzelanina - zostały mi 2 rozdziały
Gra(ł) ktoś w to jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 10:36, OdO-pl napisał:

powiem tak: 2 seriorusa jest fajniejsza od jedynki ale ostatni boss w 2 jest banalny do pokonania
i nie tak durzy jak w 1 ;]

Jak pokonać tego ostatniego BOSSA ?
Właśnie do niego doszedłem - wileka piramida wywysła floty statków kamikadze - jej wrażliwy punkt to diamentowe "serce" ale jak go pokonać skoro 1-2 serie statków niszczą mnie na amen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK - Przeszedłem :)
Faktycznie Mental nie był taki ciężki ;)
Fajne zabawne przerywniki (w tym ostatni).
POLECAM - super rozrywka na ciężki dzień po pracy/szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to rzez doslownie ja gralem w serious sama 1 ale byla lipna grafa troszeczq a w 2 z tego co czytałem grafa fajna :) i te bronie czego oni niewymysla XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem kupiłem GeForce 7300 GT i do tej karty buła dołączona gra Serious Sam 2 na ycie jest kod
12dd1-sesam2-10r ale kod nie działa bo kod powinienen być ????-????-????-???? a pozatym tam gdzie wpisuje się kod nie mogę pisac niektórych literek Np literki s
Czy ktoś mugł by mi podać ten kod instalacyjny
prosze o szybkom odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 19:35, GNIEW INOSA napisał:

Mam problem kupiłem GeForce 7300 GT i do tej karty buła dołączona gra Serious Sam 2 na ycie
jest kod
12dd1-sesam2-10r ale kod nie działa bo kod powinienen być ????-????-????-???? a pozatym tam
gdzie wpisuje się kod nie mogę pisac niektórych literek Np literki s
Czy ktoś mugł by mi podać ten kod instalacyjny
prosze o szybkom odpowiedz

o to raczej jest niemożliwe. może masz piracką wersję a kolega od którgo to przegrałeś wyjechał do stanów zjednoczonych i nie zostawił ci cd-keya.więc podanie tu kodu seryjnego raczej było by piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gierka całkiem fajna grafika też niczego sobie ale denerwuje mnie to że w pewnym momencie gry wyskakuje na mnie 200 przeciwników i trzeba ich wszystkich zabić zanim oni zabija ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra pod względem grafiki przedstawia się bardzo dobrze, tyle tylko że jest ona baaardzo liniowa. Cały czas łazisz i rozpi.... co pod lufe podejdzie.No, ale to tylko moje odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chce sobie zagrać w Serious Sam 2 przez internet, czy trzeba instalować i się zerejestrować w programach Xfire i GamespyArcade. Nie zainstalowałem tych programów i nie mogę grać czy muszę je instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować