Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Serious Sam 2 - Temat Ogólny

29 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2007 o 13:24, sinir napisał:

o to raczej jest niemożliwe. może masz piracką wersję a kolega od którgo to przegrałeś wyjechał
do stanów zjednoczonych i nie zostawił ci cd-keya.więc podanie tu kodu seryjnego raczej było
by piractwem.


Taa? To naucz się czytać ze zrozumieniem.
Szkoda słów, przecież napisał wyraźnie, że kupił GeForce 7300GT i dostał Seriousa Sama 2 gratis, co jest oczywiste, sam nie raz widziałem tę promocję właśnie przy serii 7300, więc Twój komentarz jest zbędny i bezsensowny.

Gniew Inosa - nie podawaj raczej żadnych tego typu numerów jak ten, który podałeś właśni przed chwilą, bo one mogą czemuś służyć i niepowołane osoby mogą go sobie wykorzystać. Spróbuj poobracać dookoła pudełko z grą, albo sprawdzić jakąś instrukcję, która do karty została dołączona, może tam coś będzie. Ewentualnie napisz do sprzedawcy u którego kupiłeś kartę z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 20:55, Kromster napisał:

gierka całkiem fajna grafika też niczego sobie ale denerwuje mnie to że w pewnym momencie
gry wyskakuje na mnie 200 przeciwników i trzeba ich wszystkich zabić zanim oni zabija ciebie


Hej, przecież właśnie na tym polega urok tej gry - na szybkiej, brutalnej, widowiskowej i całkowicie bezmózgiej sieczce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2007 o 19:01, Choinix napisał:

Taa? To naucz się czytać ze zrozumieniem.
Szkoda słów, przecież napisał wyraźnie, że kupił GeForce 7300GT i dostał Seriousa Sama 2 gratis,
co jest oczywiste, sam nie raz widziałem tę promocję właśnie przy serii 7300, więc Twój komentarz
jest zbędny i bezsensowny.


Tak samo mogę powiedzieć:
"Proszę o kod seryjny do (na przykład) call of juarez. Kupiłem sobie geforce 7900gs, a kodu seryjnego nigdzie nie ma". Mógłbym to spokojnie powiedzieć, chociaż nie mam geforce 7900gs. A takich rzeczy jak cd-key NIE MOŻNA umieszczać na stronie z oczywistych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 16:18, sinir napisał:

Tak samo mogę powiedzieć:
"Proszę o kod seryjny do (na przykład) call of juarez. Kupiłem sobie geforce 7900gs, a kodu
seryjnego nigdzie nie ma". Mógłbym to spokojnie powiedzieć, chociaż nie mam geforce 7900gs.
A takich rzeczy jak cd-key NIE MOŻNA umieszczać na stronie z oczywistych powodów.


Oczywiście, ale wystarczyło poinformować o tym fakcie gracza i napisać mu do kogo ma się zwrócić, a nie osądzać go o kradzież! Bo kradzież jest hańbą dla człowieka. Jeżeli ktoś kogoś osądza bezpodstawnie [nawet nie wyciągając tego z tekstu! Nic o pirackiej wersji nie napisał!] o kradzież, to coś jest chyba nie tak?
Tylko to miałem na myśli, nie wnikam o to co dany użytkownik posiada naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 23:36, tosz napisał:

czy Serious Sam HD: Drugie Starcie chodzi na Windows7 ?

Tak, potwierdzam że działa, grałem we Free Weekend na stimie na tym właśnie systemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować