Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall World Preview Event – kolejne informacje!

53 postów w tym temacie

Z chęcią wezmę udział w evencie, mimo iż odłożyłem GW jakiś czas temu na rzecz WoWa (:P). AN prowadzi dosyć agresywną kampanię konkurencyjną...Szkoda tylko, że nowe klasy są nieco przesadzone...Czyżby brak pomysłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FortySix---->cyt."Od 3 miesięcy nie grałem w Guild Warsa dłużej niż pół godziny" --no to żeczywiście masz pojęcie o tej grze i prosze cię zachowaj dla siebie swoje komentarze.
Rozumiem że to kwesta gustu a nad tym się nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rafels7 ----> no to żeczywiście masz pojęcie o tej grze i prosze cię zachowaj dla siebie swoje komentarze.
Rozumiem że to kwesta gustu a nad tym się nie dyskutuje

Widać że zagorzali fani GW są nie tylko chamscy ale mają też problemy z ortografią i rozumieniem tekstu. Owszem, mam pojęcie o grze gdyż grałem w nią jeszcze zanim CD Projekt oficjalnie wydał ją w Polsce, mam nabite około 800 godzin i odblokowane praktycznie wszystkie skille, co nie zmienia faktu że uważam Guild Wars za grę "jednokrotnego użytku" która poza dobrym trybem PvP nie jest w stanie zainteresować nikogo kto kiedykolwiek grał w prawdziwe MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo gw to nie jest prawdziwe mmorpg dlatego pisalem aby tych gier nie porownywac. GW jest duzo bardziej nastawiona na silna wspolprace druzyny a nie na itemki z instance''ów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FortySix--->w takim wypadku przepraszam, myślałem że jesteś kolejnym dzieciakiem który włączył grę na 20 minut i stwierdził że nie nadaje się do expienia i nie zdobyje 100 poziomu, dlatego jest pusta.
A co do błędów nie ma ludzi idealnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować