Zaloguj się, aby obserwować  
Irmos

iTunes - Temat Ogólny

32 postów w tym temacie

Nie mogę zainstalować iTunesa. Usunąłem go wczoraj, żeby przeinstalować bo sprawiał fochy i nie chciał synchronizować mi iPhona. Usunąłem z C:/ ,wszystkie foldery wyrzuciłem przeczyściłem kompa CCleanerem razem z czyszczeniem rejestru dla pewności. 4 razy. Chcę zainstalować teraz na innej partycji i ciągle ten sam komunikat "QuickTime failed to initialize (error -2096). QuickTime is required to run iTunes. Please uninstall iTunes then install iTunes again". iT pobieram ze strony apple. Pobrałem też osobno quicktime i zainstalowałem wcześniej. Pobrałem też instalkę quicktime + itunes z apple. Nic. Ciągle ten sam komunikat. Jakieś pomysły, czy mam dzwonić na infolinię Apple?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 17:22, L33T napisał:

Sprawdzałem, nie ma rozwiązania problemu. Generalnie już uruchomiłem iTunes, wystarczyło wyłączyć uruchamianie w zgodności, bo było ustawione na Windows 2000. Nie wiem dlaczego. Ale mimo, że usunąłem wszystkie foldery aplikacji i zainstalowałem na innej partycji to wciąż mam swoje playlisty i zakupione rzeczy z Store. Czyli jest jak było. Gdzie znaleźć pliki, które mam usunąć, żeby usunąć wszelki ślad po iTunes i zainstalować goły program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jakimś sposobem ominąć blokadę regionalną? Chciałem ściągnąć scrobbler last.fm, a tutaj się okazuje, że jest u nas niedostępny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. Ale ten temat jest martwy. Mam problem z iTunes i nie potrafię zadać pytania na google aby go naprawić. Wrzuciłem nowy album do iTunes. Niby wszystko działa, okładka pobrana, utwór się zaczyna. Po dosłownie 15 s utwór się zmienia. I tak w każdej ścieżce. Pomyślałem że to wina pliku. Jednakże po odtworzeniu innym odtwarzaczem hula.
Początkowo postępowałem zgodnie z http://www.macworld.com/article/2045571/fixing-itunes-truncated-tracks.html
ale że mam Windows 7 w pewnym momencie wskazówki okazały się bezużyteczne.

Pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 00:11, necron1501 napisał:

Pomysły?

Bawiłeś się opcjami utworów? PPM na piosence, opcje i tam powinny być pola Start Time/Stop Time.
Edit: Ok, po linku widzę, że się bawiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - czy kupując utwór w iTunes store mogę go swobodnie nagrywać na płyty czy zgrać na swoją mp3? Szczególnie co do tego drugiego nie mogę znaleźć żadnej informacji w regulaminie na ich stronie. W jakim formacie są utwory z iTunes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zgrać sobie utwór kupiony w sklepie iTunes na dowolne urządzenie, nie ma żadnego DRM. Muzyka jest w formacie AAC, ale spokojnie możesz ją dwoma kliknięciami przerobić na mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować