Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji – SWAT 4 Złota Edycja!

227 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 15:55, asr napisał:

Albo nwn2 ale to ma byc jakas super nowosc wiec niemam pojecia


sorka za blad mialo byc nwn1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

me too :D



NWN Złota Edycja! NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja! NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!NWN Złota Edycja!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli SWAT bue trafi w najbliższym czasie do Extra Gry. Mam tylko nadzieje, że jutrzejszą grą nie będzie NWN z dodtkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 15:58, Bajuj napisał:

Czyli SWAT bue trafi w najbliższym czasie do Extra Gry. Mam tylko nadzieje, że jutrzejszą grą
nie będzie NWN z dodtkami :)

A ja mam nadzieje że właśnie tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro bedzie gra RPG ( tylko przypuszczenia) A dlaczego??? Zobaczcie jak oni podali te gry: RTS, FPP, RPG, RTS, FPP wiec jutro musi byc RPG:D Mam nadzieje ze to bedzie NWN+ dodatki. Do dziela CDP!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 15:59, sibeer napisał:

Jutro bedzie gra RPG ( tylko przypuszczenia) A dlaczego??? Zobaczcie jak oni podali te gry:
RTS, FPP, RPG, RTS, FPP wiec jutro musi byc RPG:D Mam nadzieje ze to bedzie NWN+ dodatki. Do
dziela CDP!!!!!!!!!!

AAA...na NWN ZE to już nawet nie liczę...ostatnia gra to ma być premierówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 15:52, Mistic napisał:

Za premierowa gre?

Robin Hood i Desperados od razu trafiali do taniej serii - XG i NXK odpowiednio.

Dnia 19.09.2006 o 15:52, Mistic napisał:

i do tego kultowa mozna powiedziec? Najlepsza czesc sagi Settlersa?

Z tym sie zgodze. W zadne inne Settlery tak sie nie zagrywalem jak w te. Jedynka tak mnie nie wciagnela a od trojki w gore to juz nie to samo.

Dnia 19.09.2006 o 15:52, Mistic napisał:

I don''t think so ;-)

but I do ;-)

Dnia 19.09.2006 o 15:52, Mistic napisał:

W sumie jak ktos powiedział, gdyby był to Jade MEpire ucieszylbym sie,

Musze w ogole najpierw zoorientowac sie co to, ale watpie zeby zupelnie nowa gre od razu pakowali w Platyne.

Dnia 19.09.2006 o 15:52, Mistic napisał:

ale moze to byc rowniez Guild Wars PL, w sumie premiera polskiej wersji GW, nieprawdaż/?

Tez na to licze po cichu. Jednak bardziej bym sie ucieszyl gdyby ta premiera, o ktorej byla mowa okazala sie Saga Gothic i ostatnia gra bylby NWN z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Age Of Empires
- Fear
- Saga Gothic
- NWR z dodatkiem
- Swat 4 ZE[/u]- Empire Earth ZE
- Saga RPG

...pamiętacie to napisał stefanel w poprzednim temacie jak na razie SWAT 4 sie sprawdził więć może miał rację tylko co oznacza te SAGA RPG i wychodziło by na to że bedzie jedna gra więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie w moim guście. Już się nie mogę doczekać cóż to za hit będzie jutro. Zapewne ten ostatni tytuł poznamy nie wcześniej niż po 23 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym BARDZO chciał Guild Wars. I to by było dla mnie bardzo miłe zaskoczenie :-D. Ale raczej w to wątpie. Chociaż skoro niby już ją spolonizowali to może i dadzą do PK. A tak w ogóle to żaden tytuł mnie nie zaskoczył. Wszystkie te tytuły już dawno powinny być w PK. No ale mam nadzieję że naprawdę powiem: WOW!!!!!!

CD-P zaskoczcie NAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 16:05, karolsobolewski napisał:

- Age Of Empires
- Fear
- Saga Gothic
- NWR z dodatkiem
- Swat 4 ZE[/u]- Empire Earth ZE
- Saga RPG

...pamiętacie to napisał stefanel w poprzednim temacie jak na razie SWAT 4 sie sprawdził więć
może miał rację tylko co oznacza te SAGA RPG i wychodziło by na to że bedzie jedna gra więcej:)


Ha więc wychodzi na to, że niespodzianką nie będzie sama gra, tylko to że pojawi sie jeden tytuł więcej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować