Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - Soundtrack w Edycji Kolekcjonerskiej!

116 postów w tym temacie

Fett

Zaledwie kilka tygodni pozostało do premiery niezwykle wyczekiwanej kontynuacji sagi Gothic. W związku z tym pojawiają się kolejne szczegóły odnośnie jej wydania. Co ważne, na prośbę fanów w Edycji Kolekcjonerskiej umieszczony zostanie również soundtrack z gry!

Przeczytaj cały tekst "Gothic 3 - Soundtrack w Edycji Kolekcjonerskiej!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaznaczyć subtelną różnice, że jest to informacja o tym, że do EK zostanie dołączony DODATKOWO soundtrack, a nie o tym, że znajdzie się w niej tylko on ;) Prosze czytać ze zrozumieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale baniowo xD na EK szykuję się już od dawna:p...swoją drogą ciekawe co jeszcze oprócz soundtracka będzie dodatkowo w tym ,,wydaniu specjalnym,, G3:)

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na ten screen i myślę sobie: OMG jakie ta gra musi mieć wymagania, aby na MAX detalach chodziła naprawdę płynnie (by było tę płynność widać gołym okiem ;)) ??? .... bez najlepszego obecnie sprzętu za kilka tys. raczej się nie obędzie.

Ja juz dawno temu nauczyłem się tego, zeby nie kupywać gier, których wymagania (podane a pudełku) nie odbiegają zbytnio od tego, co mam w swoim "piecu" !!!! ( w sensie, ze są do nich zbliżone). Bo co to za radość grać na minimalnych detalach i wciąż nie móc cieszyć się wysoką wydajnością gry (a tylko przy takiej IMO warto grać na PC) ? : /
A tak właśnie niestety zawsze wychodziłem kupując gry i ciesząc się, ze mam minimalnie lepszą konfigurację sprzętową, niz ta podana na pudełku. Hehe

A więc reasumując: puki co, Gothic 3 tylko dla ludzi z kasą : / Więc niestety nie dla mnie ... moze za klika lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 17:03, Dann napisał:

A więc reasumując: puki co, Gothic 3 tylko dla ludzi z kasą : / Więc niestety nie dla mnie
... moze za klika lat :)


Nie przejmuj się kupisz w ''''Extra Klasyce Next Next Next'''' za dwa lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie EK nie musi mieć soundracków, map ani takich bajerów, chociaż miło byłoby, gdyby JooWood zadbał o fanów :) Ja kupiłbym EK i bez tego, tylko żyby opakowanie było ładne jakieś i może grubsza instrukcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 17:07, Liqid napisał:

Fajnie, że będzą dodatki, tylko pytanko - czy jeśli zamówiłem Gothica 3 w gram.pl, to będzie
to EK właśnie??


Najpewniej otrzymasz możliwość wyboru :) Ale to tylko moje domysły, nie uznawaj tego za oficjalne info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 17:05, Sq-Ter napisał:

> A więc reasumując: puki co, Gothic 3 tylko dla ludzi z kasą : / Więc niestety nie dla
mnie
> ... moze za klika lat :)

Nie przejmuj się kupisz w ''''Extra Klasyce Next Next Next'''' za dwa lata;)


Hahaha ... wtedy to ja juz kupię Gothica 5 razem z dodatkiem w nowej Pomarańczowej Serii za jedyne 38 zrewaloryzowanych kredytów : P

A co do tekstu o VC - to musi być jakiś ewenement, gdyż zazwyczaj to, co podane na pudle (wymagania znaczy się), wystarcza najwyżej do wydania z siebie paru bardzo nieprzyjemnych słów po odpaleniu gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować