Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - Soundtrack w Edycji Kolekcjonerskiej!

116 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 22:31, knopfler napisał:

O ! Super, że dodadzą soundtrack, ale żebym kupił EK to musiała by byc koniecznie mapa i album
artworków. No i jeszcze cena żeby była przystępna. Jak tego nie bedzie to niestety nie kupie
EK Gothica III.


W zagranicznych EK będzie mapa na płótnie, artbook i wisiorek ze Śniącym, oraz płyta DVD o powstawaniu gry. No i soundtrack jeszcze doszedł ;] Tylko błagam CDP żeby cena była nie więcej niż 200 zł!!! PLS!!! Bo jak będzie więcej kosztować to raczej nie kupie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry prezent bedzie czego sluchac bo soundtrack jest wyborny ^^" ale tez przydala by sie jakas pamietka np jakas koszulka :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie wspaniale, myślę, do października bardzo niewiele, a i polska premiera nie powinna się przedłużyć w czasie. Jeśli chodzi o wymagania no to sąwygurowane wiadomo, ale najbardziej się martwię o mojąkartę graficzną =\ Pozdro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apelujęl o sprowadzenie choćby takiej ilości agielskiej wersji EK jaka wyjdzie z zamówień przedpremierowych. To byłby miły ukłon w stronę wszystkich, którzy cenią Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałby dodac,do tego co napisali moi poprzednicy,ze raczej EK niebędzie zbyt tania,jeśli będą w niej spore "bajery". Mam nadzieje, że Gothic3 (jeśli bedzie na DVD) niebedzie wymagał wsadzania płytki za kazdym razem(jeśli sie ja wogule wyjmie ;-) ). Zgadzam się ze stwierdzeniem,ze ksozulka by była super prezentem-swoją dorga ciekawe,czy przed wysłaniem zamówiena na gram.pl będzie możliwość wymiany zwykłej edycjio na kolekcjonerską(oczywiście za pokryciem różnycy kwot).Było by super,mam nadzieje,ze chociaż koszulka bedzie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysl z sound trackiem !! Ciekawe co jeszcze bedzie... Zebysmy mieli lepsze wydanie EK niz na zachodzie, to bym byl dumny ze jestem Polakiem :D CDP GOGO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych stronach juz jest powiedziane co dokladnie bedzie w EK.
- materialowa mapa
- soundtrack (zaskoczeni ? :P )
- making of...ksiazka "The Art of Gothic 3" 98 stron w formacie A5
- amulet Sniacego (metalowy i skorzany)
- making of...DVD

Sadze ze nie zmieni sie to w polskiej wersji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko 3 tygodnie no dalej chce sobie pociachać jakiegoś orka :) pamiętam jak czekałem na gothica 2 NK równo 1 rok z powodu problemów licencjalnych jak dobze pamiętam tak czy innaczej mam nadzieje że tym razem nie bedzie żadnego problemu a co do EK może być sama skszyneczka bez rudy sam sobie wykopie :) pozdro all niech inos będzie z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych stronach juz jest powiedziane co dokladnie bedzie w EK.
- materialowa mapa
- soundtrack (zaskoczeni ? :P )
- making of...ksiazka "The Art of Gothic 3" 98 stron w formacie A5
- amulet Sniacego (metalowy i skorzany)
- making of...DVD

Sadze ze nie zmieni sie to w polskiej wersji ;]

ja to musze mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 raczej nie bedzie chocby nie szukajac DOSC daleko taki Dark Messiah kosztuje 99 normalny a EK 160 wiec jesli Gothic 130 normalnie to 190 EK :P nie no zarcik mam nadzieje ze nie bedzie przesadna cena :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak czy innaczej jak tylko w EK będzie wisiorek albo coś w podobie a cena nie pszekroczy 200zł kupuje no ale niedługo sie dowiemy wkońcu za 3 tygodnie premiera a wątpie żeby dale EK kilka dni pszed rozpoczęciem premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok spadam grać w silka zabije czas oczekiwania na gothic :) jak ktoś odlicza każdą minute do wielkiej premiery 13 października :) polecam ta gre skutecznie zabija czas :) www.silkroadonline.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować