Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - Soundtrack w Edycji Kolekcjonerskiej!

116 postów w tym temacie

raczej nie ;p to bylo to "logo" co na pudelku tak jakby chelm z wieloma rogami. Ten amulet sniacego napewno bedzie inny bo przeciez nie beda sie powtarzac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze cie zawiesc Dirnaith. Bedzie to dokladnie ten sam amulet. Ten w jedynce, bedacy zarazem logiem pierwszej czesci to byl wlasnie amulet śniącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli to ten sam to sa smieszni ;/ jedyna na co mam nadzieje to to ze bedzie wygladal inaczej. jedyny plus to to ze teraz bedzie lepiej zrobiony ;| przynajmniej mapa bedzie fajna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tej a jak to będzie ,ja zamówie teraz pre-orderem Gothica 3 i dostane edycje kolekcjonerską czy lepiej poczekać aż oficjalnie zapowiedzą i podadzą link do zamówienia tej edycji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy GOTHIC 3 EK może wyjść po premieże 13 października jeśli tak to poraszka niewiem co robić grać wcześniej w tą wyrąbaną gre bez bajerów czy poczekać i mieć łeb śniącego i takie tam podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekal ;] im dluzej czekasz tym bardziej chcesz zagrac poza tym inni beda gdzies tam daleko w zaznajamianiu sie z gra a Ty bedziesz mial przyjemnosc dopiero zaczecia grania gdzie kazdy szczegolnie bedzie Cie zachwycal :P i jak sie gdzies zgubisz inni moga ci pomoc :P (a raczej sie nie zgubisz bo bedziesz mial mape :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic no to czekam uzbroje sie w cierpliwość bo im bliżej premiery tym każdy dzień dłuży sie i dłuży ale dam rade wytszymam no chyba że pszełożą premiere o pare miesięcy to wtedy sie załamie no ale żyje nadzieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak uzbroj sie :P te pare tygodni :> ja bede musial czekac do wakacji jak pozdaje sesje :D wiec nie narzekaj :> ale do tego czasu bede mial lepszy komp jedyne marne pocieszenie (bo na obecnym tez bym pogral ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dirnaith RESPECT ja bym niemugł nawet pszeczytać jednej kartki wiedząc że w szafie leży sobie i czeka GOTHIC3 ale jak bedziesz grał i sie pszytniesz zawsze będziesz mógł liczyć juz na naszą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomczysław: czekałes ponad 3 lata poczekasz 3 tygodnie i to na polska wersje ;] co jest dla mnie milym zaskoczeniem ze polska wersja wyjdzie rowno z niemiecka ;] spodziewalem sie pare miesiecy tlumaczen ;] RISPEKT ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Światowa premiera 13 pazdziernika , a pre-order gdzieś 5 dni wyprzedzenia , dostawa kurierem za wpln jakieś 1-2 dni . Mamy 25 września = 30 - 25 =5 , 13-5=8 ,5+8+1=14 dni czekania na dostawe..... chyba nie wytrzymam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... naprawde ciezko jest mi uwierzyc, ze ta gra wyjdzie w polskiej wersji jezykowej 13pazdziernika. Nie podlai niegdzie daty oficjalnej (i wyraznej). A te 2-3 tyg przed premiera juz wydawca wie czy zdarzy czy nie. To jest niepewnosc. Jakby wiedizeli na 100% to juz by huczeli i na glownej stronie daliby czcianka 72, ze znana ata premiery gothica III... a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie dla Gothica oraz coraz nowszych gierek zakupuje dodatkowe 512MB RAM oraz Geforce 7600 GS 256MB/12Bit, czyli ój sprzet będzie taki:
Celeron 3.06GhZ
1024 MB RAM
Gedorce 7600 GS 256/128

ak myslicie na takim przęcie powinno chodzić na średnich detalach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska premiera jest razem z niemiecka angielska rosyjska czyli bedzie 13 pazdziernika. CZytalem po zagranicznych stronach to wiem :} jakby co to mnie zlinczujcie ;] zreszta czytajac poprzednie niusy mozna wywnioskowac ze prace nad polska wersja juz przeciez trwaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować