Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - Soundtrack w Edycji Kolekcjonerskiej!

116 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 17:07, Liqid napisał:

Fajnie, że będzą dodatki, tylko pytanko - czy jeśli zamówiłem Gothica 3 w gram.pl, to będzie
to EK właśnie??


Jeden z pracowników CDP mówił przy okazji opublikowania informacji odnoście EK Dark Messiah of Might and Magic, że da się zmienić ze zwykłej na kolekcjonerską ale jak to tego nie wiem, a chętnie bym się dowiedział :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra...
Oby EK nie kosztował 200 zł :( Bo się jeszcze bardziej zirytuję, jak nie pójdzie na radeonie 9550 256 mb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam tą kartę wiec trzymam mocno kciuki że pójdzie;D A poza tym przydało by się żeby EK kosztowała tyle co HoMMV EK wtedy na pewno kupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie długo trzeba czekać na jakiekolwiek informacje o tej grze. Czekam na edycje kolekcnonerką i nic. Za ponad 3 tyg gra już ma być w sklepach. Ile jeszcze musimy czekać my gracze na informacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 17:29, WorldWar3PL napisał:

Hurra...
Oby EK nie kosztował 200 zł :( Bo się jeszcze bardziej zirytuję, jak nie pójdzie na radeonie
9550 256 mb :D


Nie zapominajcie że to ma być hit więc cena pewnie będzie tęż jak za hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suuuper !! Cie4kawe ile będzie kosztować ta edycja kolekcjonerska :) No ale ja i tak kupie Gothica 3 EK niezwarzając na cene : chyba że przekroczy granice zdrowego rozsądku :D Niech że jusz podadzą te cenę w sklepie gram.pl !! Plizz !! Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP poiwedzialo kiedys ze cena nie przekroczy EK 160 zl! tak jest zawsze jeszcze nie widzialem ek za 200zl!! wogle homm5 to tez hit nawet moze i dla niektorych wiekszy od gothic dla mnie oczywiscie nie:D i bylo za 160 zl! no ale w zestawie byla skrzynia mapa, sountrack i wogle wypas! wiec sie musza postarac bardzo CDP zeby tacena byla tego godna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agrh, przeczytałem i już zamówienie złożyć chciałem :P Soundtrack być musi (sam mam prawie wszystkie utwory z poprzednich Gothiców na komputerze i często lubię posłuchać). Boje się, że CDP sie nie wyrobi z tą polską wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera juz za niecaly miesiac a Pre-Orderu EK ani nawet informacji o cenie nadal nie ma. G3 i tak kupie - mam wszystkie pozostale trzy czesci serii w edycjach premierowych i taka tez najchetniej bym widzial na polce. Kwestia otwarta pozostaje tylko czy bedzie to EK czy wersja zwykla - w duzej mierze zalezy to oczywiscie od ceny i "smieci" dorzucanych do EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować