Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - Soundtrack w Edycji Kolekcjonerskiej!

116 postów w tym temacie

Hmm 13 października już niedługo a tu ani nie widać pre-ordera EK ani nawet ustalonej polskiej premiery, pytanie czy "premiera światowa" to również polska czy tak jak to często bywa polska zostanie potraktowana jak kraj trzeciego świata:/
Tak czy siak jak EK będzie to na 100% zamówię.
Już się nie mogę doczekać G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż szkoda, że to aż tyle czasu jeszcze trzeba czekać, ale fajnie, że wydają reedycję Gothiców w Platynowej Edycji. To na pweno niektórym pomoże przypomniec fabułę i nadrobic braki przed trójeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... SUPER! Soundtrack z Warcrafta mi się podobał, więc Gothic 3 też mi się spodoba ;-)

btw. mam nadzieję na metalowe (może być drewniane) pudełko obite skórą xD ehh... te marzenia...

Proszę o cenę EK w granicach 160 zł : P (czyli: 159.90 ) : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tak, jak w przypadku Fable EK będzie w normalnej cenie, lecz tylko w gram.pl. Poza tym soundtrack to naprawdę mało jak na najlepszego RPG''a w historii. Postarać się, gracze lubią gadżety.
Zamówiłem chwilę przed ukazaniem się tego newsa "Trójkę" za 99 zł, więc poszło 30 Wpln,ów. Nie chcę teraz dopłacać jeszcze, by dostać EK''a , lub rezygnować i Wplnów tracić. Co możecie dać jeszcze? Bryłkę rudy, figurkę orka, koszulkę z Xardasem i takie tam. Gawliński wg. mnie może źle wypaść, oby całe wydanie nie popsuło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:02, Liqid napisał:

Mam nadzieję, że tak, jak w przypadku Fable EK będzie w normalnej cenie, lecz tylko w gram.pl.
Poza tym soundtrack to naprawdę mało jak na najlepszego RPG''a w historii. Postarać się, gracze
lubią gadżety.
na rpgdot podali skład europejskiej EK ;)

Zajrzyj do tego, co zostało z tematu "Gothic 3 - jaki będzie?"
Tam jest więcej opisane.
Nie wiadomo, czy to też edycja polska, ale pewnie dostaniemy bardzo podobną.

Dnia 19.09.2006 o 21:02, Liqid napisał:

Zamówiłem chwilę przed ukazaniem się tego newsa "Trójkę" za 99 zł, więc poszło 30 Wpln,ów.
Nie chcę teraz dopłacać jeszcze, by dostać EK''a , lub rezygnować i Wplnów tracić

wPLN chyba wracają na konto ;)

Dnia 19.09.2006 o 21:02, Liqid napisał:

Co możecie
dać jeszcze? Bryłkę rudy, figurkę orka, koszulkę z Xardasem i takie tam. Gawliński wg. mnie
może źle wypaść, oby całe wydanie nie popsuło się.

Wiesz co? Garond stracił wielu najlepszych paladynów dla kilku skrzynek rudy, a Ty chesz rozdać teraz tysiące ciężko zdobytych bryłek graczom? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że do kolekcjonerki dołożą jeszcze Angielską wersję Gothica : P (polska jako łatka)

W niemczech (Czy w innej australii xD) wydanie kolekcjonerskie zawiera: fajne pudełko (xDDD), wisiorek, soundtracka i jakąś mapkę... mam nadzieję że tutaj dadzą więcej : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:06, Monastor napisał:

wPLN chyba wracają na konto ;)

Te wydane na darmową przesyłkę nie wracają.

Dnia 19.09.2006 o 21:06, Monastor napisał:

Wiesz co? Garond stracił wielu najlepszych paladynów dla kilku skrzynek rudy, a Ty chesz rozdać
teraz tysiące ciężko zdobytych bryłek graczom? :)

Taa... , w jedynce bez "czitów" mogłeś pierwszego dnia mieć ponad 2000 bryłek [oczywiście wykuwanie i sprzedawanie mieczy], co z tego, że wtedy to była podst. waluta?
Co do EK, to ciekawą rozprawę napisał Lex tu : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=74&pid=3413
Cóż, poczekamy - zapłacimy, zobaczymy i zagramy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:17, Liqid napisał:

Taa... , w jedynce bez "czitów" mogłeś pierwszego dnia mieć ponad 2000 bryłek [oczywiście wykuwanie
i sprzedawanie mieczy], co z tego, że wtedy to była podst. waluta?

Tam były góry tego... Niestety teraz jesteśmy na kontynencie, gdzie sytuacja pod tym względem przez zbyt długi czas była wręcz dramatyczna ;)
Szkoda, że wielki kopiec rudy posłużył do naladowania pewnego miecza.
Ruda jest IMO za cenna, żeby dawać ją graczom :)

Dnia 19.09.2006 o 21:17, Liqid napisał:

Co do EK, to ciekawą rozprawę napisał Lex tu : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=74&pid=3413
Cóż, poczekamy - zapłacimy, zobaczymy i zagramy :]

Może i ciekawe... ale to były tylko jego pomysły ;)
Przekonamy się pewnie na dniach co będzie w EK ;)

Ja najbardziej liczę na płucienną mapę i amulet. Karty też by się przydały... ale jak chcę grać to mam już te z fable ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robert Gawliński według mnie musi popracować nad oddawanie swoim głosem klimatu gry i jak naj wierniej naśladować intonację występyjącą w oryginalnej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu trzeba jakiejś innowacji - soundtrack może być [ byle było więcej niż 15 minut utworów, w końcu w udźwiękowienie trójki miały się zaangażować różne grupy, ponoć też prawdziwa orkiestra symf.], artbook też mile widziany [jakieś projekty lurkera - topielca/orków czy innych monstrów], oraz mapa, making of i coś jeszcze. Coś jeszcze to może być np. replika Uriziela [!, oczywiście żelazna, skala 1:1, też mogłaby być jakimiś zaklęciami naładowana] + również porządny poradnik i instrukcja. Wszystko powinno kosztować max 130 pln [ bez zniżki wplnami]. Skoro Fable i Homm doczekały się bajeranckich wydań, to z pewnością dzieło niemieckiego studia zasługuje po dwukroć. Jak pisali w CDP Insiderze wydawanie gry nie jest sprawą łatwą, ale przy zadaniu sobie owego pytania uwzględnijcie opinie konsumentów/nabywców/graczy/RpG owców / nas.
PS. Kiedy premiera gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ! Super, że dodadzą soundtrack, ale żebym kupił EK to musiała by byc koniecznie mapa i album artworków. No i jeszcze cena żeby była przystępna. Jak tego nie bedzie to niestety nie kupie EK Gothica III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować