Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - Soundtrack w Edycji Kolekcjonerskiej!

116 postów w tym temacie

No wlasnie... data zagranicznych premier juz jest... a tu nic nie ma na temat polskiej premiery. Jak wychodza takie hiciory to CDP z GRAM.pl trabia jak oszalale... a narazie cicho. Zreszta wyjdzie jak wyjdzie - wtedy sie kupi i zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie z rozdzielczością 800 na 600 :) ja czuje że też będe musiał sobie pograc na takiej ale co tam ważna jest fabuła może wkońcu dowiem sie jak sie nazywa nasz BEZIMIEWNNY kto wie pozdro all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOTHIC PL musze cie zmartwic ale Piranhie oznajmily ze nie bedzie podane imie Bezia w 3 czesci ;] w dodatku raczej tez nie co do wymagan to sie obawiam ze beda bardzo wysokie. Na ktoryms tescie widzialem ze sprzet (Pentium 2200 1gb ram i geforce 6600GT) wydolil tylko 12 klatek na sekunde im mial etykietke "Unspielbar" czyli w wolnym tlumaczeniu niegrywalne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dirnaith piszesz,ze premiera w polsce też będzie 13.10.06r. a podaj link do tej inf z łaski swojej.
no ciekawe,co nas dorzycą do EK.Mam nadzieje,że mape ,soundtrack i koszulke może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe a chłopaki jedno pytanko ktos wie kiedy bedzie mozna zakupic EK bo teraz to tylko jest normalna co bardzo mnie smuci bo jak ET wyjdzie miesiac po normlanej to ja nie wytrzymam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szycha w ameryce polnocnej 20 listopada wychodzi alej est tez takie cos jak Wielka Brytania gdzie tez po angielsku mowia ;] a jak zauwazylesz niemiecki angielski polski ruski (po czesci) francuski lezy w europie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załamka już 3 października a tu ani jednej dodatkowej wzmianki na temat EK czuje że mija ten tydzień i zamawiam podstawową wersje chyba że przedłuża datę premiery {co jest bardzo możliwe}wtedy wstrzymam się z kupnem no ale trzymam kciuki że 13 wcale nie będzie pechowym dniem i miło zapamiętam tą datę 3majcie się wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować