Zaloguj się, aby obserwować  
Doman15

Najlepszy browar

678 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2005 o 16:06, TYHE napisał:

> /.../
zaczekać, bo malinowy jest do bani :/

Malinowy jest bardzo dobry. Oczywiście tylko jako grzane piwo dla mocno przeziębionych. Co do tej zielonej puszki, to nie pisze na niej, że jest to Redd''s jabłkowy, ale na boku , tam gdzie są składniki, wymieniony jest kwas jabłkowy. Różnica między tym Redd''sem a Gingersem, dla mojego zniszczonego podniebienia niby jest, ale gdyby mi ktoś podał w kuflu Redd''sa i powiedział, że to Gingers, to bym pewnie uwierzył. Ja to zaliczam do kategorii "panache" czyli mieszaniny piwa z lemoniadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Fratera to w ogóle można jeszcze gdzieś kupić? Bo piwo jest nieziemskie, zdecydowanie najlepsze obok Carlsberga, jakie kiedykolwiek piłem. Kłopot w tym, że od kilku miesięcy nigdzie tego nie widziałem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a czemu tutaj prawie nikt nie mówi o Lechu!? Przecież to jest najlepszy browar pod słońcem. Dobry Leszek to wypity (upity;) Leszek!!! To podstawa dobrej zabawy - wchodzi jak nic, ze średniego przedziału cenowego jest. Nic tylko pić (i żyć)!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 18:30, Clawpek napisał:

Ludzie a czemu tutaj prawie nikt nie mówi o Lechu!? Przecież to jest najlepszy browar pod słońcem.

Nie nie nie Ty szowinistyczna świnko! :) Leszki są be i niedobre. Ja ich niecierpię.
A Freeq ucieka z płaczem. On w ogóle smaku nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 18:41, lurynowicz napisał:

> Ludzie a czemu tutaj prawie nikt nie mówi o Lechu!? Przecież to jest najlepszy browar pod słońcem.
Nie nie nie Ty szowinistyczna
świnko! :) Leszki są be i niedobre. Ja ich niecierpię.
A Freeq ucieka z płaczem. On w ogóle smaku nie ma.


Się nie znasz i koniec. Każdy kogo znam uwielbia lecha. Ciekawe co tobie pasi??
PS. Jestem facetem jakbyś nie wiedzial:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 19:03, Clawpek napisał:

> /.../
Się nie znasz i koniec. Każdy kogo znam uwielbia lecha. Ciekawe co tobie pasi??

KrzysztofMarek jestem. No to już znasz jednego, co nie uwielbia Lecha. Wypić Lecha mogę, ale do uwielbienia to tak daleko, jak z Warszawy do Poznania, wolę już Królewskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 19:03, Clawpek napisał:

Się nie znasz i koniec. Każdy kogo znam uwielbia lecha. Ciekawe co tobie pasi??


Hehe, to muszę powiedzieć, że masz niewielu znajomych. Bez urazy. ;-D Ja Lecha ni elubie. Piłem kilka razy i nie przypadł mi do gustu. Gusta z wiekiem się zmieniają, ale jak dotąd ta zmiana tego piwa nie dotyczyła. Mogę się tego napić, tak powiedzmy jako 6/7 butelkę z rzedu, bo wtedy to mi już prawie wszystko jedno i tak jest lux zabawa. ;-D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 19:15, HumanGhost napisał:

Hehe, to muszę powiedzieć, że masz
niewielu znajomych. Bez urazy. ;-D Ja Lecha ni elubie. Piłem kilka razy i nie przypadł mi do gustu. Gusta z wiekiem się
zmieniają, ale jak dotąd ta zmiana tego piwa nie dotyczyła. Mogę się tego napić, tak powiedzmy jako 6/7 butelkę z rzedu,
bo wtedy to mi już prawie wszystko jedno i tak jest lux zabawa. ;-D hehe


To ja nie wiem:/ może w waszych rejonach rzucają na sklep jakieś wybrakowane kraty;) albo co?
Nie będę się sprzeczał ale lech moim zdaniem nie wydaje sie byc piwem do picia wtedy kiedy nie wiesz co pijesz, bo do tego nadaje się wojak, hansa, gryf i inny graffenwalder (czy jak mu tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie niedyskutuje. Każdy lubi to co lubi i już. :-) Nie zamierzałem Ci wmawiać, że Lech jest nie dobry. Moi dwaj kumple piją na imprezach tylko Lecha i od czasu do czasu Hainekena, więc coś w tym piwie musi być dobrego. Po prostu ja tego nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 19:14, paweusz napisał:

-jak dla mnie Lech jest siukowaty, Lech mocny jest nienajgorszy


Dżisas, co jest dobrego w Lechu Mocnym? Toż to jest słodsze od Warki Strong.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować