Zaloguj się, aby obserwować  
Doman15

Najlepszy browar

678 postów w tym temacie

Też niezbyt lubię mocne, ponieważ po pierwsze one nie mogą mieć dobrego smaku, a po drugie podobnie jak ty wolę się delektować. Che che widzę, że trafiłem na kogoś z mocniejszą głową ode mnie bo mi po 5 zwykłych siada możliwość przetwórstwa alkoholowego. No niby mógłbym więcej ale nie chce kontynuować imprezy w jeszcze gorszym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 12:40, Xanten napisał:

Też niezbyt lubię mocne, ponieważ po pierwsze one nie mogą mieć dobrego smaku, a po drugie
podobnie jak ty wolę się delektować. Che che widzę, że trafiłem na kogoś z mocniejszą
głową ode mnie bo mi po 5 zwykłych siada możliwość przetwórstwa alkoholowego. No niby
mógłbym więcej ale nie chce kontynuować imprezy w jeszcze gorszym stanie.


Co do mocnych piw zgadzam sie...nie maja dobrego smaku..i prawie zawsze smierdza alkoholem..
Co do wypicia ilosci piw no to 10 wypije..ale po tym to juz mi sie jezor placze i po oczach widac...co do chodzenia jest spoko..;)
Jednak Bosman i jego smak zostawie na 1 miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 22:14, Harrolfo napisał:

A ja będę oryginalny:
Piłem w Belgii - "Duvel"
No i oczywiście mleko ;)

Belgijskie piwo to nie piwo tylko kupa. Zero smaku jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z polskich hmm... Kasztelan? Calkiem, calkiem :) Z pozostalych to Kingfisher, Pilsner, 1664, moze byc tez Heineken albo Corona, ale moje ulubione to wlasnie Kasztelan, Kingfisher i 1664

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio naprawdę zasmakowało mi Dębowe Mocne, wcześniej nie sięgałem po nie zbyt często, ale wydaje mi się, że wraz ze zmianą butelki (etykietki) zmienił się też smak, kiedyś bardzo przeszkadzał mi ten mocny posmak na końcu, teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną numer jeden na mojej liście zajmuje Piwo Żytnie z browaru Konstancin. Jeśli ktoś będzie miał szczęście dojrzeć je na półce to polecam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej pijam sobie Tatrę i Warkę, ale ostatnio nawet Heineken mi posmakował. Jednak uwielbiam wszelkiego rodzaju portery (ciemne, gorzkie, mocne, yeah :)). Szkoda, że u mnie w okolicy najczęściej jeżeli jest jakiś dostępny to tylko ten z Żywca w buteleczkach 0,33 ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Żywiec, Heineken, Łomża (zwykła, niepasteryzowana, miodowa, podkapslowa), Perła Mocna, Faxe, Żubr Ciemnozłoty, Książęce Ciemne. Mógłbym wymieniać dalej, ale te są moim zdaniem najlepsze, w zależności od okazji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować