Zaloguj się, aby obserwować  
Doman15

Najlepszy browar

678 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2005 o 01:54, kNOT napisał:

Mocne piwa są dla lamerów, którzy muszą sobie i światu udowadniać, że nie są lamerami. Prawdziwi faceci piją piwa, które
lubią ;-)

Wiesz co kNOT, rzadko się z Tobą całkowicie zgadzam, ale w tym przypadku przyznaję Ci całe 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech... ja np. lecha nie moglem pic innego niz mocnego... bo nie czulem, ze to piwo, musi byc odpowiednia goryczka...

hehe browar za 99gr :D ale ten za 1.29 zł (kupilimy dla zwaly komus, okazal sie nawet dobry ;) )

eee...tam nie lubie rozwadnianych browarow w barach a juz szczegolnie jak mam wydac na takiego 5zl i jeszcze mi nie smakuje... No i za duzo razy mi podawal barman a nie barmanka, wiec co to za przyjemnosc? ;)

Moge wydac 5zł ale jak mi naleja z butelki ;)

PS. Drogie browary sa dla burzuji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 10:47, HumanGhost napisał:

Jakie by to piwo nie było to i tak najlepiej smakuje z dużego schłodzonego kufla podane przez piękną, skąpo ubraną barmankę.
;-D hehehe

W piwie, niestety, są takie związki jak humulon i lupulon, co działają hmm, uspokajająco... nawet przy skąpo ubranej barmance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 10:57, Araondoion napisał:

PS. Drogie browary sa dla burzuji :D


Albo dla tych co mało piją. Ja nie pije codzienine, nawet nie co tydzień. Dlatego mogę sobie pozwolić na piwko za 4zł co jakiś czas. A jak jest impreza to oczywiście tylko Tyskie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warka Strong - smaki młodości - lol
Żywiec - po prostu
Tyskie - kiedyś było ciut lepsze.

Porterów wszelkich nie lubie. A belgijskich w szczególności (Belgowie powinni być karani ciężkim więzieniem za swoje porter-y ;-)
Bardzo dobre piwo serwują w Lufthansie (niestety nie pamiętam nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 11:04, HumanGhost napisał:

Hehe w moim wieku trzeba by baaardzo dużej ilości piwa, aby mnie aż tak "uspokoić". ;-D

Tak, ale pomyśl sobie co się stanie, gdy piwo będzie ciepłe a dziewczyna zimna... zmienisz lokal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielce Czcigodni Teoretycy Piwni
Wypowiadacie sie tutaj na temat piwa. A niby skąd wiadomo, żeście TO piwo widzieli na oczy, nie mówiąc o tym, żeście je próbowali?
Otóż ja wypowiem się na temat piwa Budweiser (czeskie).
Owszem, niezłe. Ale bywają lepsze. Jako dowód, ze wiem, o czym piszę załączam zeskanowaną nalepkę. I proponuję, aby każdy, który wypowiada się na temat piwa, zrobił to samo: przedstawił dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 11:49, KrzysztofMarek napisał:

I proponuję, aby każdy, który
wypowiada się na temat piwa, zrobił to samo: przedstawił dowód.


Jaki? Osobisty? :-P No bo w sumie niedorosli o piwie wypowiadac sie nie powinnni ;-). A tak na serio (bo sam pamietam jak mialem ''te'' nascie lat i zlopalem jakies trunki) to ja bardzo lubie Carlsberga i Warkę. Bardzo też lubię tak zwane ''piwa dla bab'' :-) jak Ginger''s albo Reed''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 11:59, kowalov napisał:

> to ja bardzo lubie Carlsberga i Warkę. Bardzo też lubię tak zwane ''piwa dla bab''
:-) jak Ginger''s albo Reed''s.

No dobrze, "lubisz" Carlsberga. A próbowałeś? Bo ja tak, owszem, niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 11:09, KrzysztofMarek napisał:

Tak, ale pomyśl sobie co się stanie, gdy piwo będzie ciepłe a dziewczyna zimna... zmienisz lokal?


Oczywiście. Pomijajac zimną dziewczynę, zbrodnią jest podawanie ciepłego piwa. Karałbym za to ciężkimi robotami. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 12:18, KrzysztofMarek napisał:

Dyskutować na temat piwa to ja mogę, ale z poważnymi ludźmi, co to piwo pili. KNOT, co sądzisz o takim czeskim piwie?


To ja sięmogę na temat tego piwa wypowiedzieć. :-) Bardzo dobre. Byłem w Czechach dwa razy i za kazdym razem przywoziłem karton tego piwa. Teraz można je kupić w polskich sklepach bez problemu. Nie piłem już go parę ładnych lat, więc nie wypowiem się czy mi smakuje, bo gusta z wielkiem się zmieniają. Ale kiedyś było dobre. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować