Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - oficjalne oświadczenie!

88 postów w tym temacie

Guild Wars kusi mnie juz od pewnego czasu. Jak tylko dzisiaj okaze sie ze bedzie GW PL w Platynowej Kolekcji, to chyba sie nie opre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2006 o 23:40, Gorthaur napisał:


trzeba bylo grac hunterem... tozto idealny opis peta :)


Ano może i tak ... ale z samym tylko petem nie da się ukończyć zadnej High endowej instancji.

A teraz wyobraź sobie taką sytuację :) . Po co na siłę całymi dniami szukać grupy do np. UBRS (toż to aż 10 osob, a kiedyś było nawet 15).
Zbierasz grupę takich bohaterów - jeden leczy, drugi wali spelle i "sheepuje", trzeci robi za tanka itp. itd. Sam ich uzbrajasz i wyznaczasz im skille oraz taktykę, styl walki. Oczywiście w kazdej chwili mozesz ingerować w ich poczynania i wydawać im konkretne rozkazy. Także inne kwestie z tym związane mozna by tu ująć : )

I właśnie tego brakowało mi w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 00:48, Dann napisał:

A teraz wyobraź sobie taką sytuację :) . Po co na siłę całymi dniami szukać grupy do np. UBRS
(toż to aż 10 osob, a kiedyś było nawet 15).
Zbierasz grupę takich bohaterów - jeden leczy, drugi wali spelle i "sheepuje", trzeci robi
za tanka itp. itd. Sam ich uzbrajasz i wyznaczasz im skille oraz taktykę, styl walki. Oczywiście
w kazdej chwili mozesz ingerować w ich poczynania i wydawać im konkretne rozkazy. Także inne
kwestie z tym związane mozna by tu ująć : )

I właśnie tego brakowało mi w WoW.


Jak zaczynam sobie wyobrażać to wtedy budzę się zlany potem :)
Mam nadzieje, że Blizzowi nigdy podobny pomysl nie przyjdzie do głowy.
To zawsze była gra druzynowa z prawdziwymi ludzmi i to jest najwieksza frajda.
Reszta to farming nawet z botami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anet sama nie może się zdecydować w końcu zamiast DVD będzie wydawać na płytkach w liczbie 3.

Jakby kogoś interesowało - ifno 100% dzisiaj w Media Markt będzie sprzedawany bonus - pack GWN ... byłem pytałem dostałem odpowiedź "Tak będą jutro, sami czekamy na to ;), będzie kosztować w granicach 20-30zł"
jedę koło 10 kupić swój bonus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, dlatego potrzebujemy pre release Bonus packa - po drugi slot!!! KIEDY WYDACIE OFICJALNE OSWIADCZENIE O BONUS PACKU ??? Kocham ten kraj, nawet maja pieniadze nie da sie kupic tego co sie chce :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 00:48, Dann napisał:


>
> trzeba bylo grac hunterem... tozto idealny opis peta :)

Ano może i tak ... ale z samym tylko petem nie da się ukończyć zadnej High endowej instancji.

A teraz wyobraź sobie taką sytuację :) . Po co na siłę całymi dniami szukać grupy do np. UBRS
(toż to aż 10 osob, a kiedyś było nawet 15).
Zbierasz grupę takich bohaterów - jeden leczy, drugi wali spelle i "sheepuje", trzeci robi
za tanka itp. itd. Sam ich uzbrajasz i wyznaczasz im skille oraz taktykę, styl walki. Oczywiście
w kazdej chwili mozesz ingerować w ich poczynania i wydawać im konkretne rozkazy. Także inne
kwestie z tym związane mozna by tu ująć : )

I właśnie tego brakowało mi w WoW.


no ale wtedy to nie jest MMO tylko kolejny RPG w stylu NWN albo KOTOR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się zapowiada Nightfall. Zbroje wyglądaja ciekawie, choć nie wszystkie. Na przykład zbroja dla rangera to praktycznie kopia i pewne kompilacja poprzednich, podobnie zbroja Mesmera. Ale najlepiej prezentuje sie zbroja Assasina i Wojownika - według mnie super.
Juz się nie mogę doczekać eventu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie:
Czy jak kupiłbym sobie Guild Warsa Nightfall, to miałbym możliwość stworzenia np. Assisaina albo wojownika czy kogoś innego, jeżeli maiłbym tylko GW:N?? Bo byc może kupie sobie tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 10:44, tomek ostry napisał:

Ja mam takie pytanie:
Czy jak kupiłbym sobie Guild Warsa Nightfall, to miałbym możliwość stworzenia np. Assisaina
albo wojownika czy kogoś innego, jeżeli maiłbym tylko GW:N?? Bo byc może kupie sobie tą grę.

nie uda ci sie stworzyc postaci exclusive z GW:F. czyli nie mozesz zaczac Nightfalla Asa ani Rt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bedziesz mogl zrobic postac core czyli z podstawki (woj,ele,necro,mezmer,monk,ranger)+paragon i derwish z GW:N jak chcesz sina lub rytka to klania sie GW:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 07:18, wrzosek1987 napisał:

Anet sama nie może się zdecydować w końcu zamiast DVD będzie wydawać na płytkach w liczbie
3.

Jakby kogoś interesowało - ifno 100% dzisiaj w Media Markt będzie sprzedawany bonus - pack
GWN ... byłem pytałem dostałem odpowiedź "Tak będą jutro, sami czekamy na to ;), będzie kosztować
w granicach 20-30zł"
jedę koło 10 kupić swój bonus ;)


I JAK jest?
Jezeli tak to daj znać, no i ile kosztuej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować