Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - oficjalne oświadczenie!

88 postów w tym temacie

Przesylka z tego linku z USA kosztuje 59.99$ do polski. Odpada. Co do slotow na postacie, Gaile (Ci co graja wiedza kto to) potwierdzila ze GW:N ma miec JEDEN dodaktowy slot dla posiadaczy GW:P i GW:F, dlatego na prosby graczy wydaja Bonus packa z dodatkowym slotem. Czysty business dla nich. Jesli sie cos zmienilo, to nic jeszcze o tym oficjalnie nie slyszalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka opcji kupna packa na eBay (niekoniecznie polskim). Można kupić za 10 euro (koszty wysyłki wliczone) pack z Irlandii lub też sam kod na bonusowe itemy i slot (wysyłka na maila) za $0,01. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2006 o 03:00, Jester napisał:

Jak zaczynam sobie wyobrażać to wtedy budzę się zlany potem :)
Mam nadzieje, że Blizzowi nigdy podobny pomysl nie przyjdzie do głowy.
To zawsze była gra druzynowa z prawdziwymi ludzmi i to jest najwieksza frajda.
Reszta to farming nawet z botami.


Pomijając juz fakt, ze takie boty mogłyby czasami być 100 razy madrzejsze niz większość "Prawdziwych ludzi" :), GW to tez jest gra drużynowa z prawdziwymi ludźmi i tam jakos nikomu te, jak je nazywasz, boty nie przeszkadza. :)
A WoW nie rózni się od GW az tak bardzo, patrząc na to jak wiele ludzi porównuje do siebie te gry.

Ja osobiście uwazam nawet, ze takie posunięcie znacząco zwiększyłoby liczbę subskrybentów świata W ; )
Choć to tylko moja opinia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2006 o 07:38, Gorthaur napisał:

no ale wtedy to nie jest MMO tylko kolejny RPG w stylu NWN albo KOTOR...


A GW to nie MMO ?? A mimo tego pomysł z "botami" ma się tam dobrze, a nawet, jak czytamy, jest usprawniany.
Zwazywszy na to, jak wiele osób porównuje GW i WoWa, myśle ze w WoW tacy Bohaterowie również nie wyszliby na złe ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze GW to nie jest MMO. Nawet fani gw nie maja co do tego watpliwosci! jak chcesz MMo to odpal WoWa lub Lineage, AA i troche innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:39, SJHook napisał:

Przesylka z tego linku z USA kosztuje 59.99$ do polski. Odpada. Co do slotow na postacie, Gaile
(Ci co graja wiedza kto to) potwierdzila ze GW:N ma miec JEDEN dodaktowy slot dla posiadaczy
GW:P i GW:F, dlatego na prosby graczy wydaja Bonus packa z dodatkowym slotem. Czysty business
dla nich. Jesli sie cos zmienilo, to nic jeszcze o tym oficjalnie nie slyszalem.


A moge spytac gdzie i kiedy pojawilo sie to potwierdzenie?

Wszystkie wypowiedzi Gaile, jakie widzialem na temat slotow (poza dawnymi ''jeszcze nie wiemy'') byly jednoznaczne - 4 sloty jesli standalone, 2 sloty jesli dodane do Prophecies i/lub Factions. I do tego ewentualny 5 lub 3 slot z pre-release packa.

Prosilbym zatem nie siac niepotrzebnego zametu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 12:26, tomek ostry napisał:

A jak kupię, GW:N albo GW:F to będę miał dostęp do likacji z podstawki??

Tak.

Jak kupisz też podstawkę, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-->tomek ostry
Nie bedziesz mial. Do zwiedzania beda dostepne tylko i wylacznie lokacje z wersji która kupiłeś, podstawowe profesje i ew. te z dodatku który posiadasz. Zeby móc poruszać się po innych terenach musisz mieć odpowiednie dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pre-release bonus packa już mam z Media Marktu. I co najzabawniejsze jest on w Polsce dystrybuwonay przez nasz kochany CD-Projekt. Odkryłem to po ichnim certyfikacie jakości i nalepce z tyłu opakowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co komu kolejny dodatek, niech spojrza na estetyke postaci. Calkowicie zbabrali, dzury w ubraniach u ELE, za dlugie szyje, widze ze w ANet siedza amatorzy od grafiki, bo ja takich bledow nie robie. No i ciagle przynodzanie w kuplu, ze kolenje skile, bo 2 sztuki armora... wole juz siedziec przy kompie i grafika 3D sie zajmowac niz grac w ta gre.

No i kraza szymu o tych ulepszeniach twarzy, ktore juz sa:

1. Czy beda dostepne dla poprzenich wersji, bez konecznosci kupowania GWN?
2. No i co z polska wersja, kiede bedzie?

Jak PL sie nie doczekam w dniu premiery, to dziekuje rynkowi gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 18:36, tomek ostry napisał:

Proszę doradźcie mi!!! jaka część GW kupić.
GW:P
GW:F
GW:N

PLZ Help!!!!!!!!


GW:P jest najlepsze (nie widziałen GW:N, ale wygląda na to że będzie gorszy od factions)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro się przekonam co do GW:N .
Ale chciałbym wiedziec co bardziej sie opłaca, ktorą z tych 3 "części"?? Bo nie chce kupić, niewiem np. GW:N , a okarze się, że w tej samej ccenie jest lepsza "część" , a ja kupiłem ta gorszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować